"כי בקיץ הזה תלבשי לבן, ותתפללי לטוב"

amitshilo

New member
../images/Emo39.gif"כי בקיץ הזה תלבשי לבן, ותתפללי לטוב"../images/Emo20.gif

קבלו... סכמ"ש בלבן
שיר השבוע, יואבי:
שיר השבוע בכללי:
אמן השבוע:
אלבום השבוע:
החוויה הטובה והמחזקת של השבוע:
החוויה הקשה של השבוע:
ציטוט השבוע:
הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי:
משהו שעשיתי בשבועות:
תמונת השבוע:
איחולים לשבוע הבא: אוהבת מלא
עמית.

shahar1989

New member
If you're still free start runnin' away

שיר השבוע, יואבי: אם לא את
שיר השבוע בכללי: אווה. האמת שיש כמה.. Landlocked Blues(ואם ממש להיות ספציפים אז המתורגם בביצוע של תומר ממיה), מעליות, את מביאה הכל לידי דמעות בביצוע של כפיר, מה לעשות..
אמן השבוע: דודו טסה
אלבום השבוע: בסוף מתרגלים להכל
החוויה הטובה והמחזקת של השבוע: בית, משפחה.
החוויה הקשה של השבוע: האמת היה שבוע לא בשיא, אז אני לא ממש זוכרת איזה מהחלקים היו פחות טובים..
משהו שעשיתי בשבועות: ארוחה גדולה עם המשפחה, והיום יש עוד אחת.. וכפיר בביאליק, כמובן..
תמונת השבוע:
איחולים לשבוע הבא: שיהיה טוב מזה

הוא תרגם את לנדלוק בלוז ../images/Emo12.gif אני כ"כ חייבת

לשמוע את זה!! אני אוהבת את איך שעברי מבצע את השיר הזה בפסנתר.. ועם הקול של תומר וביצוע עברי זה חייב להיות או להרוס או להיות מדהים

אלללה!

שיר השבוע, יואבי: אממ. כל מה שיכלתי. שמעתי כמה פעמים:) שיר השבוע בכללי: מטושטש-דודו טסה, יופי,הבנתי בערך,סתם-נועם פנחסוב, לילי רוז,פרולוג-תומר ממיה הרבה שלומי שבן וקצת אביב גפן. אמן השבוע: תומר ממיה ונועם פנחסוב אלבום השבוע: האלבום השני של תומר
החוויה הטובה והמחזקת של השבוע: הופעה של נועם,לילה לבן, הופעה של תומר,אתמול היה ממש ממש טוב בשבועות..... ואממ... זהו וזה מספיק בהחלט
החוויה הקשה של השבוע: לחצים ולהכנס לסרטים בלי טעם. ציטוט השבוע:'בשירותים הייתי שם את זה מזה K300?' חחחחחחחחח הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי: אממ.. אולי לא אומרים לי דברים יפים או שסתם לא עולה לי לראש משהו שעשיתי בשבועות: הייתי בבית של אנשים טובים,ושיחקתי סנוקר
תמונת השבוע: אין לי כוח לתמונות.. איחולים לשבוע הבא: שיואו שבוע הבא יש לי בגרות בספרות
אוהבת מלא

Girls just wanna have fun!../images/Emo23.gif

שיר השבוע, יואבי: מלחמות ראש בלב שיר השבוע בכללי: הבנתי בערך, לעוף-נועם פנחסוב, fuck you-lily ellen, ימים רבים-מרסדס בנד ועוד כל מיני.. אמן השבוע: נועם פנחסוב, סינדי לאופר ומרסדס בנד אלבום השבוע: מרסדס בנד הראשון החוויה הטובה והמחזקת של השבוע: ההופעה של נועם במורגן, אתמול בבת מצווה, אחר"צ עם אליעד
החוויה הקשה של השבוע: לגלות דברים מסויימים
ציטוט השבוע: "וברחובות עברו מזמן להסתובב עם לבבות מבטון.." הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי: "מה אני אעשה בלעדיך כשתתגייסי?" משהו שעשיתי בשבועות: נסעתי לרמת"ש, בת מצווה לבת דודה האהובה שלי
תמונת השבוע: שימו
ל-יופי.. שאני מחזיקה
איחולים לשבוע הבא: ממ שיהיה טוב. הודגש באמצעות מדגישומטיק

inbarIL

New member
"אני מבטיח לך כל כך הרבה, ששומדבר לא יקרה

ביום שתהיי איתי לעולמים.."
שיר השבוע, יואבי:
סורי
שיר השבוע בכללי:Creed- one last breath, Cutten eye'd joe
, הביצוע של קריס אלן לAin't no sunshine
, וכמובן Falling slowly, וחוץ מזה את מביאה הכל בביצוע של כפיר
וכלום של כפיר, וראש בחול, וכמובן- השיר המדהים של און שאני שומעת בריפיט מטורף כבר שעה
אמן השבוע:כפיר
התגעגעתי..
אלבום השבוע:
החוויה הטובה והמחזקת של השבוע:הברכה הכי מדהימה שהכינו לי..והלילה של חמישי. זה היה אחד הלילות הכי טובים שהיו לי בחיים
..
החוויה הקשה של השבוע:להתפרק ולבכות בהופעה בשלישי
ציטוט השבוע:" כולם נסעו רחוק רחוק, למצוא עצמם עמוק עמוק, ואני פה מצאתי כבר אותך"
.
הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי:"אתה זוכר?" "כן. את זוכרת?" "כן. אתה זוכר?" "כן. אז תזכרי, טוב?"..ו"אהובתי, התגעגעתי". ועוד מלא..שבוע מלא במשפטים מרגשים.
משהו שעשיתי בשבועות:הופעה, אוכל, ללמוד להיסטוריה..
תמונת השבוע:
איחולים לשבוע הבא:שתיגמר כבר המתכונת
ושהטעם המתוק הזה ימשך..

amitshilo

New member
"I just sitting here, wating for you..."../images/Emo23.gif

שיר השבוע, יואבי: כך או כך שיר השבוע בכללי: mother ועוד מלא של טורי איימוס, סלינו על כתפינו
, ובעיקר בעיקר והלילה יעבור לו של כפיר
אמן השבוע: טורי איימוס, רג'ינה ספקטור, נורה ג'ונס ובעיקר כפיר שהשבוע פשוט הציל אותי... אה אה ואוהד נהרין
אלבום השבוע: של טורי איימוס. החוויה הטובה והמחזקת של השבוע: ירדן, דברת, "הורה" של בת-שבע, שבועות חגיגי ויפה בבי"ס, שבועות בחוג"ס, בנות דודות מדהימות, יום הורים
ו.. ממ.. זהו נראה לי.. החוויה הקשה של השבוע: יום ראשון הנוראי. ציטוט השבוע: "הפער העצום בין מה שאתה ובין מה שאני לא יכולה לבקש". הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי: היו דווקא הרבה.. אבל זה בעיקר "את כ"כ יפה היום" וכאלה אז זה לא ציטוטים מרשימים משהו
משהו שעשיתי בשבועות: ליל תיקון שבועות של חוג"ס מסיבת שבועות קטנה ואינטימית בבי"ס, משפחה משפחה ומשפחה.. תמונת השבוע: עמית מציגה: בגרות! (אני עם בנות דודות שלי
) איחולים לשבוע הבא: שיהיה רגוע..בבקשה..

../images/Emo126.gif"תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר" ../images/Emo42.gif

שיר השבוע, יואבי:אוי הבושה.
שיר השבוע בכללי:השירים למסיבת סיום שלנו
אמן השבוע:שלום חנוך
אלבום השבוע:
החוויה הטובה והמחזקת של השבוע:הקלטות וחזרות, כמעט כל ערב עם חברים, לילה לבן בת"א- מהמם!! , ערב שבועות כיפי אצל המשפחה בקיבוץ, זמן איכות עם חברים ואבא בשבועות. החוויה הקשה של השבוע:ביקור בבית הקברות של סבא. היה לי קשה אבל חשוב לעשות את זה, בעיקר כשאני כבר בסביבה ולא ביקרתי שם מאז האזכרה של החודש. שרתי לו את "מישהו" , אמרתי לו שאני מתגעגעת. אני שמחה שעשיתי את זה. ציטוט השבוע:תמיד יש לי מלא, ואני אף פעם לא זוכרת
הדבר הכי יפה ששמעתי/אמרו לי:לא זכור לי משהו מיוחד... משהו שעשיתי בשבועות:בערב חג הייתי אצל דודים בקיבוץ [שבועות עושים בקיבוץ, או לא עושים בכלל!] ואח"כ ישבתי עם חברות , ביום שישי הייתי מהצהריים עד הערב אצל חברה, צחקנו, אכלנו, שיחקנו דוקים, שתינו קצת וודקה, בערב חזרתי הביתה, אח"כ ישבתי איזה שעתיים עם חברים ואז הלכתי להופעה של שלום חנוך בבארבי עם אבא, אחריה אכלנו ארוחת בוקר ב"בנדיקט" וחזרנו הביתה ב6 בבוקר
תמונת השבוע:תמונה מגניבה של עטיפת מתנה נוצצת. אני מצלמת כלכך הרבה מאז שהמצלמה חזרה אלי. בטירוףףף!!! איחולים לשבוע הבא:שהמועד ב' במתכונת בספרות והבגרות ילכו טוב, שהצילומים והחזרות למסיבת סיום יהיו מהנים וכיפיים ושאמשיך לצבור חוויות!!

למעלה