דד ליין לפרוייקט תמונות ופוסטרים ל XF3

orityemini

New member
../images/Emo41.gif דד ליין לפרוייקט תמונות ופוסטרים ל XF3

הקמפיין נמשך והוא בינתיים מורכב משני שלבים. 1. כל אחד מאיתנו צריך לשלוח תמונות שצילם שקשורות לסידרה. זה יכול להיות תמונות אישיות, מפגשי פורום (רק באישור כל מי שנמצא בתמונה), חברויות שנוצרו בזכות הסידרה, חפצים שיש לנו שקשורים לסידרה, או כל דבר שמתקשר באופן ישיר ועקיף לסידרה. כעקרון אתם אמורים לשלוח את התמונות מודפסות אבל כדי לזרז הליכים, תשלחו את התמונות בפורמט דיגיטלי לאימייל שלי ואני אדפיס אותן בצורה מרוכזת בחנות צילום (ומקסימום תחזירו לי כסף אחר כך) אם יש לכם מודפס מה טוב, תצרו איתי קשר במסרים פרטים או בפייסבוק בשביל לקבל את הכתובת שלי. צריך לכתוב על התמונות מאחורה (באנגלית או בעברית The X-Files" changed my life… ולכתוב כמובן את הסיבה ואז לסיים ב - "…this is why I need XF3." מי שישלח לי תמונות דיגיטליות, יכתוב בנפרד במייל או בפייס ואני כבר אדאג שזה יהיה כתוב על הגלויות. הדד ליין הוא עד ספטמבר. חשוב שכולם יתגייסו ושישלחו כמה שיותר תמונות (תצלמו גם חדשות) כדי שהפרוייקט הזה יהיה גדול. 2. יש פרוייקט של עיצוב פוסטרים לסרט השלישי. תעצבו (יש פה כמה מוכשרים) ותשלחו בקובץ דיגיטלי (לא צריך מודפס) למייל. תגיבו בבקשה להודעה הזאת כדי שאדע שקראתם ושאתם מודעים לדד ליין. יאללה, מחכה לתמונות שלכם

orityemini

New member
בוודאי!

כולם יכולים לרשום בעברית במקום באנגלית, אם זה יותר נוח. העיקר הייצוג מישראל. ואני אשמח לקבל מכל אחד מכם כמה שיותר תמונות כדי שנראה נוכחות כמו בפרוייקט הגלויות שהצלחנו לבלוט עם כל העברית שלנו

hrgo

New member
מה הדוא"ל שלך?

ויש הגבלה כמה תמונות לשלוח?

למעלה