בשעה טובה עלה סקר חדש לפורום

YaEl 15

New member
אממ... דוקא לא. מוזר.

בעצם לא מוזר, את תמיד חושבת עליי דברים רעים. אהממ.. ולא נכונים ! כל מי שראה יותר מפעם אחת ימי חיינו, ותשוקות, יכול להעיד לך על הדמיון המדהים. בכל אופן, זה ממש לא מעניין אותי. אז סבבה. סגרנו בזאת את הנושא

4hilla4

New member
בא לי להרביץ לסמי!!!

רוצה להפריד בין ג'ון ומרלנה.. רק חבל שבסוף היא נהיית יותר מידי קדושה
שונאת את סמי:-{

afterglow1

New member
חחחחחחח ג'ון והרמת הגבה...

הרגת אותי עכשיו!!! ולא משנה כמה תשוקות תהיה הזוייה (והיא אכן הייתה כזו... רק שהיא נגמרה והיא לא הייתה משהו לדעתי...) תמיד לימי חיינו יהיה סיפור יותר מופרך...

danielle23

New member
XDDDD

הקטע שכל שיחה נמשכת חודש כל כך נכון חחח אני מפספסת 20 פרקים והם באותו הערב באותו מקום

4hilla4

New member
יא אללה.. לזה אני חייבת להגיב!

תאמינו או לא ימי חיינו היא הסדרה האהובה עליי!!! נכון- היא מגוכחת ואין בה היגיון וגם הלילות הרבה יותר ארוכים מהימים.... אבל לפחות כל דמות מתה\נחטפנ\חזרה לחיים לפות 80 פעם... זה סדרות שאני אוהבת!! בואו נפתח את זה מחדש! יש לי רוב הקטעים של ג'ון ומרלנה על המחשב כי אני מטורפת עליהם.. ונכון ראיתי גם את תשוקות והיא גם הזויה.. ותאמת שנאתי את תרזה ומתתי על גוון ועל טאביתה וטימי הנשמה הטהורה.. צ'ריטי עלתה לי על העצבים והיה משעשע כל הסיפור עם הארון... חחח.. בואו נומר שאני המומחית לימי חיינו ודרך אגב- מרלנה לא הרוצחת
טוני הוא!!! הסברים.... כמה הסברים יש וכמה היגיון אין

YaEl 15

New member
למה לשים ספויילר רציני כ"כ ??!!!?!??!?!?!

מזלך שכבר פחות או יותר ידעתי את זה

4hilla4

New member
אויש נכון! וואי יעל אני מה זה מצטערת!!!

פשוט בפורום כבר כולם יודעים ה-כ-ו-ל אז אני תמיד שוכחת לשים ספויילרים! סורי סורי סורי סורי!!!
את סולחת לי<?

למעלה