שרשור התפקדות!!!

../images/Emo40.gifשרשור התפקדות!!!../images/Emo45.gif

הרבה זמן לא היה אז יאללה-מי פה? כי אני כן!!!
סוף סוף קצת חופש מהצבא, ועכשיו עד יום שלישי!!! למי שמעניין אותו לדעת אני עושה כרגע קורס מש"קי משפט, שזה תפקיד די חדש בצבא, שהתחלתי לעשות עוד לפני הקורס פשוט כי הוא עוד לא התחיל וככה צברתי כבר איזה חצי שנה פז"ם בלי להתכוון :)) תפקיד מעניין וקורס אפילו עוד יותר, אבל גם מאוד מאוד אינטנסיבי, מה שלא מאפשר לי לעדכן פה כל כך... אבל עוד שבועיים זה נגמר, וממש ממש בקרוב כבר יכנס לכאן המנהל החדש שכולכם מכירים ואני חושב שצבר מהפורום הזה הרבה ידע שהביא אותו למה שהוא היום, ואני חייב לציין שהרוויח בחסד את הזכות לנהל כאן איתי לאור כל זה. אני חושב שבייחד נעשה מהמקום הזה את מה שאני רוצה שהוא יהיה! So in the meantime, you betta stay tuned ya hear me??? אז יאללה כל הכוכבים, השפיצים, הקבועים וגם עוברי האורח-תראו שאתם כאן!!! כולם כאן, לרשום את: השם שלו/שלה(מה קוראים אותו?)
הטיון האחרון שהוא שמע
איך אתם רואים את ערב שישי המטריף הזה נגמר
תמונה תמיד תהיה תוספת נייס! >>> ושתהיה שבת שלום, מלאה בעידכונים ממני פה, אמן!

ואני אתן את הספתח:

השם שלו/שלה(מה קוראים אותו?)
שמי גיל, אבל בהארלם ובקינגסטון וגם בטרז'ר ביץ', כולם יודעים שקוראים לי שיידי ראנקין, seeeeeen הטיון האחרון שהוא שמע
הממ, עכשיו כשסוף סוף יש לי אמ פי אני כל הזמן בשאפל, והדבר האחרון שהתנגן אצלי היה Education Wise של Conrad Cristal & Sugar Roy, על הHand Cart Bwoy Riddim איך אתם רואים את ערב שישי המטריף הזה נגמר
מקווה להיות ווייסטד לגמרי אחרי השבוע המפרך הזה ולקום מחרתיים ככה לפני הארוחה מפסקת :) אב תמונה כבר שמתי, נוותר על עוד אחת. מה שכן בחורות מוזמנות לפרסם את כל הבוק
יאללה ביי............

kacha

New member
בההה

השם שלנו זה אלכס, AKA קאצ'ה. שמענו לאחרונה את הטיון King Tubby & Soul Syndicate - ethiopian version King David he waaaaas a blaaack maaan :) השישי המטריף שאתה מדבר עליו (דהיינו לפני י3 ימים:)) התחיל בשישי בערב באמת בטרמפים לאיזור בית שמש למסיבה ונגמר בשבת לפני הצהריים אחרי מסיבת טראנס פיני מטורפת. ובשבת בערב ברגע האחרון פספסתי לצערי את ההופעה של הרדיודראד עקב אילוצים פיזיים שהשביתו אותי למיטה :) ועכשיו יום כיפור ואני כמו מניאק מנסה להעביר ת'זמן על המחשב, כי כבר אין כוח לאכול.... אני מפתיע את עצמי ... :) יאללה אני מקווה שעובר עליכם צום קל ונעים, אני כבר עברתי 3 צומות בחודשים האחרונים, עשיתי את שלי. :) אהא תמונה... http://files.tmp.co.il/P7270057_m30io6m95.JPG אני האידיוט שבאמצע...:) מוכרת לכם התמונה?:)

JamicaniT

New member
טה טה.

שם - מורן. אבל קוראים לי מורנית בדרך כלל. או שחורי P: אבל לא חשוב. טיון - לוידעת, כרגע אני חורשת קצת על הדיסק של third world love שוב. דיסק מעולה. שישי .. יגמר טוב :) בתקווה. תמונה.

SaBaGMaN

New member
yes i

שם- יקיר,בשכונה כולם קוראים לי ספק המנושים (ehhh טיון גדול של שחר חסון!!) החבר'ה קוראים לי sabago טיון Barrington Levy - Look Youthman טיון מהשנים המאוד מוקדמות שלו 70-80,סופ"ש של רוטס&קולצ'ה בסידי שלי שישי עם בחורה,בירה ומוזיקה טובה סופ"ש נעים לכולם! גמר חתימה טובה!

fleaboy

New member
נה נה נה

שם: נדב הטיון האחרון: כרגע מתנגן לי דראגוןפליי של מארלי הבכור ערב שישי המטריף הזה: נראה לי דווקא היום אני לא אצא, אבל מחר בהופעה מטורפת של תומר יוסף והתקווה 6. בטוח יהיה שמח ותמונות אין לי כלכך... אז תאלצו לחיות בלי :]

S t o l a

New member
שבת שלום!

אני דביר.. אהלן אהלן
הטיון האחרון שהתנגן אצלי לפני שעברתי לשמוע קצת מוזיקה מפעם הוא: Yabby You, Michael Prophet & Wayne Wade - The Poor Cant Take No More תענוגגגגגגג ! הולך להיות אחלה של שבת.. אם זה בסלואו משה הערב.. אם זה מחר בברזילי עם איזי סטאר או לחילופין הבנתי שיש את תומר יוסף בירושלים... אז נראה.... קיצר תעשו חיים וגמר חתימה טובה! סלמת.

idk

New member
שבת שלום וגמר חתימה טובה :)

השם שלו/שלה(מה קוראים אותו?)
אביחי לוי המגניב בטירוף הטיון האחרון שהוא שמע-
אני כרגע האמת חורש על הדיסק (הענק) של תומר יוסף *גם אני צוחק מתחת לאדמה* איך אתם רואים את ערב שישי המטריף הזה נגמר-
אווו.. לכו תדעו :)

s h i d a n

New member
שבת שלוםםםםםםם

שם שלו: שידן הטיון: lacksley castell - leaving, hush mandell - my woman can ואני רואה את עצמי מסיים במיטה, זה ברור לא? אם מישהו יגיד פה משו אחר זה לא יהיה הגיוני פשוט, כי בסוף של היום חייבים לישון אין מצב שלו וקחו תמונה קחוווווווווווווווווווווווווו

טובא

New member
../images/Emo45.gifיאללה

שם:אבא החליט לקרוא לי רז את הפרץ קבלתי בלי ששאלו אותי בכלל ומגיל 12 כמה חברים הדביקו לי את השם טובא שפשוט נשאר עד היום. הטיון האחרון ששמעתי:BUJU BANTON-MI TOO BAD(שדווקא בפעמים הראשונות חשבתי שהוא שרMI TUBA
) איך אתם רואים את הערב שישי המטריף הזה נגמר: לא'דע יש דאנס בפאלם ביץ' שיותר מסביר הסיכוי שאני אפקוד אותו ומשם אי אפשר לדעת כל התמונות שלי בארץ אז אין לי איך להעלות אחת.. שבת שלום לכם בנתיים

הופה הופה הנה תורי...

קוראים אותי כשף. הטיון שעכשיו אני שומעת הוא- No Pares של Zion ft. Lennox או יותר נכון לכתוב Zion Y Lennox אני בבית קולומביאני עכשיו,ורצו שאני אשמע מוזיקה שהיא סבבה לי. אגב השיר הזה מזכיר לי מאוד את T.O.K, רק שזה רגאטון- מומלץ! את השישי המטריף הזה אני רואה ניגמר בטרמפים
אבל לפני שהוא יגמר יש את הדאנס בסלואו משה, אז לא להחמיץ! שתהייה אחלה של שבת וגמר חתימה טובה לצמים :]] -כשף!

yes i RASTAFAR I

שם: גיא..ראסטה. כי יש לי ראסטות ארוכות+ {כבר 5 שנים !!} טיון :לא יודע מה זה...סליחה על הבורות .אבל כרגע שומע את מארלי הבכור..LOVE IS MY חמוד...וסיזלה בן היתר... שישי: הרבה גאנג'ה....כל אחד והתרפיה שלו....לא ככה? וראגאיי כמובן והמון דאב לא משנה של מי ! גמר חתימה טובה לכולם JAH BLEES YOU AII RASTAFARI ודרך אגב המסיבות בעין חרוד הם משהו ....באמת כדי להגיע.

נדב88

New member
מתפקד!!!!!!! יהה מאן

שמי - נדב כהן!!!! הטיון האחרון...אהממ שירים מאת fantan mojah כעת אני שומע-nuh build great man יחד עם ג'ה קיור ערב שישי- בטח אני אהיה עייף לאללה אבל אצא בכל זאת, אתאכזב שלא נסעתי לת"א למסיבה, אבל בתקווה שיהיה טוב אתמול שמעתי עסק שחור, צ'ולו הופיע. אני מתדווה, לא שמעתי שירים שלו עד ללפני התוכנית, אבל אין מה להגיד, יש לו את זה. אני שוקל לקנות את האלבום...respect וואלה אנשים טוב להכיר, שיהיו כמה שיותר תגובות, ושבת שלום לכולם

למעלה