"אירו-ליג 2011", מחזור 4, בית C

SaintJohn

New member
../images/Emo41.gif "אירו-ליג 2011", מחזור 4, בית C../images/Emo70.gif

נתחיל עם תוצאות המשחק הקודם: Rattlesnake Shake - 4 Make It - 3 אני מודה שאני מופתע לראות תוצאה צמודה. אבל עדיין, הניצחון הולך ל-Rattlesnake, בעוד ש-Make It נמצא בצרות. אנחנו בערך צעד וחצי לפני שהעניינים בשלב המרכזי מתחממים (הפרטים על כך יגיעו מחר), אבל לפני כל זה אנחנו ממשיכים אל בית C: הפרש קולות | נקודות | משחקים | -------------------------------------------------------------------- Combination | 2 | 6 | 12-6 Round and Round | 2 | 3 | 8-11 Back in the Saddle | 1 | 0 | 4-5 Something's Gotta Give | 1 | 0 | 4-6 כמו במשחק הקודם, גם הפעם נפגשים שני שירים שחייבים להוכיח את עצמם אם הם רוצים לעבור את השלב המרכזי: Something's Gotta Give vs. Back in the Saddle תזכורת: בחרו את השיר המועדף עליכם מבין שני המתמודדים במשחק זה במהלך 24 השעות הקרובות, בתגובה להודעה זו. שתהיה לכם בחירה נעימה וקלה, הצביעו והשפיעו!

adili6

New member
back in the saddle

ואני לא מאמינה שהוא לא ניצח אף משחק!!

shlomitzi

New member
מפתיעה את עצמי מאוד ומצביעה...

Something's Gotta Give כי ככה הלב אומר וכי הוא מתנגן לי בראש כבר כמה ימים חחח

SaintJohn

New member
ממש קשה להחליט

אלו שני שירים מאוד שונים, את שניהם אני מאוד אוהב (מאוד) כמעט באותה מידה, אבל כל אחד מהם מדליק אצלי סוויץ' אחר ולכן ממש קשה לי להשוות ביניהם. אחרי הקשבה לשניהם החלטתי ללכת עם Saddle. אני חושב שאחד הדברים שהכריעו את הכף, זה הקשר החזק מאוד של השיר הזה עם אירוסמית'. זה אחד השירים שעיצבו את הלהקה ושעזרו להגדיר אותה, במיוחד באותה תקופה שבה הוא נוצר. ובהשוואה ל-SGG מהבחינה הזו, המשקל נוטה לטובת Saddle.

AeroTom

New member
Something's Gotta Give

Saddle בשנים האחרונות קצת פחות עושה לי את זה, למרות שהוא תמיד יהיה מצויין ושיר קלאסי של אירוסמית'. הנציג של NL עושה לי את יותר כרגע, ללא ספק. אני חושב גם שהוא אחת ההפתעות היפות בשלב הזה של הטורניר.

למעלה