סיכום שבועייי

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifהיי לך! גם אני מב"ש!

אם יש לך דבר לחזור זה יהיה נחמד.. אני באה עם עוד 3 חברות.. אולי נסדר מונית שרות..?

"כבר יש לי שכבות של דמעות יבשות.."

שיר השבוע של נועם: דמעות יבשות, כנראה.. וואו הכי מזדהה בעולם. איזה שבוע נועם זה היה
שיר השבוע בכלליות: היו הרבה אבל "שיר ללא שם" של שלום חנוך.. אומן שעשה את השבוע: נועם, שלום חנוך אלבום שבועי: שלום חנוך המיטב
תמונה שבועית: אין משהו טוב שקרה השבוע: ממ. עמיתשי באה לבקררר
משהו רע שקרה השבוע: נפקחו לי העיניים
מסקנה שבועית: להקשיב לאנשיפם, תכלס זה הכי חשוב..

אממ סיכום.....

שיר השבוע של נועם: סתם שיר השבוע בכלליות: הולך לאיבוד-אביב גפן. אומן שעשה את השבוע:נועם:) אלבום שבועי: אין. תמונה שבועית:איןץ משהו טוב שקרה השבוע: ההופעה של נועם משהו רע שקרה השבוע: חלןלים בוטל. מסקנה שבועית: וואלה אין כ''כ עייפה שקשה לי להסיק מסקנות כרגע, זזתי לעבודה..

אביב בהקלטות לדיסק החדש

באנגלית בלונדון.. הוא כרגע בוטל.. וזה כנראה יהיה באוקטובר

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifממליצה../images/Emo70.gif

שיר השבוע של נועם:סתם, עכשיו את פה שיר השבוע בכלליות:להשלים+הולך ונעלם+מושך אותך+טוב לי לבד-סינרגיה אומן שעשה את השבוע:סינרגיה אלבום שבועי:השתקפות תמונה שבועית:אין לי כוח להעלות משהו טוב שקרה השבוע:שאחרי שקטלו את הסצנות ואת הסרט המורות מתחילות להגיד שזה סרט טוב.. הגיע הזמן! תודה! משהו רע שקרה השבוע:תקשוקת עיוני!! בעע מסקנה שבועית:לא להוציא אם זה לא מלא!! אייה

ayelet07017

New member
ממממ גם אני פה../images/Emo13.gif

שיר השבוע של נועם: לעוף
שיר השבוע בכלליות: בוא- ריטה/עברי לידר אומן שעשה את השבוע: אח שלי:) אלבום שבועי: אמממ אין משהו ספציפי שעולה לי בראש.. תמונה שבועית: יש לי, אבל היא גם ככה לא תעלה אז בשביל מה?! חחח משהו טוב שקרה השבוע: מסיבת בריכה, הלכנו לים [בלילה :D], קנו לי בלוווניייים (היה לי לפני איזה שבועיים יומולדת .. לפי התאריך הלועזי ואף אחד לא קנה לי כלום והיה לי ממש חרא;( אז כולם פיצו אותי וקנו לי בתאריך העברי D: שהיה ביום שישי.. חחח] משהו רע שקרה השבוע: הורים! מסקנה שבועית: תמיד כולם כ"כ בטוחים שהם יודעים יותר טוב ממך מה יהיה טוב בשבילך.. אבל למעשה, הם טועים. ההורים שלי למשל, אף לא פעם אחד צדקו. :O השעתיים עם נועם!!! בלילה הלבן!!! מה לעששששששששששות!?!?!? שבוע טווב ביצ'ס :) :)

yuvalid1

New member
"עבר לך עוד שבוע"

שיר השבוע של נועם:יופי שיר השבוע בכלליות: תעזור לי היהודים אומן שעשה את השבוע: נועם אלבום שבועי: פחד מוות תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע:ארגון הופעות לחודש יולי משהו רע שקרה השבוע: כל הפרסנגים חולים מסקנה שבועית: לא לשכוח!! ב-3.7 שעתיים שלמות של נועם ברדיו אמצע הדרך!! תשמעווו

למעלה