מפגש פורום

chen010189

New member
כשסימפלי בשטח בטח שנצחק ../images/Emo6.gif

ליאור הקרועה הזאת
"אם זה לא היה קרוב למכות אז אני לא יודעת מה זה היה!" -אז למה באמת לא נתת לה מכות?- "כי... נו אני אומרת לך זה היה ככה קרוב! פעם הבאה אני נשבעת לך שהיא חוטפת" כעבור שעה "וואי חן... אם זה לא היה קרוב למכות!" - כן כן... שמענו- "לאאא! באתי להעיף לה בוקס ואז היא הלכה" בפעם השלישית "הייתי ככה קרובה לבעוט בה" אני: *לא עונה יותר*

m i r u s h i

New member
ברור שהיא באה..../images/Emo108.gif

היא הבטיחה לי
ואם היא לא תבוא,אני לוקחת רכבת לחיפה וסוחבת אותה בכוח ^___^ אחרת מי יצחק איתי על כל מיני שטויות?

chen010189

New member
בסדר בסדר אני אבוא....

גרמתם לי להרגיש מבוקשת וחשובה גרמתם לי להידמות באופי השחצני והמתלהב לתום אבני (סליחה אורן, הייתי חייבת להוציא את האמת לאור, תום אבני ש-חצן, לא שזה סקופ, אבל אתה יודע... אני אישה הגונה שמבקשת סליחה כשצריך, טוב חפרתי מספיק, נצא מהסגריים) וגרמתם לי לההפך לפאקצה במשפט הבא: גרNתם ל* להרג*ש אה!2ה Nזה ת!דהההה, דה, דה!1

chen010189

New member
אגב אם כבר תום אבני,

הייתי שולחן לידו בקפיטריה של אולפני נווה אילן והוא צעק שם בקולי קולות, וחיקה את עצמו בפאשלות שקרו לו כשהוא שר בתחרות ההיא ל"שיר נולד" בערוץ הילדים. כולם היו בשקט, רק הוא צעק. ומיקי גבע ורובי דואניאס צחקו, ואפילו הצחוק שלהם נבלע בתוך הצעקות שלו. ואז הוא קם והתחיל לרקוד... ולהדגים את עצמו. וגם באולפנים עצמם, הוא יצא מהחדר איפור וכל שניה פזל אליי "אולי עכשיו היא תבקש חתימה סוף סוף?" כונף. כבר שמעתי איך הוא מתייחס למעריצים, ואיך הוא "דרש" לחתום לקהל בערוץ הילדים. חה, אם כבר, שהוא יבקש תמונה וחתימה ממני
, למה מי הוא בכלל.

Grey Flannel

New member
הבלגתי הבלגתי אבל עד פה!!!

צ'ן, אני מכסח אותך! ניראה לך שאת יורדת פה לפני כולם על תום אבני!!!!!!!! כאילו, הלו?!?!?!? מה נהיה פה? הפקרות??! אני לא פה אז משתוללים. שקלי מילים.

KiShKooSh

New member
ואיך הוא הסתובב אלינו כל 5 שניות

"הם שמות לב אלי?" דרך מסכנה מהחדר איפור למעלית- 10 מטר נגעד? כל מטר וחצי סיבוב לבדוק אם אנחנו שמות לב אליו ובכלל בתוך הסט הרגשתי כמו בתוף גן חיות הסתכלו עלינו ובחנו אותנו מכל צד אז עם כל הכבוד תום אתה הקוף

m i r u s h i

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo108.gif

3'ן, *N K!ש&Nת!
Wי9ודית Wי&י,תWyי &י י&ד!

m i r u s h i

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

כ
עליך^_______________^ לא הצטלמנו בכלל ביחד במפגש הקודם? |: אני דורשת תמונה במפגש הזה.

מירי... שקלי מילים.

המושג שיפוד הוא בעצם קללה... אז את בעצם מקללת את צ'ן.. האם את מודעת לעובדה זו?

m i r u s h i

New member
חלילה../images/Emo6.gif../images/Emo108.gif

זה סתם כינוי
כולנו לא נראות כמו שיפוד P: ואנחנו מודעות לזה...לעומת מישהי ספציפית
עזבי לא נכנס לזה שוב

רגע, אבל החופש הוא לא גם ב-3.1?

בלוח המבחנים והחופשות שלנו כתוב שחוזרים ברביעי לינואר... אני כמעט בטוחה

למעלה