סיכום הצ'אט עם יונתן

הואא הואאא הואא ענה לי:| הוא ענה לי

הוא ענההה ליייי יונתנו'ש ענה ליייייי אאאאא!!!!!!!:| ואיייי ואייי אני מתפוצצת מאושררר!!!!:D:D:D

ayeltush1

New member
יאאאא כיף לך מתי הוא ענה לך?

לי הוא כבר ענה שיבעה מכתביםםם נכון שהוא מתוקקקקקקקק והכי מושלם שיש אבל בזמן האחרון הוא לא עונה לי אבל לא נורא בטח יש לו פולל מכתביים לענות מבינה אותו ואוהבת אותו ההכי שבעוללםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

../images/Emo140.gifאני שונאת אותו

לי הוא בכלל לא ענה כל הלדים כותבים לא הודעות בצ'אט והוא לא ענה אפילו פעם אחת עדיף את רועי ויינברג הכי חתיך והכי מווושלם

green day2004

New member
ל-אריאלוש ה"ממוש"

יאללה יאללה לכי תחפשי ת'רועי שלך איך את מדברת על ריקרדו ה100מם?!?!?!

ayeltush1

New member
הריאלוש תרגיעי בלי קללות

יהונתן מושלםםםםםםםםם!! ועם את לא אוהבת אותו לפכות על תכתבי את זה אף אחד לא הכריח אותך לאהוב אותו אז עם יש לך דברים רק רעים לכתוב עדיף שלא תגיבי מה את חושבתתתתתתתתתת יהונתן מהממם,מדהים,יפה,חתיך,ומותק של ילד ועם יש לך בעייה עם זה אז למה את פה!!!

AdiDaS19

New member
יש לי שאלה אליך !!

שלחת ליהונתן מכתב בפורוםאוו הביתה ??? ואם הביתה את יכולה להביא לי את הכתובת שלו ?????

חח טנקס בובות=)

והוא ענה לי ב-14:00 ככה כפרה עליו!! ואיילתוש כןןןןןן הוא מושלםםםםםםםם ברמותתתתתת!!!!!!!

שני ממן

New member
הוא מסר לי ד"ש חם חם...חחחח

איזה מתוק הואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אני חולה עלייו...דוגרי!!! ושוב פעם...לא כי הוא מפורסם או משהו!!! אלה כי כל הפרסום הזה לא עלה לו לראשששש...

1dana1

New member
הכי שווה היה שאמרו שגור יתארח !!!!!

אני כבר מחכהההההההההההההההההההה

NoFaRi1

New member
מותק של בנאדם ../images/Emo13.gif

גורם לי יותר ויותר לרצות לעשו תלו כמה טובות...

לא הייתי../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אוףףףף פספסתי
אנשיםם ספרו מה היה!!! אני מחכה לשמוע

אוהד1006

New member
שלום

למנהל אתר ראש גדול שלום, הייתי רוצה לדעת איך פותחים אתר דרך תפוז ומכיוון שאתה מנהל אתר בתפוז שאלתי אותך. בברכה, אוהד1006

sapir81

New member
אאאאאאאאאאאאאאאני

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא יוווווווווווו פיספססססססססססססתי יווווווווווווווו הכל בגלל שזה לא נכנס לאתתתתתתתר המסריחחחחחחחחח יווו אוףףףףףףףףףףףף אני עוד שניה ייבכה כאן יונתן אני אוהבבת אותך תעשה לי שלישיהה יא מסוקססססססססס שווה נשיכה.. איזה נשיכההההה יוווווווו יונתתתתתתתתתתן=[ אני אוהבת אותך

יהונתן תעשה לי משפחה מרובת ילדים../images/Emo6.gif

גדול חחחחחחחחחח
איך אני אוהבת את השטויות האלו

למעלה