Train Kept a Talking

SaintJohn

New member
../images/Emo40.gifTrain Kept a Talking../images/Emo40.gif

פותחים שבוע - פותחים דיון! אחרי שבוע של מנוחה מהדיונים על Rocks ומבחר משיריו השונים, אנחנו חוזרים אל דיון נוסף מתוך אלבום זה, והפעם - Combination. הסיבה שדיברנו הרבה על רוקס לאחרונה, היא בעיקר בגלל שלא מעט שירים ממנו הגיעו לשלבים המתקדמים ביותר של הטורניר, ואין ספק שזה מחמיא לאלבום מס' 4. מה אתם חושבים על השיר הזה, שכמעט כל כולו ג'ו פרי? זה המקום לחפור. זו ההזדמנות שלכם לשתף במחשבות שלכם ודעתכם האישית על השיר, להגיב לאחרים ולקחת את הדיון לאיזה כיוון שתרצו. כמובן שלא חייבים להשתתף, אבל ריבוי דעות הוא מבורך. מי שלא בקטע של חפירות, יכול להגיב עם "אחלה שיר
", אבל מאוד ישמח אם יהיה כמה שיותר פירוט והרחבה, כי זה המקום המושלם לכתוב בו על השירים שאנחנו אוהבים.
אז שיהיו שבוע ודיון מוצלחים!

shlomitzi

New member
אחד השירים האהובים עליי ביותר!

אני לא יכולה להסביר בדיוק למה, אבל אני פשוט מאוהבת בשיר הזה. חוץ מהקטע של המוזיקה המעולה הייתה תקופה שממש התחברתי למילים והיום כשאני יודעת שזה באמת על ג'ו פרי זה עוד יותר מעניין. אולי כשעוד אנשים יגיבו אני אזדהה עם מה שהם כותבים אבל מבחינתי הוא שיר אהוב ביותר באלבום אהוב ביותר.

SaintJohn

New member
גם עליי הוא אחד האהובים ביותר ../images/Emo13.gif

זה שיר שבעבר המון זמן לא ממש התלהבתי ממנו, במיוחד לאור שייכותו ל-Rocks, שבו יש תחרות קשה עם שירים שבזמנו חשבתי שהם טובים הרבה יותר. אני לא ממש זוכר איך בא השינוי בחיבה שלי אליו - אם זה היה הדרגתי או שפתאום נפל אסימון בבת אחת. אני מאוד אוהב גם את צלילי הפתיחה, ובמיוחד את הסיומת שמשלבת בצורה מעולה בין ג'ו, בראד וג'ואי. כרגיל אצלי, המילים לא ממש משנות לי, אבל אני מאוד אוהב לשיר אותן, ובעיקר את המשפט: Walkin' on Gucci, wearin' Yves St. Laurent Bearly stay on 'cause I'm so God damn gaunt. בסך הכל זה מתאר יפה מאוד את המצב שלהם באותה תקופה - שוחים בכסף בזכות ההצלחה הענקית שלהם, אבל לא מצליחים לעמוד ישר על נעלי הגוצ'י היקרות שלהם מרוב הסמים שהם עשו אז. דבר אחד שמעניין בשיר הזה, הוא שגיליתי שג'ו מוגדר כסולן הראשי בשיר הזה יחסית מאוחר. עד אז הייתי בטוח שזה כרגיל סטיבן, כי הקול של סטיבן נשמע הרבה יותר דומיננטי שם, ולמעשה אין סיבה לחשוב שג'ו הוא הסולן הראשי. מעניין מה ג'ו חשב על זה אז, כשהיחסים בלהקה היו מאוד שבריריים. ואני מוסיף מעכשיו את השורה התחתונה שלי - מבחן הנגן: בשלב זה אני לא רואה שום אפשרות שבה השיר יעלה לי ב-Shuffle ואני אעביר הלאה. זה אחד השירים שהכי משמחים אותי כשהם פתאום עולים באייפוד שלי.

adili6

New member
האמת

שזה שיר שאני אוהבת אבל אין לי יותר מדי מה לכתוב עליו.. אז כתבתי את זה כי היה לי יבש מדי פה חח

למעלה