הכי בולבול

לא מדוייק....

הוא חמוד, הוא נראה טוב ויש לו אופי אבל הוא ממש לא מושלם. החסכים המיניים בתקופתו הן אחת הסיבות הנלוות לפרידה אבל העיקריות הן ביישנות מיותרת (משני הצדדים) וחוסר זמן (כמה שזה עצוב, לא רציתי לתקוע אותו איתי שהוא בקושי רואה אותי פעם-פעמיים בשבוע, למרות שאני אגואיסטית כי אני רוצה לחזור אליו, וגם רדודה- אבל עזבו.)

ת מ ו ז

New member
את רדודה

כל מה שאת אומרת עליו זה שהוא יפה לובש בגדים יפים ויודע לרקוד. את רוצה אותו לעצמך אחרי שזרקת אותו מה שאורמ שאת גם אגואיסטית זה לא אכפת לך שהקשר בעבר לא היה טוב את בכל מקרה רוצה חזרה אפילו שזה לא היה טוב לשניכם מה שאומר שאת ממש אגואיסטית... קצור תחשבי פעם הבאה על מה שאת אומרת ועד כמה רדודה את נשמעת!

תגידי את מפגרת?????????

אמרתי שלוש פעמים.... והרי למטה קישורים שמוכיחים את זה שזה ממש לא זה שאני אהיה עם מישהו חמישה חודשים רק בגלל איךש הוא נראה? ברור שאני רדודה, כולם רדודים, אבל לא עד כדי כך זה מהש אני אומרת עליו כי זה בדיוק העיינים שצפו כשראיתי אותו לא ראיתי אותו ונזכרתי כמה הוא תומך ונחמד את זה אני זוכרת כל הזמן ומה הקשר לאגואיסטית? אני אמרתי שאני התלוננתי לא שהוא התלונן חוץ מזה שאני לא יחזור לקשר אם הוא לא ירצה את יודעת... אני אל יכולה לחזור בעצמי לקשר עם מישהו אז לפניש את קוראת לי אגואיסטית רדודה תקראי יא חתיכת פוסטמה. עלית לי על העצבים עכשיו.

למעלה