אתם שואלים - אלמה עונה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif אתם שואלים - אלמה עונה ../images/Emo41.gif

היום בתוכנית
אלמה בן זאב
תענה לשאלותיכם
אני מזכיר- לא הודעות פרטיות אלא רק ש-א-ל-ות! הודעות שלא ישורשרו לשרשור יימחקו. תהנו

porsh

New member
שאלה לאלמה....

תגידי קודם כל רציתי לשאול אותך האם את ממש אוהבת את המקצוע שלך? אם כן את מתכוונת להמשיך עם הזמן לשחק בכל מני סרטים סדרות או שאת חושבת לעזוב את זה ולחיות בתור בן אדם רגיל אנונימי? (אם את חושבת להמשיך יקבלו אותך בהרבה מקומות בגלל כושר המשחק המשכנע שלך שימי לב אני לא היחיד דאומר..)

אלמ!ש כנסיייי......

מה קורה מאמי...?? מי זה בדיוק היה סבא שלך?? את כיתה ט'..?? יש לך חבר??? זה היה כייף להשתתף ברארש גדול??? לצלם..?? את תשמחי אם יהיה עוד עונה..?? את תיכנסי לפורום גם מתי שהסדרה תגמר??? אוהבת אותך המוןןןן מושלמתתת...... ספיר!שששש........

ספיר:

סבא שלי היה דוד פרלוב.. אני בכיתה ט', אין לי חבר... היה ממש חוויה להצטלם ולהשתתף בראש גדול!!! אני ממש רוצה שתהיה עוד עונה ואני אשמח להיכנס לפורום!!! אוהבת אותך גם!

גבי שובל

מה נשמע אני לא כל כך הרבה בפורם אל אני שמח להכיר אותך את משחקת הכי טוב!!!!!! בסדירה יש לך הסיקיו אם אין לך אז יש לך מסנגר ואם גם זה לא שלחי לי הודעה פליז יאלה מקווה שנדבר בייייייייייייי

לאלמוושש!!

ממצב? טוב אז ככה יש לי כמה שאלות.. *איפה את גרה? *בת כמה את? *יש לך אייסי? *יש לך חבר? *את יכולה לסדר לי פגישה עם רועי? חחח על זה את לא חייבת לענות!! טובב תענניי מההררר ביי ביי לאאבב יוו

לאוהבת את רועי:

*ת,א *14 וחצי *אני לא נכנסת לאייסי אני אשמח לדבר בפרטי! *אין לי חבר... מקווה שעזרתי!!

היי אלמה! תעני לי בבקשה....

אוקיי היי מה קורה??? קודם כל אני רוצה להגיד שאת מאוד מוכשרת ואת שחקנית טובה מאוד ואני בטוחה שתצליחי גם בעתיד... עכשיו יש לי כמה שאלות: 1.את מזדהה עם הדמות של מור?? 2.אם היו נותנים לך להיות דמות אחרת איזו דמות?? 3. היה לך איזשהו רומן עם מישהו מהסט???? 4.איך התקבלת לראש גדול? ואיך זה לשחק בסדרה??? טוב תודה רבה! מתה עלייך מאוד.....(והייתי שמחה אם נשמור על קשר.... שנדבר....) טוב מתה עלייך שרה....

ללולי לוליטה:

1. כן מאוד! 2. או את ריקרדו או את יעל או את יהונתן... 3.לא... :) 4.ממש כייף לשחק בסידרה!! אני גם אשמח שנדבר ונשמור על קשר!! אוהבת, אלמה

sapir inbar

New member
אלמושששששש

היי מקורה? את כבר לא עונה למסרים...
רק רצינו להגיד שאנחנו אוהבות אותך!!! ורוצות שתדברי איתנו יותר..חיחיחי ספיר וענבר

לספיר ועינבר:

לא נכנסתי כמה ימים כי הייתי בעומס של לימודים... אני עכשיו מנסה לענות לכל מי ששלח בימים האלה... אני בסוף עונה! גם אם זה באיחור!! אוהבת, אלמה

לאלמה הפ33ה המושלמת......!!!!!

היי אלמוש....... רציתי לשאול.... 1. לאיזה דמות את הכי מתחברת??? 2.איזה דמות מהמבוגריםהית רוצה להיות?? 3. איך בת כמה רנה החברה הערבייה שלך.... היא ממש ממי... רק שהיא משחקת לא כאילו זה אמיתי ... היא כאילו יודעת שמצלמים אותה.... חפיף!!! 4.נכנסת כבר לאתר שלי??? msssm.tipo.co.il ???? 5.שהתנשקת אם אדם הרגשת משהו??? 6.את מפרגנת לקשר החדש של אדם??? 7.משהו מהמשפחה שלך גם עוסק במשחק??? 8.יש לך אחים ואחיות??? איך קוראים להם? 9.כמה אודישנים היו לך עד שהתקבלת??? 10.הכרת חברות באודישנים???? את שומרת אתן על קשר?? 11.איך זה להיות כל כך יפה חמודה ממי פ33ה כוסית נחמדה מקסימה עם המון המון המון המון המון המון המון כישרון.... בקיצור השאלה שלי היא איך זה להיות מושלמת?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!? !?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!? באהבה שלא תגמר לנצח נצחים..... רזי

לרזי...

אני הכי מתחברת לדמות שלי! הייתי רוצה להיות היעצת.. האנה שמשחקת את רנה היא בגיל שלי... האתר מקסים! מה זאת אומרת "הרגשתי משהו"? אני לא מאוהבת באדם אם לזה התכוונת... :) אף אחד מהמשפחה לא עוסק במשחק.. יש לי אח בן 9 וקוראים לו הלל. היה לי אחד כי התקבלתי בין האחרונים... לא ראיתי אנשים בכלל לאודישנים כי עשו לי במועד אחר... ולא איפה שכולם עשו (כי לא יכלתי..) מושלמת?! תודה!!! אבל אני לא ממש מרגישה מושלמת.. חח... תודה רבה! אוהבת, אלמה

לאלמוש הממוש

ביום שישי שעבר( 1.1.05) היה היום הכי מהמם בחיים שלי........... הלכתי כזה למועדון בנהריה... ואיזה "ציידת כשרונות" ראתה אותי ואמרה לי שאני מאוד מתאימה לאיזה סדרה שתפורסם בעורוץ- 13 (ביס) והיא אמרה לי שכדי לי מאוד ללכת לאודישנים אבל גם כדי לי בנתיים לא לספר לאף אחד (חוץ מההורים והמשפחה)... אז הלכתי לאודישן וה-ת-ק-ב-ל-ת-י!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אז ככה הסידרה תתחיל בערך באפריל(4)...... ויקראו לה משהו כמו...הסודות שלנו או סודות נעורים...... או משהו עם סודות.......... וווווואי אני כל כך מתלהבת מזה!!!!!!!!!!!!!!!! אלמה תוכלי לתת לי כמה טיפים??? אוהבת רזי....

בן !!! למה אין בטגליינס את

יונתן וגור? ולמה לא סגרת את השאלות לרועי לפני שפתחת את את של אלמה? אתה מזדקן חחחחחחחחח........

Ben LeVi 232

New member
תשובות

1. עדיין לא הספקתי לשים אותם בטאגליינס אבל אפשר דרך האירוח של אדם או של אלמה או של כל אחד אחר שכן מופיע בטאגליינס להגיע לכל האירוחים. הכנסו לאחד מהם ובצד ימין יש חלק של כל האירוחים לפי הא"ב ומעליהם יש רשימה של כל האירוחים האחרונים. קצת תושייה באמת
2. את השרשור של רועי לא סגרתי, אני לא יכול לסגור שרשור, מה שכן השאלות נשאלו במשל יומיים וקצת וצריך לפנות מקום לשרשור אחר. 3. יכול מאד להיות שאני מזדקן

לאלמה המדהימה!!!

ממצב אלמה??? רציתי להגיד לך שאת שחקנית מדהימה!!!! שאלות: איזה סצינה שצילמתם הכי זכורה לך? מאיפה את בארץ? אם היית יכולה לבחור לשחק דמות אחרת באיזו דמות היית בוחרת? עם אילו שחקנים את עוד בקשר? איך אפשר ליצור איתך קשר חוץ מהמסרים? בבקשה בבקשה בבקשה תעני לי... חולה עליך: אדווה

למעלה