דו"ח וינוגרד המלא לקריאה

Paranoid Eyes

New member
בקיצור ולעניין

חיל האוויר והמודיעין מדהימים מקסימים והיו תותחים. שאר הצבא היה דרעק. כל דבר שהדרג המדיני היה בו לא בסדר, הוצג והוגדר באמצעות המילה :" אי בהירות". "אי בהירות" MY ASS אפילו בזה הואשם הצבא שלא התריע את הדרג המדיני על מגרעותיו. אז צה"ל גם אשם ב"אי בהירות". דו"ח אדיוטי, מטופש, מכובס ומאכזב!!!!

מה שבטוח שנתניהו אוכל את הלב שלו...

הדבר האחרון שהוא ציפה לו, זה כזה דו"ח שמנקה את אולמרט מכל אשמה, ישירה או עקיפה.

timeless1

New member
אולמאט אשם.

בתור מי שעמד בראש המערכת הוא צריך לתת דין וחשבון על כל המחדלים ולתת לאחרים לנהל את המדינה.

לא טענתי שהוא לא אשם

אמרתי שנתניהו לא ציפה לכזה דו"ח שמוציא את אולמרט נקי מכל אשמה.

chos

New member
הדו"ח לא ניקה את אולמרט...

ההאשמה היחידה שהוא ניקה ממנה את אולמרט היא שהמהלך הקרקעי בסוף המלחמה היה ספין. לפני המהלך הזה היה חודש של מלחמה. על התפקוד של הצבא והממשלה בחודש הזה הועדה כתבה דו"ח שלם.

תקרא את הדו"ח שוב...

לכל אורכו אין שום הפניית אצבע מאשימה כלפי אולמרט. אפילו לא אשמה עקיפה. הצבא יוצא האשם העיקרי מהדו"ח הזה. ומעניין שבשביל זה הוציאה המדינה כל כך הרבה כסף ושילמה לחברי הוועדה כ-32 אלף שקל ברוטו לחודש כל אחד, בדומה לשכר מנכ"ל ממשלתי...

chos

New member
כשל של הדרג מדיני = אולמרט

לכל אורך הדו"ח (אני מודה - לא קראתי - עברתי ברפרוף) מדובר על כשלים של הדרג המדיני. הנה ציטוט קצר (עמוד 573 למטה): "ריבוי כשלים וליקויים של ממש בהכוונה ובפיקוח של הדרג המדיני על צה"ל..."

מי שמדבר על יחצ"נים...

מתי בפעם האחרונה הפסקת ללקק לנתניהו והיית אובייקטיבי? אני האחרון שאפשר לקרוא לו "היחצ"ן של אולמרט" שכן אני הראשון שיצא נגדו ונגד המלחמה המיותרת שהוא הכניס אותנו לתוכה, וזאת כבר לפני למעלה משנה וחצי. לעומת זאת אתה מלקק לנתניהו מהבוקר ועד הבוקר למחרת, ועושה זזאת על בסיס יומי.

The Evil Rabbit

New member
אני לא מבין על מה אתה מדבר.

אתה טוען שבכתב המינוי של הוועדה היה צריך להיכתב: "הוועדה תמצא שרה"מ אוהד אולמרט היה אחראי לכשלים במלחמה"?

M e g g i

New member
כמו שלימור לבנת אמרה אתמול: אתה מבלבל בין

היוצרות.. זה לא נתניהו שאכל אותה זוהי בראש ובראשונה הממשלה!

למעלה