איך היה הגמר
- מסכמים

Martha

New member
סיכום הגמר :

הסולואים : עדי - לא אהבתי את הביצוע של עדי. לעדי יש קול חזק ועוצמתי והיא משתמשת בו בחוזקה. קשה לי איתה. קשה לי שבגבהים אני לא מבינה את המילים שהיא שרה. מגיע לה מקום שלישי ומגיעות לה מעט הנקודות. מויאל - כן, הוא נתן ביצוע טוב. קצת זייף אבל למי אכפת. יש להתחשב במקום ובאוירה. הוא בחר שיר ידוע ועמד עם בטחון על הבמה. אני מאחלת לו הצלחה, שיעשה מוזיקה טובה. סקעת - סקעת
הוא אהובי משכבר האודישנים. הוא ריגש אותי לאורך כל התוכנית, הותיר אותי חסרת נשימה, נפעמת מהקול שלו ומהעוצמה שלו ושל קולו. תודה לך סקעת על עונה נפלאה. לא זכית בקולות הקהל אבל זכית בקולות השופטים ובקול שלי
השירים המשותפים : היו סבבה. אין צורך בלבדוק זיופים, ברור שיהיו וההרמוניה הקולית לא תהיה מושלמת, בכל זאת הופעה חיה, מול קהל רב. אהבתי את השיר האחרון של כולם, מין שיר פרידה מהעונה ומכל אחד ואחת. תודה לכולם. שירי - שירי בחרה שיר מעולה של נעמי שמר. השמלה שלה היתה מהממת, היא נראתה מאושרת וביצעה את השיר כמו גדולה. לרגע היה נדמה שלה היתה מגיעה הזכייה של העונה הקודמת. אחלה ציצים
נינט - מה אומר ומה אגיד. כל מה שיש להגיד נאמר בעונה הקודמת וזה די מספיק לה. היום היא לא התעלתה על עצמה, לא אהבתי את הבגדים המבליטים בלשון המעטה וכו'. אין לי אפילו כח או חשק לנתח את נינט. יש לה קול טוב וזה מה שיש לי להגיד עליה. גבסו - גבסו שר שיר שהוא כתב והלחין והוא מצידו עשה עונה מבורכת. רק לי היה נדמה שהוא עומד ושר כמו רובוט. מהודק לבמה מבלי יכולת תזוזה? יש לציין שהקהל עשה עימו חסד כשידע את מילות השיר בע"פ ורק על זה גבסו צריך להיות מבסוט. סשה
- אני אוהבת אותה. את הגשת השירים שלה, את בחירת השירים שלה וכמו שכבר אמרתי...אני מחכה לה שתחזור והיא תחזור (מעניין למה היא בכתה כשאמרו שמויאל הוא הכוכב, האם זו היתה התרגשות או אכזבה?) ריקי - מחזורת של ריקי היתה חביבה ותו לא. צביקה - יאללה סבבה. הצחיק אותי שהוא אמר למויאל או שמא זה היה לסקעת (בדיוק קיבלתי שיחת טלפון) שאם הוא רוצה להחליף שיר, שידבר איתו ב-16.8 השופטים - לפי הכתבה במעריב, אף אחד מהם לא מרוצה מהבחירה. וול, גם אני לא אבל לא נותר לי אלא לפרגן למויאל. במילים אחרות, היה אחלה עונה ואחלה גמר. תודה לכל הפורום הזה ולאנשיו, על עונה מצויינת וטובה יותר מקודמתה.היו אחלה דיונים ואפילו הריבים, פה ושם היו משובחים. תודה לאיה
ולג'ייס
שהם, הם אלה שהלכו לצידי לאורך כל העונה והם אלה שבלעדיהם, הייתי זונחת את הפורום הזה מזמן. תודה על ההודעות המצחיקות, על דיוני השירים ועל התמיכה. אין עליכם

Martha

New member
כן, נגמר ג'ייס ../images/Emo13.gif

על מה נדבר כאן? זהו, נגמרה העונה.. מנהלים, שרשרו אותי לאנשהו. פתחתי הודעה חדשה בלי כוונה...

MoGanC

New member
מה זה הזיופים של יעל שחר?

שמעתי שהיא באה לשיר מה זה התלהבתי,ואז היא שרה,וזייפה כמו אנלאיודעמה.ואני עוד תפסתי ממנה.

Martha

New member
אהבתי את "אנלאיודעמה" ../images/Emo13.gif

לא שמתי לב ליעל שחר. אולי היא זייפה...אבל צריך להתחשב בהם היום

שלומית16

New member
ממש לא !!!יעל שחר מצויינת ותפסיקי

להמציא היא זמרת מדהימה והיא יותר טובה מרוב הבנות בכוכב נולד רק חבל שהקהל היה כל כך אטום,כל כך דפוק שלא שם לב לזה שיש לנו כוכבת שלא גילו אותה הקהל גילה רק מישהי אחת וזאת הייתה עדי כהן ,לפחות מישהי אחת הוא הצליח לגלות יעל שחר מצויינת ובשמחה הייתי מחליפה אותה עם הראל מויאל בגמר!בשמחה וברצון רב!!

Sweet Misery

New member
לא שמתי לב ממש,

אבל כשהיא שרה בזמן הפרסומות זה היה קורע. היא נתנה לקהל לשיר את הפזמון כמו ששירלי עשתה והיא חטפה כזה ייבוש, בקושי שרו לה.

er 4ever

New member
דווקא לא...

אני שמעתי את הביצוע שלה בגמר וגם היא שרה והרבה מהקהל שרו... לא יודעת מה שמעת... אבל אני לא אתווכח איתך... תחשוב מה שבא לך

Sweet Misery

New member
דווקא לא,

וזה שיעל שחר חזרה לשיר באמצע מוכיח את זה. אין לי שום דבר נגדה, אבל כך היה. ואני בת.

Martha

New member
היא בעצמה התלוננה על הקהל

באיזו כתבה מיני רבים שקראתי היום.

er 4ever

New member
איזה זיופים?

זה היה אחד הביצועים הטובים ביותר...!! יעל היא אחת מהזמרות הטובות ביותר שהיו העונה! וחבל, כ"כ חבל שפיספסנו אותה. אני בטוחה שהיא תחזור! ובגדול!!

MoGanC

New member
אולי שמעתי את הגרסא הראשונה שלה...

קצת יותר מדיי,כי כששמעתי את המוזיקה מתנגנת ואת צביקה קורא לה ישר ידעתי שזה "רחבת הריקודים" ציפיתי שהיא תביא אותה עם הקול המדהים שלה,אבל היא זייפה וגרמה לכל הקהל לחשוב "WTF"

MoGanC

New member
למה לי להמציא?

אני מת עליה ואפילו רוצה לקנות את הסינגל שהוא תוציא עוד מעט,אבל אני אוביקטיבי,ולפי דעתי איך שהיא שרה אתמול היה ממש גרוע.

שלומית16

New member
קודם כל ממש לא ,לדעתי היא לא זייפה

וב-20 שניות ששמעת אותה איך אתה בכלל שופט ?!?!?אני שמעתי אותה 20 שניות וזה היה 20 שניות מהנות ביותר ,זמרים מדהימה אין ספק!! שנית כל , לא ידעתי שאפשר לקנות סינגל ,אתה יכול להסביר לי בבקשה איך קונים שיר?

למעלה