ברוכים הבאים לפורום סרטי DVD !

• פותח הנושא Soak
  • פורסם בתאריך

Soak

New member
../images/Emo41.gifברוכים הבאים לפורום סרטי DVD !../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לפורום סרטי DVD ! הפורום מיועד לדיונים על סרטים בפורמט ה - DVD, התוספות השונות, פסי הקול, ביקורות על סרטים קיימים, שמועות על סרטים שעתידיים לצאת וכל העולה על רוחכם בנוגע לפורמט ה DVD. שימו לב! הודעות בנושאים טכניים, מכשירים, רמקולים, כבלים, טלוויזיות וכיו"ב יש להציב בפורום אודיו וקולנוע ביתי. הודעות בנושאים אלו לא יענו וימחקו. כמו כן נא לפרסם את סימן הספויילר בכותרת כל הודעה המכילה מידע שיכול להרוס את הסרט לאלו שעדיין לא צפו בו. והחשוב מכל - תהנו! Soak

TheShis

New member
אחלה!!!../images/Emo9.gif

צפו לביקורות על ימין ועל שמאל.

Nino Schibetta

New member
מזל טוב על הפורום די וי די החדש !

מקווה שנראה כאן המלצות על המון סרטי די וי די מעניינים אני בהזדמנות זאת ממליץ על העונה הראשונה של אוז שיצאה לדי וי די חובה על כולם לראות ! לי אין די וי די, אבל תאמינו לי....אני יודע על מה אני מדבר

DreamS_HunteR

New member
מזל טוב על הפורום - בהצלחה!

-------------------- אדם בן שימול פורום בברלי הילס 488

QueenBabar

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

בתור חובבת סרטי DVD ומנהלת פורום 340 target=_blank>דרו קארי (340, בואו לבקר
) אני מאחלת לך הרבה מזל טוב והמון בהצלחה עם הפורום - ברגע שהוא יתארגן אני מבטיחה לבוא לבקר. הסרט האחרון ששכרתי בDVD היה "יום אימונים מסוכן" ולא ראיתי ממנו חמש דקות שלמות, כי השיחה עם חברות שלי היתה יותר מעניינת. אני מקווה לקחת משהו יותר מעניין בפעם הבאה, ובנתיים שתהיה לכולכם צפייה נעימה!!

רומן ט

New member
הרבה ../images/Emo49.gif ../images/Emo13.gif

אשמח לתת ביקורות מתוך הספריה הענפה שלי. אשתדל לתת ביקורות לסרטים פחות ידועים (ואפילו עלומי שם פה בארץ). ובעיקר מאזור 1. -רומן

מזל טוב../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif ../images/Emo65.gif ../images/Emo140.gif ../images/Emo41.gif ../images/Emo20.gif

אני מת על DVD

angelina13

New member
! it´s a boy../images/Emo85.gif ../images/Emo95.gif ../images/Emo13.gif

Soak,congratulations for your "baby" forum!!! looks promissing

Soak

New member
המון תודה לכולם! שיהיה לנו בהצלחה ../images/Emo24.gif

למעלה