אתם שואלים - אלמה עונה

היי הילה!

אני גם מקווה שאני לא אהיה סנובית! אני לא נכנסת בכלל לאייסי אבל אני אשמח לדבר איתך בפרטי!! אוהבת מאוד, אלמה

shusha13

New member
לאלמה..

את פשוט מתוקה מקסימה ועוד המוןןן.. את מתכתבת איתי בפרטי אם את זוכרת חחח השאלה שלי היא אם יש לך אחים.. מה התחביבים שלך.. :) אוהבת שיר

היי שיר!!

תודה רבה!! יש לי אח קטן וקוראים לו הלל... אני אוהבת לשחק לרקוד ולישון...:) אוהבת, אלמה

sarlula

New member
אלמה.. כמה שאלות..

דבר ראשון: פגשתי אותך פעם אצל בת דודה שלי.. אממ מהמגמה שלך קוראים לה מאיה. בכל מקרה, אני גם לומד בתלמה ילין במגמת משחק ורציתי לדעת לפי דעתך איך השחקנים שמשחקים איתך בראש גדול משחקים. אם תעני יהיה לי סבבה.. תודה

mikmik000

New member
שאלה לאלמה!

קודם כול את שחקנית ממש מוכשרת ומעולה!!! רציתי לשאול אותך: איך זה להתנשק עם אדם? לא הובכת להתנשק איתו מול המצלמות? זה היה לך קשה או שלקחת את זה רק כחלק מהתפקיד? ממני, מיכל!!!

כמה תשובות.... :)

מאיה אילני?!? אתה בן דוד שלה! אני מתה עלייה! יש לך מזל שאתה בן דוד שלה..:) אני חושבת שכל שחקני ראש גדול מוכשרים מאוד!!

sarlula

New member
חחחח.. כן... יש משהו בדבריך.

אני עם רועי (וינברג) במגמה אני מת להכיר רמות משחק בכל הבתי ספר לאומנויות. בגלל זה שאלתי על ראש גדול..

plor

New member
שאלה לאלמה בן זאב............

אלמה , איך היה לשחק דמות ראשית כמו של מור? איילת מחיפה.

לאלמ!ש!!

איזה כיתה את? איך זה לשחק עם אדם הירש? ואת שחקנית מעעוללה!!!! חולה עלייך נועה

לנועה החמודה!

תודה רבה! אני בכיתה ט' והייתה חוויה גדולה לשחק עם כולם (גם עם אדם!) שוב תודה! אוהבת אלמה

sarlula

New member
יש לי הרגשה שהיא תחזור ב-6..

כשהיא תענה נשאל אותה מתי היא חזרה

אלמה

לאלמה אני מתה עליך שרופה את השחקנית היכ טובה בעולם קולו {טוב בואי לא נגזים את שחקנית טובה}

בתוווש

New member
לאלמה...../images/Emo36.gif

רצתי לשאול באופן כללי איפה צולמה הסידרה...באיזה עיר??! ובאיזה עיר גרים השחקנים???! נ.ב:חולה עליך...את משחקת 10...ואת גם כוסית...

למעלה