האלבום האישי של ביונסה

HanAn189

New member
../images/Emo41.gif האלבום האישי של ביונסה ../images/Emo41.gif

פורום, לפניכם משימה!
עליכם להרכיב אלבום בן 12 שירים, אלבום שכולל את השירים הכי אהובים עליכם של ביונסה, סוג של "אלבום חלומות" כזה, שהייתם רוצים לקבל במתנה או אפילו אלבום שיתנגן באוטו, בסדר מסויים, סדר שערב לכם לאוזן
לאלבום יכול להיכנס כל שיר שביונסה הקליטה/שרה, סינגלים, פסקולי סרטים, הופעות, שירים שלא שוחררו, שירים משותפים וכל שיר של ביונסה שעושה לכם כיף! האלבום יכול לכלול בלדות של ביונסה ויכול להיות מפציץ, פשוט האלבום שמרכז את כל מה שאתם אוהבים במוזיקה של ביונסה, תעצבו אלבום שאתם יכולים לחרוש אותו יום ולילה
רשמו את סדר השירים בצורה הזו
1) שיר א'
2) שיר ב'
3) שיר ג'
. . . 12) שיר י"ב
כמיטב המסורת של ביונסה, אתם רשאים להוסיף שירי בונוס למהדורת הדלוקס שלכם
מי שלא עצלן, יכול להוסיף לינקים ליוטיוב (למשל במקרה וזה שיר מהופעה
) תהנו
(אני יודע שלי תהיה בחירה מאוד מאוד קשה
)

RTur

New member
טוב אני אנסה:

1) Crazy In Love 2) Baby Boy 3) Sweet Dreams 4) Dangerously In Love/He Loves Me Mix (The Beyonce Expericence Live) 5) I Care 6) Deja Vu (I Am... Yours Live) - כולל הסקאט של אלה פיג'רלד/בוטילישס 7) Love On Top 8) Irreplaceable (Glastonbury 2011 Live) 9) Listen (The Beyonce Experience Live) 10) 1+1 11) Single Ladies (I Am... Yours Live) 12) Halo (I Am... World Tour Live) - כולל המחווה למייקל Bonus Tracks: 13) Beautiful Liar (Ft. Shakira) 14) Run The World (Girls) 15) Amor Gitano (Ft. Alejandro Fernandez) 16) Naughty Girl (The Beyonce Experience Live) Japan Bonus Track (
): 17) The Beautiful Ones + Sex On Fire (Glastonbury 2011 Live) יש פה המון גרסאות לייב כי אני פשוט מעדיף אותן על הגרסאות אולפן. הן הרבה יותר מגניבות.

HanAn189

New member
The Beautiful Ones + Sex On Fire גם אצלי!

הערב אני מקווה שאכתוב את האלבום שלי, אבל The Beautiful Ones + Sex On Fire מגלאסטו דפנטלי הולך להיות באלבום שלי - זאת אירגזמה לשמה! וגם אני אכלול הרבה ביצועי לייב, אין על ביונסה בלייב! אהבתי את האלבום שלך וח"ח על הזרימה עם הבונוסים <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif>

HanAn189

New member
האלבום האישי שלי

1 - (Hello (I Am...Yours 2 - (Smash Into You (I Am...Tour 3 - (The Beautiful Ones + Sex On Fire (Glastonbury 2011 4 - Irreplaceable 5 - (Sweet Dreams + Dangerously in Love + Sweet Love (I Am...Yours 6 - (Single Ladies (Put A Ring On It 7 - Why Don't You Love Me 8 - Schoolin' Life 9 - (Scared Of Lonely (I Am...Yours 10 - Love On Top 11 - (Crazy In Love (The Beyoncé Experience 12 - (Halo (I Am...Tour [הייתי גם מוסיף פה את ה-Outro המגניב של הטור האחרון! מתאים לסגור את האלבום] Deluxe Edition: 1 - I Miss You 2 - (If I Were A Boy/You Oughta Know (I Am...Tour 3 - Best Thing I Never Had 4 - Radio Japanese Edition: Lady Gaga ft. Beyoncé - Telephone (אני הייתי חייב להכניס, הקטע של ביונסה=הדבר הכי ממכר אבר!) סטטיסטיקת האלבום: Dangerously In Love: שתי כניסות. B'Day: כניסה אחת. I Am...Sasha Fierce: תשע כניסות. 4: ארבע כניסות. שירים משותפים: שתי כניסות. קאברים: שתי כניסות ביצועי לייב: שבע כניסות. למרבה ההפתעה, היה פשוט להרכיב את האלבום. יש עוד הרבה שירים טובים שהייתי מכניס <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo45.gif> מחר אני אכין פלייליסט של האלבום ואשים פה לינק <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo13.gif> מוזמנים לרשום את האלבום שלכם <a target=_blank rel=nofollow>http://www.timg.co.il/tapuzForum/images/Emo24.gif>

RTur

New member
הכנסת בדיוק את השירים שהתלבטתי לגביהם

את המחרוזת סוויט דרימז+דנג'רואוסלי אין לאב+סוויט לאב גם חשבתי להכניס אבל בגלל שכבר הכנסתי את הביצוע הבלתי נשכח מבחינתי של דנג'רואוסלי אין לאב מTBE אז ויתרתי עליו Scared Of Lonely, If I Were A Boy/You Oughta Know, Radio, BTINH וטלפון הם גם שירים שאני נורא אוהב וחשבתי להכניס גם אותם אבל לא היה לי מקום חח. זה צריך להיות אלבום כפול.

HanAn189

New member
לגמרי.

הייתי מכניס עוד את: Save The World - למרות שהוא עצוב, ולא תמיד בא לי עליו. אבל אני אוהב אותו מאוד. I Care

Music Man XD

New member
אני אנסה!

זה לא אלבום עם כ-ל השירים הטובים שלה, זה פשוט אלבום עם שירים טובים שלה שישמעו טוב יחד ויצרו אלבום מעולה. טיוטה: 1+1 Crazy In Love Me, Myself & I Why Don't You Love Me Upgrade U Deja Vu I Care Ring The Alarm Naughty Girl The Beautiful Ones Love On Top Run The World סטטיסטיקה: DIL: שלוש נציגויות. B: שלוש נציגויות. IASF: נציגות אחת. 4: ארבע נציגויות. אחר: The Beautiful Ones. זה יהיה אלבום מדהים!

Music Man XD

New member
הוא פחות טוב לדעתי

יש בו משהו קצת אנמי ובינוני (אבל יש כמה שירי בונוס נחמדים!) אני דווקא כן אוהב את Single Ladies (אחד מהשיאים בקריירה שלה עד כה, עם הקליפ האייקוני והמעולה) אבל זה לא התאים לרשימה שעשיתי לדעתי.

RTur

New member
תקן אותי אם אני טועה, יכול להיות שזה

נטו בגלל ההפקות? כי גם אני מרגיש את זה. מבחינת שירים אני דווקא חושב שהוא מעולה ויש שם כמה שירים מאוד חזקים אבל הם נופלים בהפקות חלשות שלא ממש ממריאות ובגלל זה העדפתי להקשיב להם בהופעות (בדיוידי של וגאס ושל הטור העולמי). SL, Halo, Scared Of Lonely, BHG, SD, Ego, IIWAB, Hello, WDYLM, Ave Maria, Radio - כולם לדעתי שירים מצויינים אבל אין לי שום חשק לשמוע אותם בגרסת האלבום חח. במיוחד את BHG ו- SOL שההפקות שלהם אפילו מעצבנות אותי נורא. BHG שיר מקסים לדעתי אבל הביט שמתווסף בבית השני מביא לי ת'סעיף... זה כזה מכוער ולא מתאים, צריך להיות שם משהו יותר עדין ולמה הפסנתר כזה חסר רגש ומכני? וגם SOL שיר ממש יפה מבחינת טקסט ולחן אבל ההפקה שלו ממש צורמת עם הצליל הזה שיש בהתחלה ולאורך כל השיר.

HanAn189

New member
מזדהה חלקית.

Scared Of Lonley - אני לא אוהב את גרסת האלבום. רק בלייב. הצליל הזה צורם בטירוף. Hello - בלייב זה טוב יותר, אבל רק דרך האלבום התאהבתי בו. Halo - אחרי ששמעתי את הביצוע המדהים של וגאס ואחרי זה את הביצוע האלוהי של הטור, אני חוזר רק לעיתים רחוקות לגרסת האלבום. Broken Hearted - כנ"ל, לייב. Sweet Dreams - אין הרבה לייב של זה, אבל השיר יכול פשוט להעיק. בגלל זה אני בשלב מנוחה מ-IASF ורוצה להתגעגע אל השירים האלה. ______________________________________________ Single Ladies Radio If I were a boy ego why don't you love me את כל אלה אני מעדיף לשמוע בגרסת האלבום.

Music Man XD

New member
זה גם ההפקות, כן.

אני ממש מסכים איתך על הביט המעצבן ב-BHG! למה תקעו את זה שם? אבל אלה לא רק ההפקות. יהכל באלבום הזה קצת אנמי. לא מתקדם לשום מקום. כשהוא יצא חרשתי אותו וממש אהבתי, אבל עכשיו פחות. מה שכן, יש כמה שירים שאני מחבב/אוהב מהגרסה הרגילה: דיווה, וידאו פון, סינגל ליידיס.. גם סוויט דרימס בסדר.

Confide In Omer

New member
האלבום שלי

1. Upgrade U 2. Suga Mama 3. Speechless 4. Deja Vu 5. Greenlight 6. Sweet Dreams 7. Scared Of Lonely (I Am... Yours 8. Schoolin' Life 9. Run The World 10. Start Over 11. I was Here 12. Welcome To Hollywood - B'day version 13. Be With You 14. I'm Alone Now 15. Save The Hero 16. Stop Sign 17. Dangerously In Love (The Beyonce Experience tour) 18. I Miss U Deluxe editon In The Club Sweet Dreams, Dangerously In Love\ Sweet Love (I Am... Yours) Why Don't You Love Me (Glastonbury 2011)

Mj4Life1

New member
האלבום שלי

1)DIVA 2)CRAZY IN LOVE-LIVE BEYONCE EXPIRENCE 3)SEX ON FIRE 4)CANT HELP IT-MJ TRIBUTE 5)DANGERUSLY IN LOVE 6)EGO 7)SCARED OF LONLY 8)RUN THE WORLD 9)I WAS HERE 10)I CARE 11)RATHER DIE YOUNG-LIVE ROSLEND 12)RING THE ALARM

RTur

New member
שאלה - למה דווקא RDY בגרסת ההופעה?

הרי עוד לא יצא הדיוידי ולא שמענו עד כמה זה טוב. למה בחרת דווקא את השיר הזה כביצוע לייב ולא סטודיו?

Mj4Life1

New member
כי ראיתי את זה באינטרנט באיכות חרא

אבל התו האחרון שלה בסוף ב"I RATHER NOT LIVE AT ALL" הייה חולני ונתקע לי בראש שבוע שהיא ירדה נמוך כ"כ הייה מדהים

למעלה