שרשור התפקדות!!!

vigiman

New member
I MAN INNA HERE

שם:שוהם וכולם קוראים לי....שוהם חח אבל יש כינויים אישיים עם כל מיני אנשים טיון:שומע כרגע I and I Survive - Bad Brains חבר ששומע דברים אחרים אבל קצת רגאיי הכיר לי את השיר,זאת בכלל להקה של ראסטות שעושים פאנק\הארדקור ודברים שונים לגמרי מרגאיי אבל עם השפעות שחורות, אבל השיר הזה הוא שיר רגאיי טהור עד שהעלתי תתמונה זה התחלף לשיר Junior Kelly - Jah Nuh Dead (זה מפלייליסט שהכנתי קצת אחרי שהתעוררתי עם שירים שזרקתי פנימה קצת מכל דבר) הערב שישי הזה בטוח יגמר בזה שאני חוזר בבוקר ומתרסק על המיטה אבל לצערי בינתים נראה לי שאני רק אשב עם כמה חברים סטלנים ולא באיזה אירוע. שמתי תמונה ממש ממש ישנה, זה מה שהיה חח,אני הולך עם משקפיים רק כשאין לי כוח לשים עדשות ועכשיו אין לי דרדלוקס אבל יש לי שיער בלונדיני עם חום יותר ארוך מבתמונה אני מגדל עכשיו לממש ארוך בשביל דרדלוקס כמו שצריך

האיי. :)

קוראים אותי ענבר, חחח אוי אוי עכשיו טוב- גלעד שגיב
אין לי מושג, אני מקווה שבחיוך גדול :)

ואם מישהו לא הבין

כשאמרתי טיון, התכוונתי שיר רגאיי ולא שום דבר אחר. אחרת הייתי שואל לאתכם מה השיר האחרון ששמעתם אבל זה פחות עניין שלי ושל שאר הפורום...

Chenipeper

New member
הנה אני בא :)

אני חן וגם בי נדבק ניק ניים ששמו צ'ני אז אפשר לקרוא לי צ'ני . הטיון האחרון : Tony matterhorn & black chiney - The war תכל'ס השישי הזה כל כך בר בוטנציאל אבל נראה לי שכל הרעש שלו סובב סביב שקט וכשהרעש יעלם השקט ישאר :) או משו כזה ? חח.. אממ ..תמונה... שניה אני מחפש, מצאתי עכשיו אני בתקוה שזה יעלה :) שבת שלוםםםם!

Chenipeper

New member
פוטנציאל !! חחח...

בוטנציאל !!! חחחחחחחחחחח חזק! ...אני הבנתי ת'צמי זה בסדר חח...

Nechi Nech

New member
יאמאן

שם: רביד הטיון האחרון ששמעתי: צ'ולו - עיניים להם. תעשו לי טובה ותלכו לקנות את האלבום הזה. לא תתאכזבו. איך אני רואה את ערב שישי המטריף הזה נגמר: אני לא יודע איך הוא ייגמר, אני רק יודע שהוא יתחיל בדאנס של מיי לורד בסלואו משה.. עיניים להההההההההההההההההההההההם

Nechi Nech

New member
תמונה

קרדיט ליהונתן שגב על התמונה. יחד עם עופרי R.P.G בתל יצחק http://community.walla.co.il/?w=/@attach&aid=404397&uid=eeL11ZZepSweTeLTqqZZ1&fn=p1010549.jpg

K C

New member
שלמה

Burning Spear - Down By The Riverside איך השיר לא נכנס לאוסף?! אין מילים.. הטיון גם מופיע ב-"Dry & Heavy" המצויין תחת השם Any River, אבל אין על הגרסא מהאלבום הראשון שלו, שיצא מסטודיו1. השישי יגמר בארוחה כבדה, כרגיל

../images/Emo121.gifאמן

אני גלעד ואני שמן. (אני לא, צאו מזה) לא זוכר מה היה הטיון האחרון ומקווה שייגמר כבר, הייתי אמור להיות בצפון והתפקשש. שלא תדעו עוד צער

K C

New member
החוכמה האמיתית והיחידה..

היא לדעת שאתה לא יודע כלום

GentlyWeeps

New member
:) אוי נו איזה אהבלה אני

לא ראיתי שיש שאלון קטן
אז ככה: השם שלו/שלה(מה קוראים אותו?) :) אלה נו הטיון האחרון שהוא שמע: SIZZLA - PLAY ME SOME MUSIC איך אתם רואים את ערב שישי המטריף הזה נגמר: יום שישי נגמר דווקא לא מטריף, הייתי במסיבה מהעבודה והיה מעפן ברמות ליגה :) שבת שלום

Carcass

New member
טוב,

שם : אלעד,ידוע בשכונה ובקרב החברייה בתור "רוזן". הטיון האחרון ששמעתי אתמול לפני שיצאתי היה The Lone Ranger - The Answer. השישי הזה נגמר מצוין,בעל הכיפאק.

bmt29

New member
יאללה

אני קוראים אותי הרבה: יאיר AKA נחי AKA ראול AKA Turambar
טיון אחרון: lutan_fyah_-_fire_in_the_barn + משהו של Raggata (לא זוכר מה היה האחרון) איך אתם רואים את ערב שישי המטריף הזה נגמר? הממ ספר ולישון?
גמר חתימה טובה לכולם! JB

למעלה