אתם שואלים - גור עונה

תשובה לאלוש שמלוש

כן! באמת באמת! ואני פשוט נדהם מחדש איך לדוגמא כשאני מסיים לענות ל50 הודעות אחרי שעה כבר מהבהבת לי המעטפה עם עוד 60 הודעות! באמת האהבה הזאת רק מחזקת, והיא הדדית!

תשובה לאדווה המאמי

בשעות הפנאי אני אוהב לישון (מאוד!!!) לשיר, לשחק, להלחין ולעבד קטעים מוסיקליים ולאחרונה גם שירים. אני מצלם ועורך וידאו בצורה מקצועית כבר 4 שנים. טלויזיה, לעשות צחוקים עם החברים... לראות "ראש גדול".... באמת השתתפתי בעוד הפקות, כולם רשומות בעמוד כרטיס ביקור באתר שלי: www.gur.up.co.il

Aviad1987

New member
אני מזכיר >>

שאלות אך ורק לשחקן שנבחר ואם אפשר שאלות לעניין. דברים לא קשורים כמו נצלושים ו
ימחקו. אין לשאול על אייסיקיו, מסנג'ר וכד'.

Ben LeVi 232

New member
נצל"ש זה רשי תיבות של ניצול שרשור

כלומר- לנצל את השרשור הקיים במקום לפתוח שרשור נוסף אם הנושא דומה.

מאיה 13

New member
לגור המאמי

תגיד נכון היית בסוקומי לפני שנה שנתיים אני כבר לא זוכרת אבל ראיתי אותך ותגיד מה תאריך לידה שלך? באהבה מאיה חולה עליך גור

תשובה למאיה 13

נכון, לפני שנה השתתפתי בסוקומי, בדירוג הסופי (בגמר) הגעתי למקום השני. התאריך לידה שלי הוא 13/12/1989 מזל קשת

ועוד כמה...

מה (או מי) היית לוקח איתך לאי בודד? מתרגש לקראת הבלוג טיוי? יש כבר תוכניות/תכנון לעתיד? איזה מגמה תיקח שנה הבאה?

תשובה לאלוש שמלוש

אני לא רוצה ללכת לאי בודד! חחחחח סתם, פשוט אין לי תירוץ אחר להתמק מהשאלה הזאת... אני לא יכול לחשוב על עצמי בלי אחד האנשים בחיים שלי או הדברים שיש לי... אבל אם את מתעקשת... אני חושב שאני אקח מיטה, המשפחה שלי, ואת בחירת ליבי.....
מאוד מתרגש! מחכה בקוצר רוח! 5 לינואר! תכנית לעתיד? אממממ.... אני חושב שעכשיו אני ארד על איזה ארוחה טובה... חחחח... אין לי ממש תכניות, מה שיבוא אליי אני אזרום איתו. שנה הבאה אני מאוד רוצה לבחור מגמות תיאטרון ותקשורת, גם לזה אני מאוד מחכה!

למעלה