הארי פוטר וחדר הסודות

rebeca1

New member
../images/Emo41.gif הארי פוטר וחדר הסודות ../images/Emo41.gif

תאמינו לי.. הסרט לא היה משהו משהו... אנשים בקולנוע צחקו מדברים שממש לא מצחיקים... לדוגמא בקטע של העכבישים. שרון עושה פרצופים נורא מגוחכים. וגם כשהארי אומר לרון לא להבהל. ואז רון שואל אותו:"מותר לי עכשיו להבהל?" רון שיחק די טוב... אהבתי אותו בסרט הראשון.אבל הוא שיחק טוב. אפשר לימצוא לו מילה יותר טובה מטוב..(טוב מאוד+) אמה שיחקה מעולה-אהבתי את הקטע של בוצדמית. אוי! היא שיחקה כל כך טוב. בסוף הסרט כשאומרים שכל המבחנים מבוטלים היא היחידה שמתאכזבת. היא עשתה את זה מעולה. היא שחקנית מעולה!! לגבי דניאל-לא הכי... אמ.... טוב אני לא רוצה לפגוע או משהו כזה אבל הוא ממש שחקן גרוע... לא גרוע אבל אפשר למצא שחקן הרבה הרבה יותר טוב... גיני-שיחקה מעולה. היא כל כך יפה. בקטע שהיא רואה את הארי היא.. איך להגיד את זה... היא.. פתחה את העיינים שלה (במבט של אהבה)-אני לא יודעת איך אומרים את זה.. אבל לא משנה. היא שחקה מאד טוב. לוציוס שיחק גם מעולה. איך שהוא יתנהג אל דובי.זה היה מקטיעה!!!! ומאלפוי גם שיחק מעולה. בדו קרב ובחנות... דמבלדור קיבל תפקיד משמעותי. הוא שיחק בסדר. וטום רידל גם שיחק מעולה. וגם מירטל... בקיצור זה סרט מומלץ. כדי לכם ללכת לראות. (לפחות הוא היה יותר טוב מהראשון...). אם כבר אני כתבתי הודעה חדשה... מאיפה כולם יש כל כך הרבה תמונות של דניאל אמה ורוברט???????????????????????????????????????????? אני מקוה להסתגל בפורום המקסים הזה... סוף סוף יש תמונות. לי יש רק תמונה אחת יפה.. הנה היא?(למעלה)

shaililo

New member
התגובה שלי לסרט ה-מ-ד-ה-י-ם!!!

הסרט פשוט מעולה!!! הרבה יותר שווה מהראשון טוב אז אני פשוט אהבתי את כל הסרט! רופרט היה פשוט מתוק!!!! ודניאל השתפר קצת מהסרט הקודם! גם מאלפוי היה מעולה!!! איזה חמוד הוא היה בדו קרב!!! אז ככה היו קטעים שממש אהבתי כמו הקטע עם הדודאים! איזה חמודים הם! ואיך אחד נשך למאלפוי את היד! נקרעתי מצחוק! גם הקטע עם המכונית היה טוב, רופרט וההבעות פנים שלו!!! זה היה כל כך מצחיק! במיוחד בקטע שהם נכנסולרכבת במסלול. לוקהרט לטעמי היה דיי גרוע לא יודעת מה כולם התלהבו ממנו. הרמיוני באמת הייתה רגשנית מידי היא בהחלט לא הייתה צריכה לבכות בסוף וכל הקטע עם המחיאות כפיים להאגריד היה מיותר מאד. הקטע שהרמיוני רצה בדרמטיות לעבר הארי היה דיי טיפשי אבל זה היה טוב שהיא חיבקה את הארי ואת רון לא... זה היה ממש מצחיק רואים שיהיה משהו בינהם! הם כאלו חמודים!!! גם הקטע עם הרעגוג היה ממש טוב, רופרט היה פשוט קורע!! *מתלהבת* וגם דובי היה נורא מתוק! אה וכל העניין הזה בחדר הסודות עצמו היה מוזר, הבסיליסק לא נראה כמו נחש אלא כמו איזה תנין ענקי וזה היה נורא צפוי שהארי יתקע את הניב של הנחש ביומן, הוא כאילו הראה לרידל שהוא עומד לעשות את זה... חחח דיי טיפשי. נורא אהבתי את הקטע עם הצרחן. מירטל המייללת הייתה מעולה! קול קצת מעצבן אבל ככה היא דיי מתוארת בספר. כשהארי דיבר לחשננית זה באמת נשמע כמו "חסה חסה" וזה היה ממש מצחיק. כשהרמיוני נהפכה לחתול היא נראתה כמו בובת פרווה ולא כמו שתיארתי לעצמי.. המרביצן הסורר היה קטלני מידי, וכשהוא פגע להארי ביד זה ממש נראה כאילו היא נטלשה לו... וכשלוקהרט עשה עליה כישוף זה היה ממש טוב!!! טוב יש לי עוד מלא ביקורות על הסרט אבל אני דיי מבלבלת לכם ת´מוח... בכל זאת אני אשמח אם תגיבו... וואו איזה מגילה כתבתי כאן... ציון שלי
!!! סרט מעולה

rebeca1

New member
אל תתלהבו כל כך...

רוברט לא היה הכי טוב (ועוד עם הפרצופים הטיפשים שלו... חלק) לרוברט ודניאל היה להם קולות כמו בני 16.. דרך אגב בני כמה הם??????

rebeca1

New member
אוווווווווווווווווווווף../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

עד שמשרשרים משהוא באתר הזה....

shaililo

New member
רופרט הוא השחקן הכי טוב בסרט!!!

כ-ז-ה חמוד והפרצופים שלו זה כל הקטע !! (דההההההההההה) אממממממממ... נראה לי דניאל בן 14 ורופרט בן 13. חושבת

נראה לי גם אבל אמרו בגיא פינס

שדניאל בן 13 ורופרט גם . לפי דעתי בהתחלה הסרט לא היה משהו אבל אחר כך הוא השתפר ונהיה מצחיק מאוד בעיקר בגלל הפרצופים של רון . והסוף ( עם הנחש ביסק. משהו שכחתי אך קוראים לו ) היה מצוין דניאל ממש שיחק טוב

rebeca1

New member
זה לא הגיוני...

כי אמרו שרוברט ודניאל באותו גיל (אני לא יודעת איזה גיל...) ואמה קטנה בהם בשנה...

LoLo16

New member
קוראים לו *רופרט*, לא רוברט

לפי מה שהבנתי, דן אמור להיות בן 12 ורופרט בן 13. אבל לא נראה לי, כי הם נראים לפחות 15

shaililo

New member
מה פתאום!

אין סיכוי שהם 15... אני יודעת רק שהרמיוני שנה שעברה הייתה 12 אז מן הסתם היא עכשיו בת 13 ודניאל לא יותר גדול מרופרט?

rebeca1

New member
כן...כן...

דניאל ורופרט באותו גיל.... אמה קטנה מהם בשנה.. אם אמה בת 13 אז הם בני 14... הם ממש גדולים...

rebeca1

New member
אבל....

אם הם בני 15 או 14 אז בסרט השביעי הם יהיו בני 20+. אז אם יחליפו שחקנים זה יהרוס את כל הסרטים...

LoLo16

New member
תאריכי לידה

אמה-15 April 1990 דניאל-23 July 1989 רופרט-24 August 1988 רופרט יותר גדול מכולם ואמה הכי קטנה

Quiddich

New member
../images/Emo151.gif

יחליפו אותם אחרי הסרט השלישי אז ככה שאין לך מה לדאוג...

Quiddich

New member
הקולות שלהם......

חבל"ז! איזה קולות!
אני חברה שלי מזה התפקענו מצחוק!
ועוד עם שיקוי הפולימיצי!!! חחח...

shaililo

New member
כמה זה בשעות?../images/Emo28.gif

כשאני ראיתי הסרט התחיל בשבע בדיוק ונגמר בתשע בדיוק...

LoLo16

New member
איך?

אני נכנסתי בשבע ויצאתי בעשר.. (ורבע שעה פרסומות
) בשעות זה שעתיים וארבעים ואחת דקות.

למעלה