סיכום שבועייי

../images/Emo39.gifסיכום שבועייי../images/Emo39.gif

שיר השבוע של נועם: שיר השבוע בכלליות: אומן שעשה את השבוע: אלבום שבועי: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע: משהו רע שקרה השבוע: מסקנה שבועית:
לא לשכוח!! ב-3.7 שעתיים שלמות של נועם ברדיו אמצע הדרך!! תשמעווו
סופ"ש נעים..

עונה :)

שיר השבוע של נועם: דמעות יבשות שיר השבוע בכלליות: אין אומן שעשה את השבוע: נועם :) אלבום שבועי: אממ אין.. תמונה שבועית: אין לי כוח :) משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה.. משהו רע שקרה השבוע: בגרות במתמטיקה מסקנה שבועית: סופ"ש נעים

בא לי../images/Emo3.gif

שיר השבוע של נועם: לעולם לא תדעי ! מיכלי בואי נשיר אותו
שיר השבוע בכלליות: מלא מלא.. שמעתי מלא מוזיקה השבוע!! אז ככה כנרת לימוני במייספייס חדש ושווה!! אני אפנק אתכם ויביא קישור http://www.myspace.com/kineretlimoni כפיר אפשטיין/ עברי -רק תבקש/ בטי-רעל יואב עם סינגל חדש -סיפור עצוב . ודני
הוא אחד המוכשרים.. ממליצה בחום!! http://www.myspace.com/daniegerreal אומן שעשה את השבוע: דני
אלבום שבועי: הראל סקעת
היחידי ששמעתי תמונה שבועית: אני וכפיר משהו טוב שקרה השבוע: כלום! איטס אול שיט! משהו רע שקרה השבוע: הכל
מסקנה שבועית: אחד נהיה גיבור גדול והשני נגמר

מסכמת

שיר השבוע של נועם: כנראה שיר השבוע בכלליות: אין שיר ספציפי אומן שעשה את השבוע: נועם
אלבום שבועי:
תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: מתכונת בלשון.... כן, אני יודעת שזה מוזר אבל היה ממש קל משהו רע שקרה השבוע: בגרות במתמטיקה... 005 היה מזעזע
לא מדברים על זה מסקנה שבועית: אני לא יודעת מתמטיקה

ליהי54

New member
מסכמת :)

שיר השבוע של נועם: אם הייתי שיר השבוע בכלליות: הסוכריות - מילים יפות אומן שעשה את השבוע: תומר אלבז אלבום שבועי: "אהיב בעליל" תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: הוגדרתי כמנהלת בקומונה של הסוכריות :) משהו רע שקרה השבוע: הבגרויות במתמטיקה והיסטוריה...... מסקנה שבועית: היסטוריה זה שואה... לא לשכוח!! ב-3.7 שעתיים שלמות של נועם ברדיו אמצע הדרך!! תשמעווו - לא אשכח

שנינה11

New member
אנניD:

שיר השבוע של נועם: יופי:) שיר השבוע בכלליות: רק תבקש-עברי לידר' אומן שעשה את השבוע: עברי לידר
אלבום שבועי:- תמונה שבועית:- משהו טוב שקרה השבוע: שראיתי אותו סופסוף. משהו רע שקרה השבוע: שלא היינו הרבה יחד. מסקנה שבועית: הוא הבטיח ריקוד במסיבהD:

אלינה מ

New member
עונה:)

שיר השבוע של נועם: אם הייתי שיר השבוע בכלליות: עכשיו היא בסדר בביצוע של פיטר רוט אומן שעשה את השבוע: נועם
אלבום שבועי: עכשיו מעונן- אביב גפן תמונה שבועית: ממ אין משהו טוב שקרה השבוע: הים נראה לי משהו רע שקרה השבוע: אין משהו ספציפי מסקנה שבועית: שיהיה לכולם סופ"ש נעים ורגוע

דורן מ

New member
סיכוםםםם

שיר השבוע של נועם: השיר החדש מהמם או שזו רק אני? שיר השבוע בכלליות: כל מה שתרצי - רמי קלינשטיין אומן שעשה את השבוע: רמי אלבום שבועי: נועם פנחסוב בתמונע משהו טוב שקרה השבוע: פגשתי מישהו :)))) והוא גם אהב את השירים שלנועם ואולי הוא יבוא איתי לצוותא משהו רע שקרה השבוע: נראה לי שלכוםםם מסקנה שבועית: אולי בכלל לא היית שם כשחיבקת אותי?

sivanm82

New member
../images/Emo207.gif

היי אני סיוון, אני קוראת פה בעיקר. רציתי לבקש פרטים מדוייקים בקשר להופעת בכורה ב-9.7 שעה, מחיר כרטיס, איך ואיפה מזמינים.. אני ממש בדילמה אם להגיע כיוון שיום אחרי יש בגרות בלשון בבוקר... ואני מב"ש.. אם מישהו יוכל לעזור, אני אשמח

אשמח :)

מחיר כרטיס לי עלה 65 ש"ח שהזמנתי בטלפון, וטלפון להזמנה: 036950156 בהזמנה רשום ב9 וחצי.. ותבואי למרות שיש בגרות יום אחרי... בהצלחה :)

למעלה