Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gifTrain Kept a Talking../images/Emo40.gif

טוב, מוזר שזה קרה, אבל זה בכל זאת קרה: דיברנו על שני פיינליסטים של האירו-ליג, ואז עברתי לשיר שהפסיד בחצי הגמר. אז נחזור השבוע אל גמר האירו-ליג, כדי לתת את הכבוד לפיינליסט השלישי, שאמנם הפסיד בגמר, אבל עדיין ראוי לכבוד מאחר והוא היה בגמר: Movin' Out זה שיר שאין ספק שהוא אחד האהובים ביותר פה בפורום, כי זה הגמר השלישי ברציפות שהוא מגיע אליו, כשבשני הגמרים הראשונים הוא אפילו ניצח. אני גם בטוח שאף אחד לא שוכח שזה שיר היסטורי עבור אירוסמית', ככה שיש לו אפילו אקסטרה חשיבות. מה אתם חושבים על השיר הראשון שנכתב בידי סטיבן וג'ו? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

adili6

New member
שיר מצויין

שאני מאוד אוהבת. הקצב שלו מצויין, הקול של סטיבן מוזר (כןכן, אני יודעת שהוא חשב שהוא לא נשמע טוב, עד שמישהו החליט להעיר אותו) אבל איכשהו מתאים לו. אהבתי שהם כתבו אותו פלוס מינוס בתקופה שהם באמת היו אמורים להתפנות מהדירה
השיר הראשון שהם כתבו יחד ושיר מצליח מאוד שחבל שהם לא מבצעים בהופעות האחרונות שלהם. זהו, חפרתי
מחכה לפנינות חוכמה אחרות...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifכיפי!

את השיר אני מכירה יותר בגירסא האלטנטיבית שלו שמופיעה בפנדורס (http://www.youtube.com/watch?v=jT9NzVFQO6Q&feature=related) ומשומה אני גם יותר אוהבת אותה מהגרסא המקורית. אמרת שהרבה מהפורום אוהביםאת השיר והוא זכה באירוליג והגיע למקומות גבוהים, אז אני באמת יכולה להבין למה. זה גם בין השירים שלהם שאני אוהבת, שוב הם משחקים עם הקצב והמלודיה בשיר. אני מאוד אוהבת את כל הקטע שאחרי הפזמון (זה שמתחיל בLevel with God and you're in tune with the universe) ואז לאט לאט מתגבר. מבחינת "המשמעות ההיסטורית" של השיר אני לא כל כך מכירה....

SaintJohn

New member
גם כאן אפשר להגיד בקלות

שיר משובח מאלבום משובח! בשבילי זה השיר האהוב ביותר באלבום, שכולל לא מעט שירים אהובים. גם אני מאוד אוהב את הקטע ה"מרחף" בשיר. הוא נותן איזשהו "טוויסט בעלילה", אם אפשר לקרוא לזה כך. הוא מוציא את השיר מהתבנית שלו, ומחזיר אותו אליה בצורה נהדרת. גם לדעתי הגירסה האלטרנטיבית טובה יותר, ובעיקר בזכות אותו קטע מרחף, שבגירסה הזו הוא מורחב יותר. זה נחמד גם שבסוף הם כללו כמה שניות של נגינה אל תוך Walking the Dog. זה אחד השירים שהכי הייתי רוצה לקבל בהופעה, ושהייתי מרגיש שמתתי, אם זה אכן היה קורה. הסיכוי לקבל שירים כמו זה וכמו Rattlesnake Shake, הוא למעשה אחת הסיבות שאני רוצה לראות עוד הופעות של אירוסמית'. ולסיכום - אחלה שיר

shlomitzi

New member
אחד האהובים עליי אם לא ה- ../images/Emo13.gif

אמרו פה הכל, אבל אני אנסה להוסיף. אני מאוד אוהבת את הקצב שלו, ובאמת אוהבת יותר את הגרסא של פנדורס, זה שיר מעולה בפני עצמו וזה שזה היה השיר הראשון זה באמת משהו שלי באופן אישי דיי חדש אבל זה נשמע כזה כאילו הסמים עדיין לא קילקלו אותם, יש בו ניחוח כזה של פעם, אבל אולי זה בגלל שסטיבן שינה את הקול שלו. בקיצור
.

SaintJohn

New member
צודקת, זה משהו שמאפיין את האלבום כולו

לאלבום יש סאונד ייחודי מאוד - צעיר, רענן, תמים, מלא מוטיבציה ואנרגיה, ואני חושב שבאותה נשימה אפשר גם להגיד בוסר, במיוחד בהשוואה לאלבומים המאוחרים יותר. כאילו הם עדיין לא בשלו, ובמקביל גם עדיין לא "התקלקלו".

למעלה