חג שמח

דפנושית

New member
../images/Emo39.gifחג שמח../images/Emo39.gif

תפוז לא טרחו לשים שום אייקון סוכתי...
שיהיה לכולנו חג שמח מאוד מאוד, וחופש מהנה (לכל החופשים והנופשים)
נשיקות

LPMCR

New member
../images/Emo163.gifפורום לינקין פארק מאחל לכם חג סוכות שמח

לאחרונה הוציאה הלהקה את הסינגלים המצליחים Shadow of The Day ו Bleed It Out, מתוך האלבום Minutes To Midnight ובקרוב מתכננת הלהקה להוציא דיסק הופעה חיה. אתם מוזמנים להשתתף בבחירת שם הדיסק, ולהצטרף לשאר הדיונים בפורום.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=371

חג שמח!

לי אין חופש
קשים חיי האזרחות... (כמעט כתבתי "חיים קשי" במקום
) מי בנה סוכה? (חוץ משלומית)

איך אין לך חופש? במה אתה עובד?../images/Emo12.gif

אני לא בניתי סוכה בנו לי השומר של הבניין

עובד במפעל שעובד ללא הפסקה...

הפעם היחידה שהוא לא עובד בשנה זה ביום כיפור... וממילא זה היה היום חופש שלי באותו שבוע - אז לא יצא לי מזה כלום השומר של הבניין בנו לך סוכה?

Rony 05

New member
מפעל של מה????

חוץ מזה זה שהמפעל פתוח ללא הפסקה, לא אומר שאתה צריך להיות שם 24 שעות.... גם לך מגיע קצת חופש... וניר, אני אגלה לך סוד כמוס ביותר, אנחנו בוחנים אותך, אנחנו בכוונה כותבים עם שגיאות לראות אם אתה עולה על זה, ואם אתה מספיק חכם להבין גם ככה אבל אל תגלה

דפנושית

New member
זה באמת לא אומר

שאתה צריך לעבוד כל הזמן, למרות שזה פתוח חח אצלנו המסעדה פתוחה, אבל זה לא שאני עובדת כל יום כל היום...

מאני מאני מאני |דולר| ../images/Emo11.gif

כל יום חופש נוסף שאני אקח רק ידחה לי את סוף העבודה המועדפת, ואני רוצה לסיים כבר... אני צריך 150 יום

לפי בקשת המדינה

אחרי צבא מעודדים את המשוחררים לעבוד בעבודות מסויימות שנקרות עבודה "מועדפת" או "נדרשת"... בין היתר אפשר למצוא מפעלי תעשיה, תחנות דלק, בתי-מלון וכו'... אחרי לפחות 150 יום בתקופה של חצי שנה (לא חייב להיות רצוף ולא חייב להיות באותה עבודה) מקבלים מענק של 8,000 ומשהו שקלים...

סיפורים תספרי לסבתא שלי ../images/Emo3.gif

חוץ מזה, אני גם מבין וגם עולה על זה, מה תגידי על זה?

למעלה