הגיגים ושאלות

• פותח הנושא grz1
  • פורסם בתאריך

idanoosh17

New member
ההבית נמצא בשטח אולפני נווה אילן

על יד ירושלים.... זה בית שנבנה במיוחד לתוכנית,הוא סגור ללא חלונות ומלא בקירות כפולים בהם נמצאים צלמים...

יניבל1

New member
אבל למה סתם לענות??

לא , הם לא הצליחו במשימה אתמול בלילה , כשהם היו בחדר, נעמה אמרה בהקשר למשימה "טוב נו אז השבוע נעשה הפסקה מעישון....כמו חוות בריאות...."

כי הבנתי ממשהו פה בפורום שהם כן הצליחו

שהיה להם אפשרות רק ל 3 טעויות, והם טעו רק בשתיים. אם הטעתי סליחה, והתוקפנות הזו לא במקום.

omer719

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo45.gif התוקפנות באמת לא במקום

היא רק אמרה מה שהיא שמעה, גם אני ראיתי הרבה שכתבו שהמשימה כן הצליחה, אבל אף אחד לא עוקב 24 שעות אז נגלה רק בראשון, אין טעם "לצאת" על אנשים שכתבו משהו גם אם זאת טעות.

יניבל1

New member
כי גם ככה אף אחד לא דיבר על זה

מי שבאמת ראה את המשימה העדיף לטמון הראש שלו בתוך התחת במקום לכתוב על זה בפורום, אז אם כבר בא מישהו אחד וכותב על זה אז לפחות שיכתוב אמת .

יניבל1

New member
ובישראל כמו בישראל

אנשים ישר קופצים בהצהרות , כאילו לבדוק מקורות זו רק המלצה . ובגלל זה ההודעה של אנטיבס לא היתה במקום.

יניב, זה פורום חברתי

אין צורך להביא מחקרים והוכחות לכל הודעה. האמנתי שההודעה הייתה אמיתית, טעיתי והתנצלתי. גם בפורום שלא רואים אחד את השני זה יהיה נחמד אם אנשים ישמרו על כבוד אחד לשני.

baric

New member
רגע לא ברור לי משהו.....

אם הם הפסידו אז אין להם סיגריות.........לא נראה לי הגיוני........כמעשנת זה משהו שהוא קשה מאוד פתאום למצוא את עצמך בלי סיגריות ...... ואו וואו אם באמת לא יהיה להם סיגריות לנו יהיה הרבה הרבה אקשן...חחח

אם הם הפסידו אז זה אומר

שהקיצבה שלהם יורדת ב 30% ואז זה יפגע בכמות הסיגריות. אם הם ניצחו הקיצבה עולה ב 30%.

u r a n i a

New member
למה ב"LIVE 4" -

או שאין קול בכלל, או שהקולות הם מ-"LIVE" אחר ולא של מי שרואים בתמונה ?? (אם בכלל רואים שם מישהו, ואם בכלל רואים וזה לא במצב של נפסל לשידור או מושהה או "בלוקד" וכיו"ב) ??

sarit115

New member
המיליון

הייתי רוצה שהמיליון ילך לדייר שבאמת זקוק לו ולא לאלה שיש להם כסף ומתגוררים באיזורים עשירים. דייר שחי ממשכורת למשכורת באמת יעשה לי טוב שהוא\היא יקבל את המיליון. לא יהיה פייר אם זה ילך לדייר שכסף בא לו בקלות. אני מאמינה שלאון יקח את המיליון כי 1- הוא האדם שלא אוהב לפגוע באחר ויש לו לב טוב 2- מגיע לו להגשים את חלומו והיות מעצב בגדים. יש תגובות לגבי מי לדעתכם יקח את המיליון?

העיפו את ונסה מהוילה עקב מעשה אלימות !!!

יש ידיעה ב YNET רק שאני לא מצליחה למצוא קישור !

ShukyD

New member
רציני?

כתוב שם מה היא עשתה? תנסי למצוא את הלינק <הולך לחפש גם>

למעלה