הגיגים ושאלות

• פותח הנושא grz1
  • פורסם בתאריך

grz1

New member
האח הגדול--- של--- האח הגדול ..............

שמתם לב שבקשת המציאו למעשה פורמט חדש לגמרי אתם לא ממש צופים בתוכנית "האח הגדול" אלא בפורמט חדש לגמרי ה"אח הגדול של האח הגדול" יש אח גדול מעל לכל התוכנית הזאת שמצנזר באדיקות כל קטע מעניין שקורא בתוכנית האמיתית אין ספק שקשת יכולים למכור את הפורמט החדש בהצלחה למדינות הערביות ולקהילה החרדית. מי שראה מה קורה באירופה מבין שכאן זה פשוט שעמום טוטאלי !!!!

sarit115

New member
הבית

איפה מוקם הבית ?? משהוא יודע? והם זה בית מגורים רגיל ?

מישהו מכם רואה את האח הגדול באינטרנט הסלולרי?

למישהו יצא לראות את נאח הגדול 24 שעות בסלולרי שלו?

סליחה על פתיחת ההודעה החדשה, אבל..בעיות בערוץ

זה רק אני, או שאין פתאום בטלוויזיה ערוף 20? מהבוקר אני מנסה להגיע לערוץ, אך בכל פעם שאני מעבירה לערוץ 20, הוא עובר לערוץ 19 ומייד אחר כך ל-21... לעוד מישהו פה זה קרה? או שזה רק לי...?

../images/Emo6.gif

זו פעם ראשונה שאני רואה האח הגדול, ובאמת ציפיתי קצת ליותר אקשן, די משעמם (ממכר, אבל משעמם).

dave27

New member
הבית בנווה אילן בירושלים

הוא הוקם במיוחד לתוכנית. הוא לא משמש למגורים פרטיים

למה בכלל הביאו אותו לוילה

כל הזמן צריך להתחשב בו... הוא רוצה לדעת אם הבת שלו נולדה, הוא רוצה לעשות מניין לראש השנה, צריך לשמור על מטבח כשר... כנראה הוא לא הבין בכלל מה זה התוכנית הזאת. יאללה שידיחו אותו כבר.

idanoosh17

New member
למען הגיוון.....

שיהיה את ההומו והדתי והערבייה... וככה יהיה מעניין.. ..

יניבל1

New member
מה הבעיה?

אז יביאו כמה בחר'ה שיתפללו עם אשר אז? ממילא הם לא ידברו איתו (ביום כיפור רק מתפללים, אין הפסקת קפה)

omer719

New member
"האח הגדול" ערוץ20:רושם רייטינג ממוצע של 1.9%

מדובר ברייטינג גבוה במיוחד עבור ערוץ נישה בכבלים שעת צפיית השיא בערוץ היא בשעות הלילה, החל מהשעה 22:00 ואו, כל הכבוד להם, זה באמת הרבה רייטינג יחסית לערוץ כזה.. אבל זאת רק ההתחלה, נקווה שזה יישאר ככה לאורך זמן
תודה רבה על הכתבה!

מי שרוצה לדעת איך זה עובד מוזמן

הי לכולם! אני מחפשת אנשים מגניבים ומיוחדים בני 15-18 לפרויקט חדש ומגניב שבמהלכו תוכלו להכיר את עולם ההי-טק והאינטרנט בסלולר ולקחת חלק במשהו גדול. כמובן שיש גם תגמול, כך שזה גם כדאי. כדי להתקבל צריך למלא שאלון ולעבור ראיון. זה באמת משהו שווה. מי שמעוניין מוזמן לשלוח לי מייל כאן בתפוז עם טלפון ומייל ואני כבר אצור קשר ואספר עוד פרטים. בהצלחה!!!

למעלה