דיון בשת"פ עם פורום "מתמודדים עם החיים

לילית462

New member
../images/Emo41.gifדיון בשת"פ עם פורום "מתמודדים עם החיים../images/Emo41.gif

במסגרת שיתופי הפעולה בין פורומים, נפגוש את החבר'ה מ"מתמודדים עם החיים" ונדון בשיתוף-פעולה על התמודדות עם חיים בכלל והחיים באפריקה בפרט, הרחק מהמשפחה והחברים. החבר'ה מהפורום המקביל יוכלו לשתף אותנו במחשבות שלהם ולספר על איך הם היו מתמודדים במקומנו. אז נתחיל בדיון, נשאלת השאלה, איך אפשר להסביר למי ששואל "מה אנחנו עושים שם/כאן בכלל" וגם,עם מה הכי קשה להתמודד בחיים באפריקה ואיך אתם מתמודדים עם זה מקווה שיהיה שיתוף פעולה פורה ומעניין אתם יותר ממוזמנים להגיב גם כאן וגם בפורום "מתמודדים עם החיים" בקישור הפעיל

pasa24

New member
ואלו שחיו מ"ס שנים בדרום אמריקה נחשבים

לצורך הדיון?

מציצה פה מפורום "מתמודדים עם החיים"../images/Emo13.gif

אני פה משני צידי המתרס במובן מסוים, אחותי עברה לניו יורק וכעת גרה בסן פרנסיסקו. היא עברה לשם בעקבות עבודתו של בעלה ואני יודעת שהיה לה לא קל לעזוב את הארץ אבל מנקודה זו של חייה אני לא חושבת שהיא מסוגלת לחשוב בכלל על לחזור לארץ כי היא כבר התרגלה לסגנון החיים שם. וזה מביא אותי לשאלת המשך- במה לדעתכם ההתמודדות במגורים בארה"ב שונה ממגורים באפריקה

BellA עלמה

New member
כן יש הבדל עצום

בין מגורים בארצות הברית אירופה לאפריקה מבחינת המודרנטיזציה ומבחינת טיבחון אישי וכו

לילית462

New member
../images/Emo124.gif תתעוררו../images/Emo70.gif הלו, יש מישהו בבית../images/Emo35.gif

לאף אחד אין מה להגיד בנושא, נו באמת... תעשו מאמץ לפתח דיון שיהיה קצת אקשן, רק קצת...

למעלה