מאי בערוצי yes Stars

• פותח הנושא TDM4
  • פורסם בתאריך

snier1991

New member
חודש מעולה

אני מצטער אבל עם כל הכבוד לחודשים המפוצצים שהיו זה חודש שעולים אומנם שלוש סדרות אבל אני גם צופה בשלושתן ואני ממש מתרגש מהעליה של כל אחת מהן(טוב משקר לי פחות)

liranru

New member
מסכים לגמרי

סדרות מצויינות החודש הזה. אני בעיקר מחכה לעונה הרביעית של שושלת טיודור, אבל גם טרה נשמע לי לא רע ואני כנראה אראה גם את Lie to Me.

assafTV

New member
המלצה אישית לגבי טרה

מלבד כמובן המלצה חמה על הסדרה אני ממליץ לצבור פרקים ולצפות בכמה ברצף בכל פעם. זו סדרה קצרה (כ-25 דקות לפרק, אפילו פחות) ועבורי לפחות כל פרק נגמר מהר מדי כך שצפייה ברצף מעניקה לסדרה את האורך ה"נכון".

assafTV

New member
לא בדיוק

משפחה מודרנית היא סיטקום, כל פרק עומד בפני עצמו. טרה היא דרמה (או דרמדיה, אם מתעקשים) ו-25 דקות ברוטו לא מרגישות כמספיק בשביל הסיפור וכאשר צופים בכמה פרקים ברצף זה מרגיש טבעי ונכון יותר.

snier1991

New member
שובר שורות זה כבד ברצף

אבל מאד מסכים עם הדוגמה השנייה

assafTV

New member
דוקא ראיתי אותה במקבצים

שובר שורות הכוונה. לא היה לי כבד. מאד נהניתי.

liranru

New member
נוספו גם "קוגר טאון" ו"פלאש פורוורד"

והנה התקצירים שלהם:

liranru

New member
קוגר טאון

ימי שני מה- 31/5 ב- 22:10 בערוץ yes stars Drama HD דרמה קומית חדשה מבית היוצר של ביל לורנס וקווין ביגל, יוצרי "סקראבס", ובכיכובה של קורטני קוקס ("חברים", "צה!ב"). ג'ולס קוב (קורטני קוקס) היא אם חד הורית שהתגרשה לאחרונה. היא אישה נאה ופתוחה שנוהגת לומר כל שעל ליבה ועושה רק מה שבא לה. לאחר שבילתה את שנות ה-20 וה-30 שלה בגידול ילד ובתמיכה בבובי בעלה הכלומניק, היא מחליטה כעת, לבחון את האמת לגבי יציאה לדייטים בגילה. היא מנסה לחיות מחדש את שנות ה-20 שלה, ולפצות על הזמן שאיבדה ע"י כך שהיא יוצאת עם גברים צעירים ממנה. היא מחליטה למצוא אהבה שוב, בעודה מגדלת את בנה המתבגר. ג'ולס היא מתווכת נדל"ן מצליחה ויש לה עוזרת צעירה בשם לורי קלר (ביזי פיליפס, "דוסון קריק", ER) שאוהבת לצאת, לשתות ולבלות, ומנסה בכל עת לשכנע את ג'ולס להצטרף אליה, ולחזור לעולם הדייטים. שכנתה של ג'ולס וחברתה הטובה היא אלי טורס (כריסטה מילר, "סקראבס"), הנשואה לאנדי, ואם טרייה. היא צינית, לא מתנצלת, בטוחה בעצמה, אך מקנאה ביחסיה של ג'ולס ולורי. אלי אוהבת לרכל, אך מרגישה שסגנון החיים החדש של ג'ולס לאחר גירושיה, מפריד ביניהן ופוגע בחברותן. טראוויס, בנה של ג'ולס, הוא תיכוניסט בן 18, ותכופות מובך על ידי הוריו. בבית הספר הוא מתמודד דרך קבע עם השפלות מצד חבריו ובני כיתתו בשל התנהגות הוריו. הוא נער רגשי שתומך באימו, אך מרגיש שמסע הדייטים שלה, גורם לו למבוכה קשה. גרייסון אליס (ג'וש הופקינס "מרפאה פרטית") הוא שכן של ג'ולס ובארמן. כמו ג'ולס הוא התגרש לאחרונה והוא מהווה את המראה הגברית לבעיותיה של ג'ולס, כשכל הדברים בהם היא נתקלת בקושי, באים לו בקלות, בגלל היותו גבר. לעומתה, הוא מקבל בשמחה את רווקותו ונהנה לצאת עם נשים צעירות. למרות זאת, הוא חושף בכאב, שרצה ילדים, אך אשתו לשעבר לא רצתה שיהיה אבי ילדיה.

בינתיים ראיתי את הטיזרים

ואני לא ממש יודעת לגבי הליהוק של קורטני קוקס לתפקיד הזה... אחכה לראות

liranru

New member
פלאש פורוורד

ימי חמישי מה- 27/5 ב- 22:45 בערוץ yes stars Action HD סדרת המד"ב המדוברת, המבוססת על רומן בעל אותו שם, שכתב סופר המד"ב הקנדי רוברט ג'יי. סוייר ב- 1999. אירוע מסתורי גורם לכמעט כל האנשים בכדור הארץ, לאבד את זיכרונם, כולם באותה עת, למשך 137 שניות, שבהן צפה כל אחד מהם בחיזיון של חייו, וכיצד יראו, בעוד שישה חודשים, בעתיד. תופעה זו זוכה לשם "פלאש פורוורד". סנטפורד וודק (קורטני ב.ואנס) מפקד על צוות של סוכני FBI מלוס אנג'לס, בראשותו עומד מארק בנפורד (ג'וזף פיינס) ושותפו דימיטרי נו (ג'ון צ'ו) מתחילים לחקור את האירוע, מה בדיוק קרה, מדוע קרה, והאם הוא צפוי לקרות שוב. בנפורד תורם לחקירה נקודת מבט מיוחדת: בחיזיון שלו הוא ראה את תוצאות שישה חודשי חקירת האירוע, והוא והצוות שלו, משתמשים ברמזים הללו כדי ליצור מחדש את החקירה. הצוות חוקר מספר אירועים הקשורים ל"פלאש-פורוורד", כולל אדם שלא איבד את הכרתו, ואירוע דומה שקרה ב- 1991 בסומליה, וגם בו קבוצה גדולה מאוד של אנשים איבדה את הכרתה במקביל. בינתיים, גילויים אישיים שהדמויות הראשיות גילו על עצמם באמצעות החיזיון, מעסיקים אותם מאוד: בנפורד צפה בחיזיון, גם בהתדרדרותו חזרה לאלכוהליזם, אישתו צפתה בעצמה בזרועות גבר אחר ולא מוכר, ודימיטרי לא ראה כלום, דבר המרמז על כך שאולי הוא לא חי בעוד שישה חודשים קדימה. זואי, ארוסתו, ראתה בחיזיון שלה את החתונה שלהם, אך לאט לאט היא מתחילה לחשוב שאולי זו בכלל היתה הלוויה של דימיטרי... חלק מהאנשים שחוו את החזיונות רוצים שהם יתגשמו, וחלקם מקווים מאוד, שניתן יהיה לשנות את העתיד בו צפו. אך כאשר חלקים מהחזיונות מתחילים להתממש, נראה שהעתיד צפוי מראש..

למעלה