איך פגשתי את אמא VS חברים

larisa125

New member
המממ...

הבדיחות של חברים VS הבדיחות של HIMYM? ברור שהבדיחות של HIMYM
תמיד כשיש לי מצברוח רע או סתם כשאין לי מה לעשות אני רואה את הפרקים האהובים עליי ונהנת וצוחקת בכל פעם
הדמויות של חברים VS הדמויות של HIMYM? שוב, HIMYM
כי ברני הוא אחת הדמויות הגאוניות השחקנים של חברים VS השחקנים של HIMYM? HIMYM אף פעם לא באמת חיבבתי את ג'ניפר אניסטון והשחקן של ג'ואי תמיד עצבן אותי
העלילה של חברים VS העלילה של HIMYM? הפעם חברים מנצחת, הסדרה מצחיקה אבל יכולה להיות גם רצינית לפרקים והעלילה שלה יותר מעניינת. ל HIMYM גם יש עלילה מעניינת אבל לפעמים יש פרקים ממש מצחיקים אך חסרי עלילה...

Twilight Girll

New member
../images/Emo103.gif../images/Emo45.gifמסכימה עם כמעט הכל../images/Emo9.gif

חוץ מהשחקנים... ג'ניפר אניסטון שולטתתתתתתתתת !

אני קצת יצור בנושא הזה

אני לא אוהבת חברים. באמת, באמת שניסיתי. ראיתי כמה פרקים, קודם מהעונה הראשונה, אח"כ מכמה עונות אחרות. זה פשוט לא היה מצחיק. ): אין השוואה בכלל - איך פגשתי את אמא טוב פי אלף.

svety

New member
../images/Emo45.gif אני לא אוהבת חברים בכלל.

אני מכירה כמה פרקים, אבל זה רק כי תמיד יש חברים בשידור חוזר איפושהו... ולפעמים ממש משעמם.

Im All That

New member
חברים! מסיבה אחת פשוטה!

לשבת בבית קפה הרבה יותר מגניב מלשבת בבר מסריח!!!

pennylane11

New member
זה דיי ברור.

חברים זאת קלאסיקה. עם כל כמה שאני מתה על אפא"א מכל הבחינות - חברים מנצח בקלות.

אפשר להגיד

ש"איך פגשתי.." היא הגרסא המודרנית של חברים, יש מלא דמיון, ואולי בגלל זה היא מצליחה כל כך. אני מעדיפה את שתיהן באותה המידה, ואפשר לספור אין סוף דברים דומים בניהן. אבל זאת סדרה, וזאת סדרה, לכל אחת עלילה משלה. HIMYM הרבה יותר מצחיק אותי כי זה יותר מדבר אליי, אבל אי אפשר להגיד שחברים זה לא מצחיק אותי. שתיהן משעשעות ומבדרות ונורא כיף לי לראות אותן. הפגם היחידי שלא ממש משפיע על האהבה שלי לחברים הוא האיכות. בגלל שהסדרה ישנה וצילמו אותה באיכות לא הכי טובה שיש, אז זה קצת מפריע לי, ואני שונאת איכות גרועה, זה מכאיב לי בעין (רציני). אז פה יש פלוס קטן לHIMYM. אבל זה לא משפיע הרבה, כמו שאמרתי.

אין מה לעשות, חברים../images/Emo131.gif

אני מתה על HIMYM, אבל חברים זאת קלאסיקה. אני רואה את התכנית הזאת כבר שנים, ראיתי כל פרק לפחות 4-5 פעמים, אני יודעת סצנות בעל פה.. HIMYM זאת תכנית מעולה, אבל נכון לעכשיו ראיתי כל פרק רק פעם אחת, ואני לא עד כדי כך מכורה לזה.. זה סתם נחמד XD

האמת, HIMYM ../images/Emo6.gif

אני גם גדלתי על חברים ואני מכירה כמעט את כל הפרקים בע"פ, אבל הימי"מ פשוט שונה קצת מבחינת ההומור ויש שחקנים שאני ממש ממש אוהבת שם (אליסון האנגין וניל פאטריק האריס בעיקר), יותר ממה שאני אוהבת את השחקנים של חברים. בכל מקרה, אני חדשה כאן אפילו יחסית לפורום XD אני רואה בקצב ארה"ב את הימי"מ כבר שנה, וקוראים לי אדמהD: וכמובןןןןןן נשלחתי לכאן ע"י רוני

למעלה