קצת כתבות על סקנד לייף ברשת.

zami2

New member
איזה מצחיקה את

יש מלא!!! תכתבי בגוגל סקנד לייף ותראי. יש ערך בויקיפדיה שאני יזמתי אותו. יש בYNET יש מלא בנענע באדיבות אדר שלו שלפי דעתי - 80% מהישראלי בSL הגיעו בזכותה יש בגלובס ודה מרקר בגלל כל הקטע הכלכלי בקיצור כנסי לגוגל.

אושRתי

New member
תגיד הכל טוב איתך?

אילו כתבות עכשויות שנכתבו בימים האחרונים...ואני לא עושה חיפוש בגוגל.. כי כמו שאתה אומר זה ימצא מלא... ברגע שיש כתבה חדשה על SL זה שולח לי למייל..

De-Panther

New member
תאכלס לא מוצא את...|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הקשר הכל כך גדול בין הכתבה השניה לסקונד לייף הכתבה השניה קשורה להרבה משחקים... ולדעתי - כל העניין הזה של רשת נפרדת זה סתם מטומטם אנשים גמככה משלמים על חשבון אינטרנט אז ישלמו על חשבון נוסף?? כבר היום אפשר להוסיף משקפיים מיוחדות למחשב ולהכנס למציאות מדומה ויותר מזה - כבר היום יש טכנולוגיה זמינה שאיתה אתה יכול להוסיף אובייקטים תלת מימדיים למציאות לשחק במשחקים מרובי משתתפים כשהמפה שאתה משחק עליה היא מפת שולחן, ולהגיד לדמות שלך לאן ללכת בעזרת תזוזות הידיים מול מצלמה... לגבי הקושי שהבנאדם בכתבה הראשונה העלה - גם אני הסתבכתי ככה בהתחלה... ויש לו שם תגובה שמישהו אומר שכלמיני משחקים הכשירו אנשים ללמוד איך להשתמש בתוכנה לא יודע מה עם ההוא שהגיב... אבל גם אני דיי לא הבנתי מה קורה סביבי בהתחלה... בסוף 30 יום אחרי שנרשמתי החלטתי לנסות להכנס שוב ולהכנס לזה... לאט לאט הסתדרתי... לסקונד לייף נכנסים הרבה אנשים בגלל הרעש שעשו מזה... אבל יש עוד הרבה אופציות ותחליפים... אנשים בעיקר מתלהבים מהעובדה שאפשר לעשות מזה כסף... כי קהילות כמעט בכל אתר היום... ומשחקים וחפצים בתלת מימד אפשר להכין בצורה פשוטה כמו זו של סקונד לייף עם דבר שנקרא VRML אנשים פשוט לא מודעים להרבה דברים... וחבל

DragonChan

New member
אתה צודק

המשחק SL אומנם נראה מסובך אבל תוך כמה שעות אפשר כבר להבין את כולו מה קורה בו, חוץ מזה יש הרבה אנשים במשחק ששמחים תמיד לעזור לאנשים חדשים וללמד אותם דברים. כמובן יש הרבה דברים מגניבים שצריך לחקור במשחק כדי למצוא אותם כמו: Ctrl+Alt+T - מראה דברים שהם בלתי נראים או חצי בלתי נראים, נחמד בכדי למצוא דברים שיש להם סקריפטים והם בלתי נראים. Ctrl+Shift+R - הכנסה למצב של פוליגונים, נוח מאוד לבנייה, לחפש חפצים קטנים ולראות דברים המוחבאים מאחורי קירות או בתוכם. Ctrl+Shift+1-4 - פותח חלונות מצב של המחשב ומראה אילו דברים רצים בו זמנית, מה מצב הping ואם הוא גבוהה מידיי יודעים שבאותו איזור יש לאגים ועוד כל מיני דברים מעניינים.

למעלה