בשעה טובה עלה סקר חדש לפורום

always be me mc

New member
../images/Emo41.gifבשעה טובה עלה סקר חדש לפורום../images/Emo70.gif../images/Emo20.gif

אשר אתם יכולים להצביע לו מעכשיו
ובאשר לתוצאות הסקר הקודם אם תהיתם מי מתוכניות הריאליטי ניצחה אז התשובה היא ברוב קולות: הטופ מודל הבאה
וכך יוצא לזכות טיירה שני ניצחונות: ניצחון ראשון היה ב-10 הנשים הלוהטות, וניצחון שני עם תוכנית הריאליטי שלה "הטופ מודל הבאה"
אז יפה לה :) וכדי לראות את התוצאות אז פשוט תגדילו את התמונה
אגב ניצלתי את ההזדמנות ואת הניצחון של הסדרה והתחלתי לה אלבום בפורום אשר מקווה שאני אוכל להגדיל עם הימים
ולמרות שזה עוד לא גמור(בלשון המעטה אני רק במנצחת של עונה 2
), אתם בכל זאת מוזמנים להיכנס ולראות
ושיהיה לכולנו לילה מקסים עם חלומות פז

YaEl 15

New member
גליה ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif איך התגעגעתי...

חח.. סתם. מצברוח מוזר.
בכל אופן, סקר נחמד.\ עניתי... אהממ... אהמממ... למרות שזה לא ברמה של שאר התכנים שאני בד"כ צופה (אני קצת מתנשאת בנוגע לתוכניות שאני רואה. אני מודה.
אבל תחשבו שאני מחמיאה ליותרי התוכניות בעיקר, ולא ממש לעצמי
) אבל --- הצבעתי ימי חיינו XDXDXDXD זו אחת מהתוכניות הכי מצחיקות שקיימות
יש לי חברה שגם רואה את זה, ואנחנו תמיד צוחקות ביחד... קישורי המשחק גרועים, האפקטים זולים, אבל יש הרבההה מזמוזים חחח סתם
אחרי יום מעצבן - תצפו בימי חיינו, תראו אנשים עם בעיות יותר מסובכות משלכם, ותתנחמו מהעובדה שיש אנשים טיפשים יותר מכם

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifאפשר גם לראות טלנובלות מקסיקניות

בערוץ הילדים. כאלה סגנון "קטנטנות" (
אבל רק כי הייתי קטנה!). הם כ"כ לא יודעים לשחק.. זה מצחיק

YaEl 15

New member
אני מתה על קטנטנות ../images/Emo9.gif

הסדרה היוותה חלק גדול ממני, ואולי גם מהאישיות שלי כשהייתי צעירה יותר...
זו סדרה מקסימה לדעתי, וחבל, כ"כ חבל, שלא מראים אותה יותר... אני רואה את אחי הקטן, והחברים שלו, וכל הילדים בגילו - וחושבת לעצמי, שהם באמת צריכים תוכנית איכותית ויפה, להחליף בה את השטויות שה רואים... הטלוויזיה הידרדרה... אין מה לעשות. וד"א - לדעתי, הילדים בקנטנות משחקים מעולה. יחסית לילדים, ובכלל. הם גם היו מאוד כישרוניים, הם לא רק ידעו לשחק, אלא גם לרקוד, וחלקם גם לשיר. יש לי כמעט את כ-ל הדיסקים... אחח כ"כ הרבה זכרונות. הייתי מכורה, בערך מגיל 9... וד"א אחרון, קטנטנות היא ארגנטינאת, ולא מקסיקנית
יש הבדל

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifלאלא, אני יודעת שהם ארגנטינאים

והם באמת משחקים טוב, דיברתי על טלנובלות כמו "חברים לנצח" או "אמי" והם מקסיקנים ולא משחקים טוב. קטנטנות זה קלאסיקה

YaEl 15

New member
האאא... גם את זה הייתי רואה תקופה מסויימת ../images/Emo3.gif

*מסמיקה* אבל אין ספק, הם באמת לא ידעו לשחק... את "אמי" ראתי רק בהתחלה... את "חברים לנצח" ראיתי עד הסוף. כמה זמן....!!!! לוקח להם לעשות כל דבר !!! הנשמה יוצאת... ובאמצע החליפו שחקניות ראשיות. איזה בלאגאן :-S

danielle23

New member
טופ מודל לקחה את אמריקן איידול?../images/Emo2.gif

אניוואי, יפה על ההתמדה בחידוש הסקרים (יחסית לפורומים אחרים
) ובנוגע לסקר עצמו - נאלצתי להצביע "אף אחת" XD

afterglow1

New member
ימי חיינו, לגמרי...

הסדרה הזו פשוט שולטת בכל מה שהזוי ומופרך... נראה לי שלאחרונה הרגו שם 90% מהדמויות... וכל שיחה נמשכת שם לפחות חודש אם לא יותר. אכן, סדרה מבדרת!

YaEl 15

New member
../images/Emo45.gif קורע מצחוק ../images/Emo6.gif

זה הדבר ההזוי ביותר שקיים. ואיזה התאוששות מהירה יש לכולם !!!! אחרי שני פרקים "כן. בעלי מת. לא נורא. החיים ממשיכים. אפשר לצחוק..." ואז פתאום הם נזכרים... ממש מוזר. ראית מתי שהם היו בקרקס? והבנות היו בכלוב, ואז סמי וקייט רבו, ומרלנה הגיעה, בתלבושת של הרוצחת (אגב, כמה זמן לוקח להם לזהות שזו היא????!!?!?!?!?) והם צרחו לה "את הרגת את אבא שלי!!!!!" (סמי) "את הרגת את רומן!!!!!!" ו"בואי הנה, אני אהרוג אותך!!!!" ואז מישהי, אולי ג'ולי, לא זוכרת, אמרה להן כזה "נו, בנות, זה לא רעיון טוב להתגרות ברוצח כשאנחנו בכלוב ככה.." או משהו כזה... ואני נקרעתי מצחוק. היא עשתה את זה בשיא הרצינות....
אין. סדרה קורעת!

afterglow1

New member
../images/Emo6.gif

לא הבנתי למה אחרי שחצי מהדמויות מתו עשו את הקרקס הזה... בטח התסריטאי חשב לעצמו "היי, במקום התאבלות, מה יהיה יותר הולם? האאא קרקס! אני גאון! גאון אני אומר!" בכלל, סיפרו לי מה גרם לכל הרציחות ועדיין לא הבנתי... וזה לא שקשה לי לתפוס דברים- זה פשוט קו עלילה לא הגיוני! זה היה משהו בסגנון "אז ההוא היפנט את ההיא והם הגיעו לאי מסתורי ויש דמות כזו וכזו"

always be me mc

New member
טוב אני חייבת להגיב לזה../images/Emo3.gif

סלחו לי אבל ניתן לראות בבירור שהסדרה השולטת ב'הזוי ובמופרך' היא תשוקות
כי בחייכם? מכשפה ??
בובה מדברת??
באופרת סבון ?? ועל זה עלי לומר
שלא נדבר על קרבות תרזה- גוון שזהו בידור בפני עצמו
וג'וליאן קריין הדוחה
אין, זו אופרת הסבון הכי מגוחכת שראיתי אבל יודעים מה? לפחות היא כיפית לצפות ועוזרת לשיפור מצב הרוח כשחולים
הנה אפילו דוגמא לקטע מפרק שראיתי כשהייתי חולה: http://www.youtube.com/watch?v=TCrH2Asn6JM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD בקיצור "ימי חיינו" כלל לא נוגעת בתשוקות כשמדובר בהזוי כי לפחות היא עוד במישור טבעי כלשהוא בניגוד לתשוקות שיש בה מלאכים, שדים ועוד

YaEl 15

New member
דארלינג, גם אני ראיתי תשוקות,

אבל ימי חיינו הרבה יותר טובה חחחח וזה לא חוכמה להיות הזוי, אם יש נגיעות כ"כ לא מרומזות, ממש מפורשת, של על-טבעי בסדרה. את רוצה הזוי?? ימי חיינו ! חיחי... שם זו אופרת סבון רגילה, אבל אפשר לעשות שטיפות מוח, ובובות וואדו, ופנייטה. הכל כדי להרוג את מי שאתה רוצה. יש גם פסיכים כמו ג'ן שמוכנים להרוג בשביל להיות עם הגבר שהם רוצות להיות (שזה בערך כמו קיי מתשוקות) ויש את אליס הורטון, ואת ג'ון, עם הרמת הגבה שלו, ואת מרלנה אוונס, שגילינו שהיא קצת "סייקו" לאחרונה... ויש את בל המפגרת והנאיבית... חהחהחהחהחהחה ויש את מה-שמה והחזיונות שלה...

always be me mc

New member
חח דארלינג

תאמיני ששום דבר לא משתווה לטאביתה
זו הסדרה הכי מעפנה עלי אדמות ותמיד תהיה למרות ימי חיינו שגם הזויה לז'אנר שלה
(אבל בסדר לפחות הם לא נשרפים בלהבות הגיהנום או משהו
) ובסדר מותר לך לחלוק עלי אבל תדעי מראש שאנחנו נשאר חלוקות כי בקושי קורים המקרים שבהם את משכנעת אותי ולא רק את עצמך

always be me mc

New member
הוו כן וגם:

על טעם ועל ריח במקרה זה אין להתווכח
אלא אם כן בא לך שנוסיף איזה 100 עמודים לפורום

YaEl 15

New member
חיחיחי... אם רק תפסיקי להתעקש ../images/Emo8.gif

ולהודות שאני צודקת וזהו.. חח
העולם יהיה מקום פשוט יותר. שלא לדבר על הפורום. טאבית'ה קורעת אותי מצחוק XDXDXD וגם טימי. צמד של טיפשים... חחחח אבל ימי חיינו יותר הזוי, ויותר מעניין. ואם את רוצה תגובה ל"להישרף באש הגיהנום" - אז בתשוקות אין פרצופים שמרחפים באוויר
הקטע הוא, שלדעתי, תשוקות מתחילה לשעמם באיזשהו שלב... צ'רטי מעצבנת. גם קיי, כל אחת ואחת מהשחקניות שמשחקות אותה. גם מיגל. וזה הורג איך שרידן ולואיס לא נפגשו !!!!!!!! האאאא זה היה כ"כ מעצבן. חחח אבל עדיין. ימי חיינו

always be me mc

New member
ביום שבו אני אפסיק להתעקש זה

יהיה ביום שבו סוף העולם יגיע
ותגידי כמה שבא לך אבל אני עדיין חולקת עליך נה נה בננה
אך עם כל זאת עלי לציין לחיוב שלמרות שאני חולקת עליך, אני מסכימה שאפשר לאבד עניין(אבל ככה זה עם כל אופרת סבון מבחינתי
), ובהחלט גם אותי זה הורג ששרידן ולואיס עוד לא נפגשו
אבל עזבי שואיס, מה דעתך על תרזיטה המטורפת?
על אית'ן הדביל?(הראשון במיוחד
), גוון?
אייבי?
נ.ב בתשוקות כן יש פרצופים מעופפים. אני זוכרת בבירור את זה אבל את לא שווה את הפירוט

YaEl 15

New member
חיחי... את לא נחמדה במיוחד היום ../images/Emo4.gif

לא נורא. אני אתמודד
תרזה הייתה הדמות הכי לא שפוייה שם ! אני חושבת שמעניין להשוות בין תרזה, לסמי בריידי מ"ימי חיינו". כמעט אותה הדמות. רק שסמי יפה בהרבה
אם כבר מדברים, גליה, בכלל ראית ימי חיינו אי פעם?

always be me mc

New member
ראית פעם ימי חיינו

ואני לא אתייחס להערת סמי כי את סתם מנסה להקניט ולמשוך צומי שאת לא תקבלי יותר כי אני מפסיקה להגיב לשירשור זה

למעלה