DBTK

New member
נראה לי הפורום הזה נמצא לפני סגירה../images/Emo223.gif

אני בטוח 100% שאף אחד לא שלח אפילו טופס 1 לניהול. הפורום נזנח לאט לאט, וכנראה בקרוב תפוז יחליטו לסגור אותו לגמרי. חבל...

שני23889

New member
מה כאילו אף אחד לא הגיש מועמדות?

חוץ מזה,לאן כולם נעלמו? מה זה קשור יש מנהל או אין,אפשר להמשיך לכתוב כרגיל,אבל פתאום כולם נעלמו....

צהריים טובים פורום יקר../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני נכנסת כול יום לפורום ומתאכזת ושואלת את עצמי איפה כול אלו שאוהבים את דנה אינטרנשיונל וחברים ותיקים בפורום - למה לא אכפת לכם שחלילה הפורום יום אחד יסגר היו מקרים שלא היה ניהול והפורום הוזנח ובסופו של דבר נסגר - אני מכירה פורומים רבים כאלו שנסגרו חברים קבלו על עצמכם יוזמה ושלחו בקשת ניהול בפורום - כמנהלת פורום אני מבטיחה לכם שיהיה לכם סיפוק והמון כייף אם לא היה לי את הפורום שאני מנהלת בכייף הייתי מנהלת את פורום דנה אינטרנשיונל חברים נו קדימה קבלו על עצמכם יוזמה ושלחו טופס בקשת ניהול בפורום - בקרוב אלבום חדש כוכב נולד וזאת הזדמנות לניהול חדש והמון אטרקציות בפורום להתראות עמנואלה

חברים אני בוחנת ניהול הפורום

חברים כמנהלת פורום אני בוחנת אפשרות לניהול הפורום מסיבה אחת שאכפת לי שהפורום שלחתי בקשה ואני בוחנת את הדברים מקרוב חברים הכול תלוי בכם ולפי פעילות שוטפת של הפורום בברכה עמנואלה

v a X m a n

New member
אני בעד!

סורי, בכל תקופה אחרת הייתי לוקח את זה אבל אני בדיוק בתקופת בניים קצת קשה מבחינת זמן שאין לי להשקיע לצערי. עמנואלה, אני מאוד אשמח אם תהי מנהלת הפורום!

גם אני בעד....עמנאולה את הכי מתאימה !!

אם אני הייתי מתמצאת קצת במחשבים מילא אבל אני לא ..חחחחח... = )))) את תפורה לתפקיד כזהה בהצלחה במועמדות מאמי !!

עמונאלה, לכי על זה!!! ../images/Emo13.gif

אם יש לך אינטרס(ולפי מה שכתבת אני רואה שאכן יש לך) לנהל את הפורום של דנה, תעשי את זה!!!
אחרי הכל אני מעולם לא ניהלתי פורום וזה גם לא בשבילי הדברים האלה. אבל אם לך יש ניסיון בניהול פורומים ומאחר וזה ברור פה לכולנו המומחיות שלך לגבי דנה, פשוט מאד עשי את זה!!!
בהצלחה רבה מאד מאד!!!
עידו

דרך אגב עמנואלה...

אני גם אנסה מדי פעם לעלות פה רעיונות לגבי פינות נחמדות כמו הפינה שעשיתי לפני כשנה: "בחינת בגרות בנושא דנה אינטרנשיונל". זאת דווקא הייתה פינה נחמדה לדעתי. אני מקווה שיהיה לי זמן(כמובן שאנסה גם למצוא) ואני אוכל להמשיך את הפינה הזאת או פשוט להציע עוד כמה פינות.

DBTK

New member
רעיון מעולה - עמנואלה את יכולה לעשות את זה../images/Emo70.gif

אני לא מבין למה פורומים ננטשים ונסגרים כשמנהל פורש ממנו. עמנואלה, אם יש לך ניסיון/ רצון להיות מנהלת הפורום הזה, אנחנו כולנו נשמח מאוד
תקופה חדשה של דנה עומדת להיפתח בקרוב, וחבל שתהיה חסרה פעילות כאן בגלל שאנשים עוזבים ואין מנהל.

../images/Emo24.gifתושדה חברים - העניין בטיפול

הכוונה היחידה שלי שהפוורום ימשיך להתקיים כולנו עברנו פה תקופות יפות ומדהימות וחבל שתקופה זאת תעלם לנו לא פשוט להכנס לנעליים של מושיקו (מה המידה או קטן ולוחץ או שזה ענק עלי )אני מקווה שאצליח להביא לפורום רוח וחיים חדשים והכול תלוי בשיתוף פעולה מצידכם שבת שלום עמנואלה

EMANUELA XD

New member
אין מצב שלא

חוזרים לתפקד כפורום האחד מבין הטובים והחזקים ברשת עד כאן הייתה לכולנו מנוחה הפסקה ,אספנו אנרגיות ובקרוב זה הולך להתקמבק ובגדול

למעלה