איך היה הגמר
- מסכמים

RaZiK4

New member
אני הייתי שם חזרתי מניצנים לפני חצי

ששעה בערךךךךךךךךךך

©sweet girl

New member
היה גמר מהמם ../images/Emo99.gif

השלושה שיחקו אותה..... היתה באמת תחרות קשה (קשה קשה קשה) השירים המשותפים היו ממש יפים והכוכב שהיה צריך להיולד נולד..... *הכי טוב* בסופו של דבר זכה מי שבאמת אהבו... וזהו זה כבר עבר... עד השנה הבאה

הסיכום שלי../images/Emo26.gif

עדי כהן
היא לא שרה בככל,היא צעקהההההה
בעעע
הראל מויאל המלךךךך
אהבתי את הביצוע שלו{כרגיל}אני אמרתי לכולכם כבר מההתחלה שהראל מויאל הוא הכוכב הבא
הוא שר את זה בצורה כ"כ מרגשתתתתתתתת i love youuuuuu
הראל סקעת
התאכזבתי לגמריי מהביצוע ומהבחירה..אני ציפיתי ממנו לבחור משהו קופני כזה עם קצב...ומה הוא בחר
שיר שיכול להרדים קהל שם...ומילא שיר מרדים...שיבצע אותו בצורה שונה....קצת מקפיצה....חבל...
בקיצור מויאל תמיד היה מלך וימשיך להיות מלךךךך

פגעסוס

Well-known member
הסיכום שלי ../images/Emo26.gif

השירים בגמר היו חיוורים ולא תאמו את האירוע. נראה כאילו המתמודדים מיצו את היכולות הקוליות שלהם בשירים קודמים וכעת הם בקושי רב מנסים לעמוד בציפיות. עדי כהן נשארה באותה נישה וטוב שכך, נתנה ביצוע מעולה שמתאים לכל שלה. אמנם פחות טוב מהמקור אבל לפחות השיר נשמע סביר. הראל סקעת ניסה להתעלות על "בדידות" ולכן לקח שיר שגדול עליו בכמה מידות. הוא לא עמד בתחרות עם עצמו ונשמע חיוור. תנועותיו לא תאמו את השיר כלל ונראו מאולצות. עם זאת, טכנית השיר זרם, ולא היו טעויות. הראל מויאל היה נפילה גדולה ואני מתקשה להבין כיצד נבחר. הוא זייף לא אחת וצעק במקום לשיר בחלק מהזמן. הוא נראה עייף ולא ממוקד ואני אישית מאוד לא נהניתי לשמוע אותו שר.

נ1עם

New member
../images/Emo79.gifסיכום שלי../images/Emo70.gif../images/Emo79.gif

שלום לכולם... אני קוראת פה מדי פעם, והיום החלטתי גם לכתוב... סולואים
עדי כהן- אין מה להגיד, הבחורה דיווה אמיתית! יש לה נוכחות מרשימה ביותר והיא שרה מדהים אבל היום זה פשוט לא היה זה... היא דווקא הופעה אחלה וגם לדעתי הייתה נראית ממש טוב אבל היא הייתה קרה קצת- לא נינט, לא שירי, לא שי וגם לא ההראלים. "סוף הסיפור" היה קצת מדכא ולא כל כך התאים למקום, לאירוע, לאווירה. אבל עדי באמת יצאה גדולה... כל הכבוד לה... לדעתי היא ממש טובה
הראל מויאל- הוא מהמם
... הוא ממש חמוד וצנוע וכל מה שבעצם רצינו (וקיבלנו גם אצל נינט) והביצוע שלו היה ממש נחמד ומרגש. קשה לי להגיד שהוא הימם אותי, כי הוא לא... ובכלל השנה שום מתמודד לא גרם לי לצמרמורת כמו בעונה הקודמת ומה זה חבל לי
היה לו באמת באמת מגיע לזכות ואצלי במשפחה הצביעו לו 200 פעמים אפילו- אבל כולנו הצבענו לו כל כך הרבה רק כי רצינו שהוא יגיע למקום שני ומכובד ולא תיארנו שהוא יגיע למקום ראשון ויעקוף את סקעת
.. גם לא רצינו..
הראל סקעת- במילה אחת כוכב
הוא כל כך יפהה וכל כך מדהיםם וכל כך כובשש וקשה לעמוד בפניו!! הוא מדויק ושר מדהים והביצוע שלו באמת היה מוווושלם
חבל לי נוראאאא שהוא לא זכה!! גם בכיתי קצת בסוף.. בקיצור, היה גמר מצוין
כל הכבוד למויאל, בחור שרירי וקשוח ששר בחדר לעצמו ועם המון מאמץ גדול הלך לכוכב נולד... וזה מה שיפה גם, שבחור כמוהו גבר על מתמודדים ענקים ומוכשרים בטירוףףףף, וגם מנוסים במחזות זמר ובשירה נכונה (לומדים בבית צבי..), אז גם אם אתם ממש עצובים (כמוני) שסקעת לא זכה (או עדי..) אפשר להתעודד ולהתנחם שהכתר הלך למישהו ממש ממש טוב שהשירה באה לו מהלב וגם נשמעת ממש לא רע
כרגע אני מה זה שמחה בשביל מויאל.. מגיע לו.. להתראות

Mary Mindland

New member
הטוב ביותר ניצח

הבועות התפוצצו השירים היו נחמדים
שמח מאוד על המהפך - לא יכולתי לחשוב על ערב יותר טוב

fireman

New member
הסיכומון שלי....../images/Emo41.gif

היה טוב וטוב שהיה.... התוכנית באופן שוטף סיפקה לי בידור ביתי מזדמן בכל שבוע כאשר כולם עם החברים והמשפוחה יושבים וצופים כששבעה רמקולים מקיפים אותנו (רק חבל שערוץ 2 לא ממש השקיעו באיכות הסאונד בשידור שלהם) והיה מעניין לקטול ולשבח את המועמדים כשהיה צריך. אני חייב לציין שהיו מבחינתי כמה תהיות לגבי העולים והנופלים בתחרות הזו כמו האחים צנחני שעדיף שישירו בממ"ד או באיזה מקלט, ככה לפחות לא נצטרך לסבול את הקול הנוראי שלהם. חנה גור, יסלחו לי כל המצילים למיניהם, רדודה מאוד, ללא יכולות מרשימות, היא המועמדת שמקבלת אצלי את תואר הרחמנות הראל סקעת הוא הקולב של כוכב נולד 2, הגבסו של הסיבוב השני, הנערץ על הבנות, לא יותר מזה, בחירת שירים נוראית, יכולות קוליות ממוצעות ומטה, בקיצור, להכניס לויטרינה בבית של ריקי גל ולתת לה להזיל ריר. סשה גרישקוב....התחילה גבוה והתרסקה, אחרי ההתרסקות המשיכה גם לחפור לעצמה קבר. בתוכניות הראשונות והאודישנים סימנתי אותה כנינט טייב 2, ככל שהתקדמו עם התחרות היא הודחה מהמקום הזה בבושת פנים. יעל שחר, זמרת מעולה עם יכולות קוליות מצויינות, זמרת מעולה בכל קנה מידה, אחת האכזבות של התחרות. המצב הכי לא הגיוני בתחרות הזאת היה לירון לב, זמר מצויין, קול נפלא רק חבל שלא נראה כמו סקעת, היה מקבל יותר קולות, אני בטוח שיצליח גם ללא התמודדות בגמר. שירלי לילו, קול מצויין, חבל שהיא לא יודעת לשלוט בווליום של עצמה, לפעמים שרה על סף צועקת...לסיכום קול נפלא אבל הווליום.... חגית נדרי, צריך למקם אותה בויטרינה של סקעת, עליו ריקי גל תזיל ריר ועליה צדי צרפתי יזיל ריר, מתאימה לתחרות יופי או להיות קולב, זמרת היא לא. שמעון טפטה, ביצוע נהדר לשיר של ירדנה ארזי, מעבר לזה שום דבר. ציפי משהיד....תרדי מהעץ חמודה, השירים של ריטה "קצת" גדולים עלייך, אני במקומה הייתי מתחיל בלנסות לחקות את הפלייבאק של ההופעות של רוני סופרסטאר, זאת בערך הרמה. הראל מויאל, זמר מצויין, הזכיה הגיעה לו למרות שהפייבוריט שלי בגמר הייתה דווקא עדי כהן, לדעתי הסגנון המזרחי\ים תיכוני מתאים לו יותר, השיר של פבלו התאים לו מצויין למרות שחסר המבטא
מברוק גבר
עדי כהן, התחילה בשקט, עלתה ועלתה, המון הנאה הפקתי מהאזנה לביצועים שלה, לפעמים יש בעיות בווליום כמו של לילו, היום הייתה קצת "חלודה" בתחילת הסולו מההתרגשות, ההמשך היה מצויין, הניקוד שקיבלה לא משקף את היכולות. וגבי התחרות עצמה.... לדעתי צריכים להפיק לקחים לגבי כל הליך ההצבעה, הליך הבחירה של הקבוצות וצורת ההכרעה של השופטים שלפעמים לא נמצאת במקום בכל קנה מידה אפשרי... בניית גלגלי הצלה שאמורים להיות "תפורים" על מועמדים מסויימים, למרות שאהבתי מאוד את לירון לב, הגלגל הצלה האחרון היה תפור בשבילו....אחרת למה פתאום גם המקום השלישי עם הניקוד הכי גבוה עלה גם לגלגל הצלה....? השלשות מחולקות בצורה לא הגיונית ולא נכונה, לדעתי אי אפשר לערוך השוואה בין שירה של גבר לשירה של אישה. ההרכב הביזארי של האחים צנחני הוא ביזיון לתחרות הזאת, זה היה פשוט מבזה, ולחשוב שריקי גל קוראת לעצמה מבינה....אם היא מבינה איך דבר כזה הגיע כמעט לגמר? יהיה טוב אם בתוכנית הבאה יצנזרו את פניהם של המתמודדים, אולי אז באמת יבחן אותם העם על פי יכולותיהם הקוליות, ע"ע סקעת הקולב. לילה טוב ומהנה לכולם ומזל טוב למויאל!

er 4ever

New member
מסכימה ב-100% על מה שאמרת על יעל!

אני שמחה שיש עוד אנשים שחושבים כמוני!!!!!!

../images/Emo41.gifהיא טוב.. וטוב שנגמר..

זה התמצות שלי.. עונה מופלאה ומצויינת שנגמרה בגמר מצויין
הסיום לא הכי מצא חן בעייני.. בעצם, בכלל לא מצא חן בעייני.. לא חשבתי לרגע שהזכייה של סקעת לא בטוחה.. אבל הכי הפתיע אותי מס' ההצבעות הנמוך של עדי.. לגמרי לא ציפיתי להפרש כזה ענק
אבל קשה לי להתאכזב כי היתה עונה מאוד מהנה ומוצלחת
הסולואים של היום היו הכי טובים של המתמודדים
עדי שיחקה אותה בענק.. ביצוע מצויין לשיר מעולה
לדעתי הביצוע הכי טוב הערב
סקעת.. אין לי כבר מה לומר עליו.. הוא פשוט ענקקקק
הוא מה שנקרא "כוכב"
הוא פשוט עסקת חבילה משובחת
הוא הזוכה שלי לעונה.. ואני בטוח שעוד נראה אותו.. מויאל.. הזוכה שלנו.. הזכייה שלו מאוד הפתיעה אותי
הוא זמר מעולה, אבל מאוד לא מגוון.. הוא הביא ביצועים טובים לאורך כל העונה, אבל לא כאלה שראויים לזוכה של התוכנית.. הביצוע של הערב היה טוב.. אבל שוב, פשוט טוב, לא יותר מזה..
מאחל לו הצלחה
חוץ מזההה.. הגמר היה ממש ממש מרגשש
השלישיה הנוסטלגית, נינט, שירי ושי היו פשוט מצויינים
המחרוזת עם ריקי היתה נחמדה+.. והשאר היה מאוד מקסים
אהבתי אהבתי
סיום מאוד מרגש לעונה מצויינת

fireman

New member
לא מגוון?!

הרגת אותי מצחוק עכשיו.... אתה צודק, מויאל היה זה ששר את אותו השיר 14 פעמים.

מממ.. אולי הוא שר את בתוך פעמיים

אבל הוא לפחות הולך על קצבים שונים ולא על שירים שנשמעים בערך אותו דבר... אני דווקא אוהבת את מויאל במשך התחרות אהבתי אותו יותר מאת סקעת מה לעשות ששאני שומעת את השירים שלו זה בערך נשמע אותו דבר

../images/Emo41.gifפעמיים.. ליתר דיוק../images/Emo70.gif

ואני לא מחשיב את האודישנים.. ואני שמח שהצחקתי אותך..

אאאר

New member
הראל סקעת

אני לא יודע איך בכלל לבטא את מה שאני מרגיש עכשיו... פשוט אכזבה. הראל סקעת שר מ-ו-ש-ל-ם!!!!! הוא פרפורמר אמיתי,זמר אמיתי עם נשמה וקול מדויק ונכון הוא גרם לי להתאהב בו עם השירה שלו, גם הביצוע שלו היום היה פשוט מושלם, לוקח שירים פחות מוכרים והופך אותם למיוחדים בסגנון שלו. אני מאוכזב מאוד אבל אני בטוח שסקעת יצליח בדיוק כמו שעשתה נינט כי הוא המלך האמיתי של כוכב נולד ו60 אלף הצבעות זה רק עוד 100 בנות ממעלה אדומים שהצביעו עד שנשברו להן הציפורנים (ואז הן עברו להצביע בטלפון).. והראל מויאל באמת זמר טוב אבל לא יותר טוב מסקעת. הראל,אל תהיה מאוכזב..תדע שהשפעת עלי בהמון דרכים עם השירה שלך.. אני לא יודע מה הנטייה המינית שלך (אבל מקווה ש..) וזה לא ממש חשוב..אותי ריגשת! :)

זה ירושלים הפטריוטים האלה חראאאא

יותר אין דרך לתאר את התגובה שלי באמת מכל המעריצות השרופות שם שורה ראשונה שבכו אני שם כמעט התאבדתי בכיתי מה לא עשיתי שצביקה אמר משו על כוכב נולד 3 צרחתי עליו למה אני חושבת שאני אראה את זה זבללללל1\!#@!%$^*%^#$%#$^%$&$%$#%%^

למעלה