אתם שואלים - גור עונה

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif אתם שואלים - גור עונה ../images/Emo41.gif

אני שמח לפתוח רשמית את התוכנית החדשה בפורום, כחלק משרשורים מיוחדים שיפתחו לכל שחקן.
גור יהיה הראשון
ואתם מוזמנים לשאול אותו כאן שאלות! אני מזכיר- שאלות לא צ'אט. כאן* ניתן לקרא על הרעיון החדש. נא לשמור על הכללים וזהו. מקווים שהרעיון הזה ילך טוב

Ben LeVi 232

New member
אני אתחיל

גור, שמתי לב שאתה גם אוהב לשחק וגם אוהב לשיר
מה מהשניים אתה אוהב יותר

lilo the sexit

New member
לי נירא שאת שניהם אותו הדבר!

לי נירא שבאותה מידה מכוון שבמשחק הוא גם רוקד! נגיד הוא משחק במאממיה.. והוא גם רוקד טוב כדי המחשק שלו שם... ביי... במיקרה ויש לכם שאלות בשבילו והוא לא ענה לכם אני אשאל אותו אנחנו יוצרים קשר אז....

l i r o n 1 4

New member
לגור

אני לירון ואני רואה ראש גדול ורוצה לומר לך ש-א' אתה שחקן מדהים!! וב' בן כמה אתה? והאם שיחקת בעוד כמה סדרות או מופעים לפני שגעת לאודישנים של ראש גדול? ואיך הגעת לאודישנים של ראש גדול? וכמישהי שרוצה להיות שחקנית כשתהיה גדולה תוכל לתת לי כמה טיפים? לירון :)

תשובה ללירון 14

תודה רבה! אני בן 15. השתתפתי בעוד הפקות, כולן רשומות באתר שלי בעמוד כרטיס ביקור: www.gur.up.co.il הסוכן שלי שלח אותי לאודישן של ראש גדול, ואז התקשרו להגיד שעברתי אחד... ואחריו עוד אחד... ואחריו עוד אחד... ולבסוף התקבלתי. טיפים? דבר ראשון זה הרצון, דבר שני, צריך לזכור שרצון זה רק הדבר הראשון, וצריך לחפש אודישנים, בהתחלה גם אני מצאתי במקרה בעיתון פרסומים על אודישנים.

l i r o n 1 4

New member
תשובה לגור :p

קודם תודה רבה שענית לי דבר שני-- איך אני משיגה סוכן? כאילו אני צריכה להצטרף לאיממג' שזו סוכנות של שחקנים לדוגמא?

גבי שובל

שלום גור מה נשמע אם אתה שומע את הודעה תתדבר איתי בהסיקיו פליזזזזזזזזזזזיאלללללה ביייי

תשובה לגבי שובל

היי גבי, אני לא מוסר פרטים כאלה מסיבות שכבר נאמרו כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44633941&archive=1 אבל אני עונה תמיד לכולם במסרים ולפעמים בתפוזON

תשובה לבן

שאלה נורא קשה! מבחינתי זה כמו לשאול אם אני אוהב יותר את אמא או אבא. השירה הייתה קודם, לפני 8 שנים הופעתי בטלויזיה בתחרות "להיות כוכב" בערוץ 2 (שהנחתה עירית ענבי, והיום אנחנו שוב יחד ב"מאמא מיה"). המשחק הגיע אחרי זה, בפסטיגל 99, אמנם משפט אחד, אבל שם זה התחיל.

lilo the sexit

New member
הוא כרגע קצת עם זמן פנוי!

בגלל שנגמרו התצלומים יש לו קצת זמן פנוי אבל אני משערת שבגלל-מאממיה הוא טיפה עסוק!

ל..lilo the sexit...

תיראי מאמי..אם לא שמת לב השאלות הם לגור!!!!!!!!!!!!!!!! אז למה את עונה לעזאזל??

תשובה לחחחח מצחיקה

בימים אלה אני בשגרה הרגילה, חוזר למסלול חיים הרגיל אחרי החופש המטורף וכל ההופעות של מאמא מיה, ומתכונן לעוד סדרת חזרות לקראת ההעלאה החוזרת של מאמא מיה בפברואר

למעלה