אירוטיוב!

adili6

New member
../images/Emo41.gifאירוטיוב!../images/Emo41.gif

טוב, הינה הגיע השיר שכולנו חיכינו לו בציפייה דרוכה! http://www.youtube.com/watch?v=8v626CMvM5Q אני יודעת שיש פה הרבה אנשים שלא אוהבים את השיר הזה (אני מממששששש לא אחת מהן, אבל על זה אדבר בהפסקה הבאה בין חרישה לחרישה). והייתי שמחה לדעת למה. אני יודעת שאנשים אמרו שאם הם היו בהופעה והשיר הזה היה מופיע הם היו נהנים ממנו, אז מה זה שונה? אז ייאלה, מה חשבנו על השיר, הביצוע והקעקועים של סטיבן?

SaintJohn

New member
זה יותר משיר

מלבד העובדה שהשיר הזה מאוד לא לטעמי, ואני לא אוהב שירים של אירוסמית' בסגנון הזה (Angel, Fly Away From Here וכד'), הוא פשוט מסמל את הכיוון המסחרי, הפופיסטי והמתקתק שאליו אירוסמית' התחילו ללכת באותן שנים. השיר נכתב בלי קשר אליהם, ואירו מבצעים אותו למעשה רק בגלל שליב שיחקה בארמגדון. הכיוון המסחרי הזה נוגד ב-180 מעלות את היושרה האמנותית של הלהקה. זכור לי בהופעה הראשונה של אירוסמית' שבה הייתי, שהיתה ההופעה הראשונה של סיבוב ההופעות Roximus Maximus בקיץ 2003, שלקראת סוף ההופעה נגמר אחד השירים ואז היו כמה שניות של חושך ושקט על הבמה, ואז בוצע IDWTMAT. בדיעבד הסתבר, שהשיר לא היה מתוכנן ושסטיבן החליט בויכוח שהתנהל ביניהם באותן שניות של חושך ושקט, שהם כן יבצעו אותו למרות שחלק מחברי הלהקה (אם לא כל השאר) לא רצו. ובחזרה לשיר עצמו: זה שיר שכולו סטיבן. 3 גיטרות, ולא מרגישים אף אחת מהן; הקצב איטי וכבוי, ואין בו שום עניין. אני לא אומר שלא צריך לאהוב אותו, אני פשוט מסביר את דעתי עליו. זה לגיטימי לגמרי לאהוב אותו, זה עניין של טעם. מובן לי שהמילים מרגשות, ושסטיבן מגיש אותן בצורה סוחפת, אבל לי אישית - זה פשוט לא עושה את זה. אני חושב שאהנה יותר בהופעה מכמעט כל שיר מאשר בגירסת הסטודיו, אבל במקרה הזה מדובר בהבדל זניח. שיעשעו אותי התגובות לקליפ, מתחת לחלון. מישהו שם הסב את תשומת הלב לחולצה של טום בדקה ה-1:06, ומישהו אחר אמר שהילדה ב-1:08 תתחרט על כך כשהיא תגדל
ואגב, לסטיבן יש רק קעקוע אחד, של Mama Kin על יד שמאל שלו. כל דבר אחר שמופיע על הגוף שלו, מצויר.

adili6

New member
ההוא MA KIN

אני יודעת עליו, אבל יש לו עוד איזה משהו של איזו עין לא? ודבר אחד שלא הצלחתי להבין מהספר- מה בדיוק טום קיעקע על החזה?! ובחזרה לשיר- הבנתי את דעתך, פשוט לא ידעתי עד עכשיו למה אתם לא אוהבים אותו.

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifהלוואי תפוז ישלח את ההודעה שלי

אני מאוד אוהבת את השיר והסגנון של השירים האלה (אמרו כאן Fly Away ו-Angel), למרות שגם השירים היותר ישנים של אירוסמית' והסגנון האחר גם אותו אני מאוד אוהבת. אני חושבת שזה מה שיפה באירוסמית' שזאת להקה שאני אוהבת בכל התקופות שלה
ולסרטון - כמו שאמרתי אני אוהבת את השיא אבל אני חושבת שההופעה הזאת לא הייתה "וואוו". אני בטוחה שמי שהיה בקהל באותה הופעה הרגיש אחרת, והיו אנרגיות אחרות שם אבל פשוט כשההופעה והשיר הזה מועברים במצלמה ההופעה הזאת היא פסדר (אני מרגישה כמו שופטת בכוכב נולד
) שני דברים שלא יכלתי להפסיק לחשוב עליהם במהלך כל הסרטון: 1. הגיטרה של ג'ו מכוערת ממש 2. סטיבן כל כך רזה וזה כל פעם מפליא אותי מחדש. אני חושבת שהקטע שהכי אהבתי זה ממש ממש את הסוף XD

adili6

New member
למה שתפוז לא ישלח את ההודעה?

והגיטרה של ג'ו- חוץ מהיותה גיטרה מצויינת- היא מגניבה! אני הייתי רוצה לבעלי תהיה גיטרה עם תמונה שלי עליה!

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifכי הוא סירב מקודם לשלוח הודעות!

ואני כנראה אוהבת את הגיטרות שלי קלאסיות, לס-פול פשוטות, ואם אפשר בשחור אז בכלל

adili6

New member
חחחחח אהבתי את ה-"לס פול פשוטות"

חחח אני מתה ללס פול או ל-SG כמו של בריאן מיי אבל money money money אה! וחוסר זמן, כי אני לא גרה בבית ואני בטח שלא אביא את הגיטרה החשמלית (שאין לי) שלי למעונות...

®NuLy®

New member
../images/Emo205.gifחחחח תכלס "לס פול פשוטות"

כשמתרגמים את זה לכסף זה ממש לא פשוט

אני לא חושבת שהגיטרה של בראיין מיי היא SG

אני חושבת שהיא משהו תוצרת בית כלשהו, לפי מעריץ קווין הפרטי שיש לי בבית, אבל בטח יש מומחים ממני. מי שמנגן הרבה עם SG זה ההוא מ-ACDC.

shlomitzi

New member
באופן אישי אני מאוד אוהבת את השיר

ובמיוחד איך שסטיבן מבצע אותו בהופעה, הוא פשוט מרגיש כל מילה ומילה. אני מאוד מזדהה עם המילים שלו ובגלל זה בחרתי אותו לסלואו שלי בחתונה וכל פעם שאני שומעת אותו אני פשוט נזכרת איך רקדנו שם ושרתי את זה למשה וזה היה פשוט מרגש וזהו זה, אני לעולם לא אוכל להרגיש משהו אחר לשיר הזה. לגבי זה שהם ביצעו את זה רק בגלל שליב הייתה בארמגדון, לא חושבת. כאילו יכול להיות שזה בפסקול רק בגלל זה אבל רואים שסטיבן מאוד אוהב את השיר הזה ולהגיד שזה שיר משעמם רק בגלל שזה שיר של נטו סטיבן אז גם על dream on צריך להגיד אותו הדבר.... ואגב גם אני אוהבת את ANGEL ושות' אז כנראה שזה באמת טעם מוזיקלי נטו.

adili6

New member
אני איתך בכל מילה ומילה :}

חוץ מהחתונה כמובן, אני חושבת שכשהזמן יבוא (לפי אמא שלי יש לי שלוש שנים לחתונה וחמש שנים לילד ראשון.. היא כבר הודיע לי שבגיל חמישים היא כבר סבתא..)אני אשים את "i wanna grow old with you-westlife" כן, זה קיטשי וילדותי אבל מה יותר מסמל חתונה מזה? וחזרה לאירוסמית' לשנייה; אני אוהבת את "angel ושות'" וגם את ההיפך הגמור. וזה נראה לי מה שיפה בלהקה הזאתי- שהם יכולים לעשות את המוזיקה הזאתי ועדיין להישאר הם! כמו שטום אמר ב-behind the music- הוא חשב שאנג'ל זה יותר מדי נשי ונחנחי (לקחתי על עצמי את המילה "נחנחי") ואז איזה בייקר אחד בא ואמר לו "yea!! do that angel man!" אז הוא איבד את הטיעון

shlomitzi

New member
זה בול מה שאני תמיד אומרת!

אני אוהבת בלהקה שיש לי שיר לכל מצברוח גם אם הוא קיטשי וגם אם הוא "מלחמתי" (ואז אני שמה מיאו מיאו מיאו well well well... נראה אם אתם מזהים מה זה).
ולא ידעתי את זה על טום, אבל זה בהחלט משעשע.

SaintJohn

New member
U2 היו אמורים לבצע אותו

וזה אכן מה שהיה קורה, אם ליב לא היתה משחקת בסרט.

shlomitzi

New member
כן שמעתי על זה אבל בכל זאת הם ביצעו את השיר

ולדעתי "תרמו" גם עוד שירים לפסקול לא? אני מפרגנת לליב ולסרט למרות שהוא קצת מעצבן חחח

SaintJohn

New member
אכן תרמו

אני משער שאם כבר תרמו מגה-להיט, אז כבר הלכו עם זה עד הסוף, הוסיפו עוד כמה שירים ועשו את עצמם ללהקה שהכי מזוהה עם הסרט הזה. הסרט עצמו - הוא בקטגוריה של טיטאניק, פרל הרבור, גלדיאטור, אווטאר וכד', ונראה לי שזה כבר אומר מספיק.

SaintJohn

New member
ויש הבדל בינו לבין Dream On

ב-DO הגיטרות הרבה יותר מורגשות, אם זה בהתחלה, או בקטע הסולו שבאמצע. היתה תקופה בהופעות לפני כמה שנים, שבזמן הסולו ג'ו ובראד היו צועדים יחד לאט על ה-Catwalk, לפי הקצב של המנגינה. כמובן שזה שיר שבו סטיבן מורגש הרבה יותר מהגיטרות והשאר, אבל עדיין בתור בלדה, יש פה נוכחות מורגשת של הגיטרות, בטח ובטח שבהשוואה ל-IDWTMAT.

adili6

New member
בסדר נו.. לסטיבן יש LSD

= lead singer disorder (ציטוט שלו) אז הוא צריך "קצת" צומי.

SaintJohn

New member
זה סטיבן שאנחנו מכירים ואוהבים ../images/Emo13.gif

אין בעיה עם בעיית האגו של סטיבן, אבל אני פשוט מעדיף שירים שבהם אני מקבל מכלול שכולו מורגש. אם רוב השירים של אירוסמית' היו כאלה שבהם יש 95% סטיבן, אני מאמין שהייתי אוהב את הלהקה הרבה פחות. אגב, אני לא מאשים את סטיבן על זה שהוא לוקח את כל הספוטלייט ב-IDWTMAT. להיפך, זה הכרחי, כי השיר לא מספק את הסחורה מבחינה מוזיקלית. על מנת שהשיר יהיה מוצלח, דרושה הגשה טובה של הטקסט, ואין ספק שסטיבן עושה את שלו על הצד הטוב ביותר שניתן.

למעלה