היום בתפוז
אנשים

../images/Emo103.gif5 יחידות זה לא כ-זה קשה

לפחות לא בי' לפי מה שהבנתי.... זה אמור להיות השאלון הכי קל בעיקרון אני מסתדרת עם החומר רק היה לי בלאק-אאוט במבחן ונדפקתי

דווקא לפי מה שאני יודעת..

זה די קשה בי' ואני מדברת מתוך כך ששמעתי שאצלנו אנשים קבלו 50 במבחנים..חחחח..אבל אני מניחה שכל עוד את מסתדרת עם החומר זה מצוין...כל עוד את לא נכששלת זה טוב..

מההה ב-י' זה קלול../images/Emo19.gif../images/Emo42.gif

רציני. זה ממש קל בהשוואה למה שלומדים ב-006
מה בעיות תנועה ואינדוקציה וטריגו ודיפרנציאלי מההההה!!!

kittycatbone

New member
איכ אינדוקציות../images/Emo7.gif

שונאת אינדוקציות
הולך לי דווקא ממש פסדר בחדו"א וגזירות וכאלה.. אפילו בטריגו יחסית פסדר (למרות שהזהויות האלה זה מעצבות!
) אבל אינדוקציות
זה פשוט מגעיל
וכה, טופס 6 זה ההכי קשה..
אניוואי, לא עשיתי עדיין את טופס 5 גם שאמור להיות הכי קל. שחר-> אם את אומרת שהולך לך טוב ושאת יודעת את החומר טוב ושסתם היה לך בלאק אווט אז אני בטוחה שיילך לך טוב במבחן החוזר!
בכל מקרה, 5 יחידות יכול להיות קל למי שקל לו וקשה למי שקשה לו, אני לא חושבת שאפשר להגיד ככה באובייקטיביות אם זה קל או לא..

חחח אין לי שמץ מה זה.../images/Emo6.gif

למזלי אני מניחה..אני לא סובלת מתמטיקה וזו אחת הסיבות שנאי מסתפקת ב- 3 יח"ל..אבל מי שיכול יותר-למה לא..

Primula

New member
וויתרתי על הטיול היום

כי אמא שלי אמרה שיהיה קר ואני אחלה ובסוף יש אחלה מזג אויר ואני בין היחידים שלא יצאו. בעע

../images/Emo103.gifובכן, חביבתי, הרשי לי.....

לספר לך סיפור. בצופים, בכיתה ט', יש טיול ושמו "אתגר", שנחשב לאחד מהטיולים הכי הכי כיפיים בצופים- הפואנטה היא שאת יוצאת עם מישהו אחד מהחברים שלך ומתארגנת באחוות עם עוד איזה 8-9 אנשים מהנהגת דרום, ומבלה איתם 4 ימים של "אתגר"- שינה בשטח, להכין אוכל לבד, וטכנית להדריך את הטיול לבד- להעביר פעולות אחד לשני, לדאוג לציוד, לו"ז--- הכל. למה אני מספרת לך את זה? כי שנה שעברה אני יצאתי לאתגר. וכמו שחלק מהבנות יודעות, יש לי כמה בעיות גב... וזה מתבטא בכאבים לפעמים. בכל מקרה, אחרי הלילה הראשון בטיול קמתי בבוקר עם כאבים נוראים, גם מהקור בלילה וגם מהשינה בשטח. הייתי צריכה לצאת למסלול של 12 ק"מ בערך עם תיק גב, ויצאתי [למרות שהאחווה עזרה לי], למרות שאבא שלי [שהוא רופא] אמר לי במפורש בבוקר בטלפון לא לצאת. קיצ, אחרי המסלול הראשון היו לי כאבים נוראיים, ועמדתי מול דילמה- כי מצד אחד ידעתי שאם אני אעבור עוד לילה בשטח אני לא אצליח לעמוד על הרגליים למחרת, אבל מצד שני- היה לי באמת כיף באותו יום והיה לי פשוט חבל ללכת ככה ולהפסיד את אחד הטיולים הכי כיפיים שיש- ועוד אני, שלא הפסדתי טיול צופי אחד בחיים שלי מכיתה ד' עד לאותו רגע! בכל מקרה, בסופו של דבר חזרתי הביתה בלילה ההוא. והייתי בבית יומיים עד שחברים שלי חזרו והרגשתי חרא ומבואסת וסתומה ונכה וכל מה שבא לך, ובאותו רגע חשבתי שזה מרכז העולם והבעיה הכי חשובה שיש, אבל אחרי כמה ימים שהגל חוויות מהטיול עבר וכולם כבר התרגלו לחזרה- הכל היה כרגיל וזה לא שינה שומדבר חוץ מכמה חוויות שיש לחברים שלי ולי אין- לא ביג דיל, באמת.. בכל מקרה, זיינתי לך תשכל כדי להגיד לך שנכון שעכשיו זה נראה הדבר הכי נורא בעולם, שאת פה והם שם- אבל בתכלס זה רק טיול ואחרי שבוע כולם ישכחו מזה. תנסי להנות מהזמן שלך בבית ככה בשקט ובסבבה שלך, ותמיד יש לך אותי במסנג'ר.

למעלה