היום בתפוז
אנשים

../images/Emo39.gif היום בתפוז../images/Emo43.gifאנשים

היום בשעה 18:00 טל רבינוביץ מרצה בנושא אלימות במשפחה ומחברת הספר "כלה ונחרצה" תענה בפורום "אומרים לא לאלימות!" לשאלות הגולשים בנוגע לגורמים השונים לאלימות במשפחה וההתמודדות עם אלימות במשפחה.
איתי בר חוה, רופא נשים המתמחה בפריון ומחבר הספר "פוריות מאלף עד טף" יתארח הערב בשעה 20:00 בפורום פוריות.
איך בוחרים מטפלת לילדים? מחר בשעה 8:00 בבוקר תתארח בפורום להיות הורים לימור גבע, מנהלת חברת kids העוסקת באיתור ומיון של מטפלות לתינוקות וילדים ותענה לשאלות הגולשים בנושא בחירת מטפלת.
תחרות סיפורי הרונים יוצאת לדרך!
איך משתתפים? בוחרים את הרון שאתם אוהבים- ועל פי המשמעות שלו, כותבים תסריט למדיטציה. הסיפורים הטובים ביותר יפורסמו באתר הרונים הישראלי והסיפור הטוב ביותר יזכה בטיפול עם רונים! אז למה אתם מחכים? http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=1281&msgid=65208323

hilaryduff18

New member
../images/Emo41.gifקומונה חדשה../images/Emo41.gif

שלום, אתם מוזמנים לקומונה החדשה של הילארי דאף. למי שלא מכיר... הילארי דאף היא זמרה ושחקנית ידועה בת 18. בקומונה נדבר עליהף נשים תמונות, מידע ועוד המון דברים חדשים. אני מקווה שתיכנסו.
תודה.

../images/Emo32.gif../images/Emo53.gif

בננות אני צריכה עזרה..זה בטח ישמע לכן דפוק אבל בכל זאת..חפחפ אז ככה:אני אמורה להכין ספיצ' באנגלית,שזה נאום כזה שמדברים לפני הכיתה והכל ואין לי נושא..מישי יכולה להציע לי איזה נושא?
.. אני באמת אודה לכן..אין לי שמץ על מה לעשות

ממ.../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

אני לפני שנתיים עשיתי על קראטה, שזה אחד הדברים שיותר מעסיקים אותי בחיי היוםיום. אני יכולה רק להציע לך לבחור נושא שמעניין אותך, ואז יהיה לך הרבה יותר קל לדבר עליו.

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

music's alwais good
i'm doing promotion in my english lesson lol. [well he did say "pick a song to go w/ the book. and that song is PERFECT for that! i didn't even know he was gonna tell me to make everyone listen to it next week XDDD wellwell, extra promotion's always good.
] anyways, back to u lol- as Zohar said- just find something u like or that u're intersted [sp] in, it'll be much easier. :) lol, math can realllllllly cause demage [sp] to ur friggin beain!! ;[ hu. [my hebrew's not working AGAIN. :p]

A d r i a n n e

New member
*******always

i might be stupid, i might be math-effected, i might be a spellingf*cker, but let's not push it lol, i can write always. see, i can.
i'm not stupid, i'm not! ;[ ["i believe u!" XDD i love Adam <3]

Funky Fish1

New member
יש לי דיסק של ניקלבאק!!! אומאגאש!

קיבלתי ליומולדת (מתנה מאוחר אבל חפיף
) דיסק של ניקלבאק!! אני שמחה
.

A d r i a n n e

New member
100 years of waiting

36 thousand days 52 million seconds, 6 billion ST?ART TO PRAYYYYYYYYYY okay, so wish me luck and pray for me. ;[ i have this HUGE math test thingy tomorrow, which is uh, no biggy, it's just the friggin test that says if i'm gonna stay in friggin A level [which leads u to 4 or 5 units at the finals] or going down to the friggin B level [which is baysically 3 units, maybemaybemaybe 4]. aaaaaand it's gonna have EVERYTHING in it- meaning evrything we've "learned" in the last 2 years, but because of my STUPID ASS teacher [he's a friggin HISTORY teacher for god's sake] i pretty much know NOTHING ;[ so, once that's out- wish me luck! lol. keep the faith. ^^

kittycatbone

New member
בהצלחה כפרה!!1../images/Emo2.gif

אפילו שכבר היה לך את המבחן..
והלוואי והמבחן הקרוב שלי במתמטיקה יילך לי כמו הבוחן והמבחן האחרון שהיה לי (שבהם קיבלתי 97 ו98). כמובן שאני יכולה להמשיך לחלום..
(אבל אם אני אשכרה כן אצליח במבחן, הולך להיות לי ממוצע פריקינג טוב במתמטיקה!!!@$@#$@$@
)

Funky Fish1

New member
הו, המודולרי...

יש לי זכרונות רעים ממנו... לא התכוננתי מספיק, לא היה לי כוח להתכונן, אני גרועה במת', אני שונאת מת' וכו'... אני ברמה הכי נמוכה עכשיו אבל אני מאוד רוצה לעלות למרות שהמורה שלי די דפק לי את הסיכויים. הממ.. בהצלחה! (למרות שזה כבר בטח היה
)

A d r i a n n e

New member
../images/Emo60.gifתודה לשתיכן ../images/Emo13.gif

אני. שונא. מתמטיקה. אופ אמא באלי לבכות.

Funky Fish1

New member
בקשה../images/Emo24.gif

ואל תתני לזה לבאס אותך...זה רק מת'.. גם אני הרגשתי ככה...אבל זה לא כל כך נורא. מת' זה לא הכל בחיים. תתעודי! לפחות עברת את זה

kittycatbone

New member
אני בטוחה שהיה פסדר../images/Emo2.gif

ובדברים האלה תמיד אפשר לעשות מועד ב'
אני למשל בסוף כיתה ט' קיבלתי בתעודה איזה שמונים ומשו והייתי אמורה ללכת ל4 יחידות, אבל עשיתי מבחן קיץ שהיה ממש קליל (וזה לא שהתכוננתי בכמויות או משו
) וככה בסוף הייתי ב5 יחידות..
הקיצר אם את רוצה תמיד אפשר לעשות עוד מבחן כדי לעלות!
ומאקסימום, אם את רואה שזה מה שאת יכולה לעשות אז הכי עדיף, שתהיי בהקבצה או כאילו ביחידות שאת יכולה לקבל בהן כמה שיותר נקודות בהתאם לרמה שלך

צודקת!../images/Emo45.gif

אני למשל ב-3 יחידות והציון שלי אחלה..אני יודעת שאם הייתי הולכת ל- או 5 הייתי נכשלת ואז מה זה שווה?אז אפילו לא ניסיתי לעבוור מבחן כדי לעלות הקבצה כי טוב לי ככה
לפעמים צריך להסתפק במה שיש כל עוד זה מועיל...3 יחידות במתמטיקה זה מספיק למי שרוצה ללכת לאוניברסיטה כל עוד הוא לא לומד שם מקצועות ריאליים..בעצם..יש את הוטכניון בשביל כל הפיזיקה ביולוגיה כימיה מתמטיקה האלה..
..חח איזו חפירה

למעלה