דיון בנשוא השבטים

• פותח הנושא A DL
  • פורסם בתאריך

A DL

New member
../images/Emo41.gifדיון בנשוא השבטים../images/Emo41.gif

באיזה שבט הכפר שלכם? מה לדעתכם הוא השבט הכי טוב ?

YitzchakRRA

New member
אני טיוטונים וגולס

בינתיים לא שמתי לב להבדל אבל עוד מוקדם :p

Dr koko

New member
נושא:

יש 3 סוגי שבטים במשחק, כל שבט טוב למשהו אחר. Teutons (התקפה) Romans (באמצע) Gauls (הגנה)

A DL

New member
אממ

השבט שלי הוא גולס הבנתי שהרומאים טובים..אבל הם יקרים בכפר שאני יפתח משרת מחר אני כנראה יפתח טויוטאן

n lee

New member
השבטים

מבחינת חיילים חזקים הרומאים הם הכי טובים הם החיילים שלוקחים את כולם בהליכה במשחק אצל הרומאים אפשר גם לבנות 2 דברים בו זמנית (בלי טרביאן פלוס) ז"א שאפשר לבנות שדה ובניין יחד ובל נשכח בשביל לבנות אחד מפלאי עולם חייבים מישהו עם כפר רומאי הטיטאנים טובים בתקיפות והגלאס טובים בהגנה

xxx RAANAN xxx

New member
יתרונות וחסרונות ?

חייל רומאי עולה הרבה יותר מחייל של טיוטאן , חיילים של גאלס עולים הרבה יותר מחיילים של רומאים , חיילים של טיוטאן זולים וניתנים להשגה במהירות רבה ... מה כדי ? כמות ? או איכות ? את זה נדע במלחמה הקרבה .

אין יתרון בולט לשום שבט

לכל שבט יתרונות וחסרונות. אני אפרט כמה: הטוטונים: דרישות טכנולוגיות נמוכות לייצור חיילים, עלות חיילים מאד נמוכה. היתרונות: בונים אתה הצבא ראשונים בשרת ותוקפים את השכנים שלהם ומונעים מהם להתפתח. גישה מאד התקפית. חסרונות: הגנה חלשה מאד, תרומה קטנה מאד יחסית של החומה להגנה. מומלץ שחקן עם רמת פעילות גבוה מאד. הגאלים: דרישות טכנולוגיות גבוהות ליצור חיילים, עלות חיילים בינונית. היתרונות: יש להם מערכת הגנה שאין לאחרים - מלכודות. חומה מאד חזקה יחסית. גישה מאד הגנתית. מומלץ לשחקן עם רמת פעילות נמוכה. רומאים: דרישות טכנולוגיות גבוהות מאד ליצור חיילים, עלות חיילים גבוהה מאד. היתרונות: הפרשים שלהם הם כלי הנשק החזר במשחק. טובים בהתקפה וגם בהגנה. חומה חזקה יחסית. גישה מאוזנת. מומלץ לשחקן עם רמת פעילות גבוהה. בדרך כלל הרומאים הם אלה שבנו את פלא העולם. בסופו של דבר, אחרי פרק זמן ארוך שבו הטוטונים שולטים בשרת מתברר שאלה שמחזיקים בדרוגים הגבוהים הם רומאים. בהצלחה.

xxx RAANAN xxx

New member
אני ייתן לכם דוגמא .

בקובץ המצורף אתם יכולים לראות את ההגנות של החיילים שלכם + הכוח ההתקפתי . כמובן שעשיתי השוואות בין שבט לשבט ..

Nir and Beer

New member
לגבי השבטים

הטוטונים הם השבט שהכי קל להתחיל איתו, עלות טכנולוגית לייצור חיילים היא מזערית והם תמיד הראשונים שמחזיקים צבא ובמספרים גדולים לרומאים יש יתרון בסוף המשחק שכן החומה שלהם נותנן להם הגנה של 81 אחוז בדרגה 20 , מה שבחישוב של 20000 חיילים יוצא משמעותי ההגנה הטובה ביותר במשחק היא של הגולס , בזכות המלכודות. המלכודות יפחידו בתחילה אפילו את הטוטונים שבכם , שכן אינכם יכולים לדעת כמה מלכודות מחזיק הברנש. להיות גולז מבטיח שלא יתקפו אותכם לפחות בחודש הראשון של השרת. מספר המלכודות המקסימלי הוא 200 ומדובר במחיר כבד שיש לשלם במשאבים. לכן , שבט הטוטונים מומלץ למי שמתכונן להשקיע , ומדובר בהשקעה של זמן , הטוטונים תמיד יהיו עדיפים מספרים , עלויות ייצור החיילים משמעותית נמוכות מהרומאים. יתרון כבד שיש לרומאים היא הוורסיטיליות של החיילים , כלומר כל הצבא יכול לשמש כצבא התקפי והגנתי. הטוטונים מאוד מוגבלים , חיילי ההתקפה (נבוטים בתחילה , גרזנאים לאחר מכן , ופרשים טוטונים , טובים בהתקפה אך גרועים מאוד בהגנה) והפוך לשבט הגולז חיילי הגנה פנטסטים (פלנקסים) וסכינאים להתקפה (די גרועים). זהו שבט הגנתי מובהק אך גם טוטון טוב יתקשה להכניע גולז מבוצר כהלכה מקווה שעזרתי

למעלה