MissCunningham

New member
../images/Emo4.gif

סכמ"ש?
משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

AngeIDust

New member
תשובות

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי מבחנים! משהו רע שקרה לך השבוע: עבדתי כל יום בשבוע הארור הזה! שיר שלא הפסקת לשמוע: לא ממש הקשבתי למוזיקה כי נגמרה לי הבטרייה באייפוד התחדשות השבוע: מגפיים תוכנית השבוע: hoz I ;et your ;other סרט השבוע: ראיתי איזה סרט צרפתי לא משהו בכלל ספר השבוע: Confession of q shopaholic מאכל השבוע: עוף בדבש של אמא! יציאת השבוע: לא יצאתי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: רון חוזר מישראלי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לא יודעת? ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: ? התוכניות שלי לשבוע הבא: עבודה עבדוה עבודה ולימודים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בהתחשב שבשבועיים לימודים שעברו עליי קודם, השבוע הזה עבר נפלא

AngeIDust

New member
אוקיי 24 שעות אחרי

שמתי לב שמה שכתבתי שבאנגלית הוא לא בדיוק אנגלית יופי תודה למקלדת הצרפתית עם האותיות במקומות לא הגיוניים

jhhopkd1

New member
אני חדש פה אבל אני אוהב סקרים אז...

משהו טוב שקרה לך השבוע: עקפתי את אחותי בפסיכומטרי משהו רע שקרה לך השבוע:התחלתי לעבוד בבריכה של דתיים שאסור לבחורות ללבוש בה ביקיני. שיר שלא הפסקת לשמוע:dont stop beliving-journey התחדשות השבוע: בוקסרים תוכנית השבוע: נמלטים סרט השבוע: ספר השבוע:מלבי אקספרס -מיקי גבע מאכל השבוע:עוגיות שוקלד ציפס מהולנד יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:כסף אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מולי ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: want to make god laugh?tell him your plans תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:בטלה לא מתוך בחירה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:בין 1 ל10 6.3

למעלה