אירוטיוב

adili6

New member
אתחיל..

הסיבה העיקרית שבגללה בחרתי את השיר היא בגלל שטכנית סיימתי היום את שנה א' בלימודי רפואה!!!!!!!!!!!! היום היה המבחן האחרון ואלמלא פעילו צבאית כלשהי מחר, הייתי חוזרת הבייתה היום- להלן- home tonight!! בכללי השיר הזה מזכיר לי בית! ואני אוהבת בית, אז הינה זה

SaintJohn

New member
בשעה טובה!

1 דאון, 6 טו גו
סתם, באמת כל הכבוד!
כל האלמנט של היוטיוב לא נמצא פה, אבל לא נורא. לא מת על השיר הזה, זה השיר הכי פחות אהוב עליי, ולא ממש באשמתו, כי זה פשוט אלבום שכמעט כל השירים בו מעולים אחד-אחד. אני רואה בשיר הזה נסיון כושל לשדרוג שירים כמו Seasons ו-You See Me Crying. שורה תחתונה - כשהוא עולה לי ב-Shuffle באייפוד, אני לא מהסס להעביר לשיר הבא.

adili6

New member
אני יודעת, פשוט לא היה לי זמן

ועכשיו שאני מחפשת אני לא מוצאת דברים טובים אזז... ותודה!! למען האמת זה יותר 6.5 חחח

adili6

New member
מבחנים מסכמים...

מסיימים שש שנים רגילות ואז במשך איזה חצי שנה יש מבחנים מסכמים גדולים מאוד. ואז שנה סטאז'......

AeroTom

New member
מהשירים הלא טובים של הלהקה בסבנטיז מבחינתי

והשיר הכי גרוע שלהם מתוך אלבעת האלבומים הראשונים אם שואלים אותי. בכל אחד מהאלבומים הראשונים הם הכניסו סוג-של בלאדה. זה היה Dream On בבכורה, המשיך עם Seasons ב-GYW, אחר כך הגיע You See Me Crying בטויז, ו-Home Tonight הרס את רצף הבלאדות הישנות הטובות כשהגיע בתור הסיום של Rocks (הנקודה החלשה היחידה באלבום כמעט מושלם). זה היה ניסיון לשחזר שוב את קודמיו ולסיים באופן שקט ומפתיע אלבום שמפוצץ בגיטרות. הניסיון הזה נכשל מבחינתי. זה לא מוריד מטיב האלבום כ"כ, אבל זו כן בלאדה לא מוצלחת שמהרגע הזה הלכה והתדרדרה באלבומי הלהקה שבאו לאחר מכן (Mia וכל ממשיכיו, כמובן גם בתקופות החדשות יותר. "Darkness" אולי עומד בתור אחד לא רע כזה שם באמצע, יחד עם כמה בודדים נוספים באלבומים המאוחרים שלא נופלים לקיטשיות ממש).

SaintJohn

New member
לא חשבתי על זה

אבל אתה צודק, גם מבחינתי זה אכן השיר הגרוע ביותר מבין אלו שבארבעת האלבומים הראשונים.

shlomitzi

New member
בתור אחת שחובבת בלאדות..

אני גם לא מתה על השיר הזה... הוא לא שיר דוחה, פשוט אין בו הרבה מיוחד, והוא בהחלט נקודה חלשה אצלי באלבום המושלם הזה. לסיכום, אני מסכימה איתך כמעט בכל מה שכתבת. ועדילי באמת אכזבה שאין קליפ, אכזבה!!

למעלה