סיכום הצ'אט עם יונתן

../images/Emo34.gif../images/Emo39.gif היי!!!

היי אני חדשה פה קוראים לי קאסי! אני מתה על יהונתן שנברג המושלם ואני לא ממש מבינה פה אבל אני אנסה להשתלב ולקלוט קצת-הרבה יותר!

ayeltush1

New member
אני עצובההההההה מאודדדד מאודדד

הוא שכח אותי יהונתןןן ואני אישתו והוא יודע את זההה והוא לא מסר לי אפילו ד"שששששששששש ואני הכי אוהבת אותו שבעולם ואני מעריצה מספר 1 שלווווו והוא לא עונה לי יותררררר אני בדיכאוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

ayeltush1

New member
אבל היה אירוח מהממם אין מילים ו....

למרות שאני עצובה ופגועה אני עדיין אוהבת אותך יהונתן אתה אהבת חיי חח אני מתה עלייך שזה אי אפשר לתאר את כמההההה שרופהההההההה עלייך אני מאחלת לך בהצלחה בהכלללללללל ואני התגעגע עליךיך מאוד מאוד מאוד שתילך לצבאאאאאאאאאא אוהבת אותך המון המון המון המון המון המון המון המון אתה הכי מתוק שיש באמת אין עלייך אתה המוכשר בין כולםםםםםםםם ומקווה שתענה לי בפרטי אני יחכה כמה שצריך ביוששש לאב יו איילת

toxic babe

New member
../images/Emo99.gif+רועי ויינברג+

חברה שלי למדה איתו באותה שכבה ברמת אביב אבל אז בכתה ח' הוא עבר לבצפר למשחק. בקיצור יש לי את הטלפון שלו, אבל רק בגלל שאני אוספת טלפונים של כל מיני אנשים מפורסמים וכאלה ... וראיתי תמונה שלו מכתה ו' (מהספר מחזור) יא איזה חמוד הוא שהיה קטן!!!

מה???????????????../images/Emo20.gif

רועייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אעאעאעאעעאעאעא את חייבת לסרוק ולשים כאן בפורום אניר וצה לראות אותו את המושלם!!!!!!

hilitush

New member
חמוווווווווווווווודדדד!!!!!!!

איזה מאמי הוואא..!!! הוא כזה ח-ת-י-ך-!-!-!

שאלההההההההה..

וואי הפסדתי ת'אירוחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח...שיט שיט שיט!!!! שנייה איך אפשר לראות אותו שוב???

מוואה יונתןןןןן מושלםםם

אממ אין לי כל כך מה לכתוב חוץ מ...שיונתן הוא חתיכת מושלםםםםםם!!! מתה עליווו וגם עם תומר=) כפרה עליווו

ayeltush1

New member
גם לי יהונתן ענה ועכשיו אני מאושרת!

נכון יהונתן הכי מושלם שיש לאב יו יהונתן חח הוא כזה מתוקקקקק והוא ענה לייייייייייייי יש לי כבר עשרה מכתבים ממנו בערך חח אני מ=א=ו=ש=ר=ת!!

Ben LeVi 232

New member
תראו איזה קטע ../images/Emo6.gif

מצאתי בפנאי פלוס שהגיע ביום רביעי או חמישי אני כבר לא זוכר, במדור פלוסי (אני תמיד מחפש שם כתבות על הסדרה
) תזכורת על הצ'אט עם יונתן, רק מה, הם שמו תמונה של תום גל

ט ו פ י 2

New member
חחחחח אני גם מכירה מקרה כזה ש...

שדיברו על בנחמין מהמורדים ושמו תמונה של פליפה

חחחחחחחחחחחח

כי לדמות של תום בסדרה קוראים יונתן.... חחחחחחח ד"א מתי באמת תום יתארח ולמה הוא לא כותב בפורום?

lilo the sexit

New member
ואו ואוו! RILEX!

למי לא?! הוא מדבר עם 100 ילדים יש רשימה מיוחדת כמו איסיקיו!

מאוד!!

טו מאץ' הייתי אומרת... חחח =) ויש לי שתי חברות שאוהבות את גרין דיי אבל אני רק אהבתי את american idiot.. 4yi

למעלה