אמנות השרשור

הייי זאת מור??(מראש גדול)

היייי אני חושבת שדאת את ואם כן אז...אבל אני מתה אלייך בתוכניות אלייך ועל טלי ריקרדו ותומר... תחזירי לי תשובה בבקשה ספיר קדכודה...

השולט16

New member
אלמהההה אני מת עלייךךך

אלמה אני מת עלייך יש מצב את מביאה לי אייסייקיו בפרטי? אל תדאגי אני חמוד ונראה טוב :)

SiM GirL

New member
עאלק "קולה כבוד"

חחח נשפכתי מצחוק... בוא נשתה לכבוד האירוע המרגש בסינמה סיטי-קולה! חי חי... חמודה..בת כמה את?

LuLiLoPiLaTo1

New member
הודעה לחברי הפורום ולשחקנים../images/Emo26.gif

כתבתי את זה גם בעוד שירשור אבל הוא די עמוס אז כדי שכולם יראו: לא ראיתי שכתבו כאן אז אני אכתוב יש בעיתון של "יס" בעמודים הראשונים תמונות מהמסיבה שהייתה לרגל השקת הסידרה ב"סינמה סיטי" ויש שם כתבה קטנה וכמה תמונות ואחת נורמלית חח של שרון ו...... יש כתבה על אלמה(שעכשיו אני יודעת למה השם שלך בספרדית) ועל איציק כהן ה-"מנהל בפועל" בקיצור שווה קריאה

LuLiLoPiLaTo1

New member
הייתי שמחה אבל אין לי סורק סורי../images/Emo4.gif

מי שיש לו מוזמן לסרוק זה בעמודים הראשונים

ShIrI 12

New member
כללל השחקנים מושלמים...!

חח עד עכשיו לא פספסתי אפילו פרק אחדדדד... ויש לי שאלה.. מתי התחלתם לצלם את התוכנית??. ועוד משהו.. אתםם שוללללטים!!! כל השחקניםםם שולטיםםםםםםםםם!!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
כן או שנחפש בפורום מישהו עם סורק

שיש לו את העיתון מה לאף אחד אין??
אני אגיד לך מה, אני מוכנה לנסות לסרוק אצל מישהו שאני מכירה ואם זה יצליח אז אני בשמחה אעלה לפורום ולגלריות

°°NaTaLi°°

New member
לתאומות 2 ישש

תעיתון חח אין להן סורק נידמה לי אבל הן ישלחו לי בדואר שימצאו תעיתון חחח עם הן ישלחו אני יסרוק אני נזכרתי אני יסרוק גם תכתבה ממעריב לנוער

LuLiLoPiLaTo1

New member
חח אוקיי../images/Emo13.gif אםלא תגידי לי ואני אנסה

לחפש מישהו לסרוק אצלו

למעלה