אירוטיוב יוצא לדרך!!

adili6

New member
../images/Emo41.gifאירוטיוב יוצא לדרך!!../images/Emo41.gif

אמנם טיפה באמצע היום- אבל הרגע התעוררתי
ובחרתי להתחיל אמנם עם משהו חדש יחסית.. ביצוע של Baby Please Don't Go בהופעה ב-2004. משהו בביצוע הזה ובכל הקטע האינסטרומנטלי באמצע פשוט עושה לי טוב! כל ההתפרצות הזו לקראת הסוף עושה לי משהו בלב שגורם לי לומר "and that, ladies and jentlemen, is how you do it"!!!! http://www.youtube.com/watch?v=_CSp2eMIReg תהנו ושתפו דעות!

SaintJohn

New member
נפלא../images/Emo47.gif

גם אחד השירים האהובים עליי, וגם אחד הביצועים האהובים עליי. זה לקוח מה-DVD שיצא באותה תקופה, You Gotta Move, עם ביצועים מהופעות בטור של בובו. אני מת על מה שג'ו עושה שם עם הגיטרה, מה שזה לא יהיה. גם בסטודיו וגם בלייב, ההתפוצצות הזו בסוף היא פשוט תענוג צרוף. כשאני שומע את השיר, אני יודע שזה הולך ומתקרב, כיף לחכות ולצפות לזה, ואז כשזה קורה -
.

adili6

New member
הם בנו את זה פשוט מושלם!

ואז כשסטיבן אומר "and i'm dyin' dyin dyin'..." אתה שר יחד איתו בידיעה שמשהו טוב הולך להגיע!!! אני חייבת לראות את הדיוידי הזה!

SaintJohn

New member
זה DVD מעולה, פריט חובה לכל מעריץ.

יש בו גם את השירים עצמם, גם רצועות בונוס, גם דיסק אודיו בונוס, ואם היה חסר בונוס, אז בונוס נוסף: The Making of Bobo. יותר תמציתי מה-Making of Pump, אבל עדיין מאוד מעניין.

AeroTom

New member
ה-DVD הזה שווה כבר רק בשביל משהו אחד

בשירי הבונוס שם, שזה אחד מקטעי הלייב הרשמיים הכי מושלמים שהלהקה אי פעם שחררה: http://www.youtube.com/watch?v=kfBYCByarcM זה מגיע גם ב-CD שמצורף ל-DVD עם כמה שירים משם.

adili6

New member
וואו!!

פשוט מדהים!!! הם פשוט מדהימים בהופעות חיות!! גרסא פשוט amazing!! אין לי עוד מילה לתאר אותה!! אני נורא נורא אהבתי את ההתחלה שכולם עומדים שם סביב ג'ואי ביחד.. וזה נשמר כמעט כל השיר-- פשוט יפה! למרות הריבים ולמרות כל השטויות- הם עדיין מאוחדים כאלה! מדהים כאמור

AeroTom

New member
כאמור מה-DVD הרשמי של YGM

ואני מכיר כמה וכמה גרסאות של השיר הישן הזה וזו של אירו אחת הטובות ביותר. במיוחד בלייב. וסטיבן גם מאוד צודק במה שהוא אומר בהתחלה. אירוסמית' החלו לבצע את Baby כבר ב-2003, לפני שבובו שוחרר. הביצועי לייב של השיר בסיבוב של בובו ב-2004 היו הרבה יותר טובים. היה מאוד כיף לראות אותם מבצעים את זה בלייב. הם עושים עם זה הרבה חסד על הבמה. וחידה לחג בשבילכם - מי יוכל להגיד לי מאיפה לקוח קטע המפוחית של סטיבן שמתחיל בלינק בזמן של 2:15?

SaintJohn

New member
הביצועים המוקדמים מ-2003 היו טובים מאוד

אבל אין מה להשוות לגירסה המשודרגת. יום ולילה. אם אף אחד לא ידע, אני אענה

SaintJohn

New member
מתוך Lost Woman של ה-Yardbirds

עוד מחווה אחת מיני רבות ללהקה שהשפיעה אולי הכי הרבה על אירוסמית'.

shlomitzi

New member
לא היה לי סיכוי לנחש...

נראה לי שאני אתחיל לשמוע את ציפורי החצר האלה, המוזיקה שלהם נשמעת ממש מעניינת. לגבי הקליפ לצערי הגעתי הביתה מאוחר היום ואתמול אז אני לא רוצה להעיר את יניר מקווה שמחר אני אוכל לראות ולהגיב.

adili6

New member
בחיים לא הייתי עולה על זה ../images/Emo9.gif

תודה על הלינק!

למעלה