אליפות ישראל בקפיצות ראווה

../images/Emo41.gifאליפות ישראל בקפיצות ראווה../images/Emo41.gif../images/Emo124.gif

רק אני או שאין פה שרשור? אמנם קצת מאוחר כי התחיל אתמול.. אבל תוצאות, חוויות, מי משתתף עם מי, מי בא לצפות, בקשות... בקיצור שרשרו הכללל לפה
בהצלחה לכולם!! ואם כבר אז מי שיכול לצלם את עמית זנד וטאלו במקצה המעורב ואת תומר חומסקי עם סולטן זה יהיה ממש נחמד, הן ישמחו לקבל תמונות..

nikoosha

New member
אני לא באה לכלום!!!!

אכן כן תמונות קשות.... ממש מבאס! יש לי לו"ז כ"כ עמוס.... בקושי נושמת!

netapet2

New member
את עמית זנד נראה לי יש לי תמונה אחת או שתיים

תדברי איתי אני אשלח לך
והיה ממש נחמד וסביר חח

sAp14

New member
*תמונות מהיומיים*

מיום חמישי: -אסף וואן קיור -גיא וגינס -גלי ואולימפיה -ג'ניפר ואבסולוט -דניאל ולינה -לי ולריני -ליאל וקרמליטו -מאיה ובלאק שיין -מור וארנולד -נוי ואבסולוט -עמרי ואמרלד -נעה ולט איט בי -רוני וארגון ~מהיום~ -אדר ואיירוולף -אסף וואן קיור -גיא וגינס -גלי ואולימפיה -ג'ניפר ואבסולוט -דניאל ולינה -דרור ורונלד -זוהר וליונל -לי ולריני -ליאל וקרמליטו -מור וארנולד -מיכי ופיורה -נוי ואבסולוט -נטע וג'נבה -נעה ולאקי -נעה ולט איט בי -עדי ופיירפלי -מישהו שרכב על פורסט -רוני וסאם -ומישהי שרכבה על שוקולד. ~שולחת,לא מעלה.~

sAp14

New member
תמונות מאתמול:

-אורי ואביב -דניאל ולינה -זוהר וליונל -ליאל וקרמליטו -נעה ולט איט בי -נעה ולאקי -קנהוש ורומנדו -עידו ווגאס -רוני וסאם -שני ואורמל ~שולחת,לא מעלה.~

חקלאית

New member
חחחח.. היי מותק..

לא הצטרפתי ולא באיחור.. חח.. הייתי פה לפני מלא זמן.. מתישו זה נמאס.. עכשיו חזרתי קצת..

kongo77e

New member
ישלי תמונות שלך אם תרצי...

עוד לא העליתי את כולן למחשב אבל עד מחר או מחרתיים אני בטוח אעלה... כתבתי את המסנג'ר\אימייל שלי למטה...

שירלי317

New member
היה מתיש- צילמתי בסביבות ה400 תמונות

לכל המעוניינים, יש לי תמונות מהיום בלבד. החל מהמקצה של עד גיל 14 ועד סוף התחרות כולל מהטקס סיום. מי שרוצה תמונות שיבקש.

netapet2

New member
יש להם סוללות ליתיום טעונות../images/Emo3.gif?

בשביל זה לא שוכחים להטעין בלילה

למעלה