אירוטיוב!!

SaintJohn

New member
אין על טום../images/Emo47.gif

רואים עליו את תוצאות הסרטן, אבל הוא תמיד שומר על חוש הומור. שימשיך להיות בריא. את הקליפ אני אוהב יותר מהשיר עצמו, אני חייב להודות. הקליפ הוא פריק שואו אחד גדול, עם כל מיני אנשים כשלכל אחד יש את הסטייה/מוזרות שלו. הוא קליל, משעשע ומאוד מושך את העין, והשיר משתלב טוב ברקע. אהבתי במיוחד את איך ששילבו את הראשים של חברי הלהקה בכל מיני דמויות.

adili6

New member
כן..

אני כל הזמן מגלה בקליפ הזה דברים חדשים חח!! וכן, הוא באמת לא נראה בשיאו- אבל שרק ימשיך להבריא ולהיות at the top of his game בסיבוב ההופעות הקרב ובא (לא קרב מספיק!! הם לא מגיעים לאירופה הא?)

shlomitzi

New member
סליחה שלא הגבתי קודם לא היה לי זמן

לראות את הקליפ ורציתי להגיב במלוא הרצינות. אז עכשיו יניר רואה יובל המבולבל ויש לי דקה או 2. אז ככה: קודם כל אהבתי מאוד את הסולו של המפוחית בהתחלה. וחחח על התירגום ביפנית! וזה ממש מגניב ששמו את הקליפ, באמת המדהים בעיניי, ברקע. אני אוהבת גם את השיר וגם את הקליפ בניגוד לאנשים מסויימים פה... מה שלא הבנתי זה למה סטיבן מראה את הבטן שלו ומצטלב באמצע השיר, אולי אני פיספסתי משהו...? וזה היה ממש ממש מגניב איך שהם כיבו את האורות ככה באמצע חחח ואני אצא בורה נורא, אבל מי זו על הגיטרה של ג'ו? וסליחה אם ההודעה יצאה קצת מבולבלת פשוט כתבתי תוך כדי צפיה בקליפ, כל פעם עצרתי אותו כי פחדתי לשכוח משהו... לגבי טום, הוא בהחלט נראה רע בקליפ ששמת. ומה שכתבו בתגובות הרס לי לגמרי את השיר

למעלה