הודעה לחברי הפורום

מצב
הנושא נעול.
אתה ממש לא פייר ! עכשיו באשמתך

הרבה גבינה, הרבה עגבניות

הרבה בצק, ולאלו שלא דתיים בינינו, גם הרבה הרבה בשר... מצ"ב תמונה.
הוריתי לציפי להקדים את ארוחת הערב לעכשיו ואת ארוחת הלילה לערב ואת ארוחת הבוקר ללילה וחוזר חלילה...

levikon

New member
תהנה!!! ובמיוחד בשבילך עוד משהו...

הוריתי לציפי להקדים את ארוחת הערב לעכשיו ואת ארוחת הלילה לערב ואת ארוחת הבוקר ללילה וחוזר חלילה...
תהנה!!! ובמיוחד בשבילך עוד משהו...
אחד הדברים היותר טעימים ...

תודה למעודדים במסרים. כתבו כאן שירא

הודעה לחברי הפורום

כנראה שאחת ממשימות המנהל כאן בפורום הזה הוא גם להיות גננת, את האמת התרגלתי. לצערי הרב כמה גולשים לא בוחלים באמצעים (ואני לא בוחל באמצעים לטפל בהם) כשהם כותבים את הגועל נפש שלהם בפורום. לפני זמן קצר "הצטרף" לפורום חבר חדש, אוטובוס תכלת קווים או משהו כזה והתחיל להתגרות בחבר פורום אחר. (מכאן, אוטובוס אדום ההודעה מכוונת גם אליך) כשאתה בועט ומתגרה בכלב, אל תבוא אחר כך בטענות שהוא נשך אותך. מי שמתגרה בגולש אחר, צפוי מאוד שהגולש יגיב בהתאם ולצערי אתם למדתם כאן את השיטה, תתגרו באביתר, הוא יתעצבן ויקלל כאן בפורום אולי במטרה להשיג לו חסימה או לקדם איזה אינטרס חולני שלכם אבל אתם יודעים מה? אני מצאתי שיטה יותר טובה. מי שיתגרה בגולש אחר, יחטוף ממני. ככה עובד הבית משפט שלי. וכשאתם כותבים את הודעות השטנה שלכם כאן בפורום תדעו שאני מחכה לכם בפינה כי כבר עליתם לי על כל העצבים. *אין ההודעה באה להכליל את דעתי על מרבית הגולשים שכבודם הולך לפניהם*
תודה למעודדים במסרים. כתבו כאן שירא
שיראו

אוטובוס אדום: תכתוב את ההודעה כאן

הודעה לחברי הפורום

כנראה שאחת ממשימות המנהל כאן בפורום הזה הוא גם להיות גננת, את האמת התרגלתי. לצערי הרב כמה גולשים לא בוחלים באמצעים (ואני לא בוחל באמצעים לטפל בהם) כשהם כותבים את הגועל נפש שלהם בפורום. לפני זמן קצר "הצטרף" לפורום חבר חדש, אוטובוס תכלת קווים או משהו כזה והתחיל להתגרות בחבר פורום אחר. (מכאן, אוטובוס אדום ההודעה מכוונת גם אליך) כשאתה בועט ומתגרה בכלב, אל תבוא אחר כך בטענות שהוא נשך אותך. מי שמתגרה בגולש אחר, צפוי מאוד שהגולש יגיב בהתאם ולצערי אתם למדתם כאן את השיטה, תתגרו באביתר, הוא יתעצבן ויקלל כאן בפורום אולי במטרה להשיג לו חסימה או לקדם איזה אינטרס חולני שלכם אבל אתם יודעים מה? אני מצאתי שיטה יותר טובה. מי שיתגרה בגולש אחר, יחטוף ממני. ככה עובד הבית משפט שלי. וכשאתם כותבים את הודעות השטנה שלכם כאן בפורום תדעו שאני מחכה לכם בפינה כי כבר עליתם לי על כל העצבים. *אין ההודעה באה להכליל את דעתי על מרבית הגולשים שכבודם הולך לפניהם*

בבקשה בשרשור תערוכת האוטובוסים

יוצא מיודעינו בכינוי נחות גינטית למטאטא האוטובוסים מנקי האוטובוסים הם בני אדם ולא חיות יש בנהם גם סטודנטים עולים חדשים שממתינים לרישיון הרפואה שלהם אבל צריכים להיתפרנס ועוד אנשים טובים אשר צריכים להביא אוכל הביתה ממש לא צריך לזלזל בהם

גינטית ? התכוונת גנטית ! עכשיו:

יוצא מיודעינו בכינוי נחות גינטית למטאטא האוטובוסים מנקי האוטובוסים הם בני אדם ולא חיות יש בנהם גם סטודנטים עולים חדשים שממתינים לרישיון הרפואה שלהם אבל צריכים להיתפרנס ועוד אנשים טובים אשר צריכים להביא אוכל הביתה ממש לא צריך לזלזל בהם
גינטית ? התכוונת גנטית ! עכשיו:
מטאטי רחובות הם אנשים עמידים ! במחלקת התברואה של עיריית י-ם, מרוויחים הון לידיעתך. נהג אוטו זבל מרויח 17,000 ש"ח נטו לחודש וידיד פלשתינאי נהדר שלי מרויח 8,000 ש"ח מעבודת המטאטא שלו עם העגלה. כל עבודה מכבדת את בעליה חוץ מאנשים שקרנים שחיים מהשקר. אפשר לא להתגרות. אל תדליק אותי ובכך תפתור את הבעיה. אם יש לך טענות, מענות או שאלות, תתקשר אלי לפלאפון ונדבר כמו גברים. מס' הפלא שלי מצוי אצל מנהל הפורום ואני מרשה לו לתת לך את המס'. בוא נדבר ונסגור את הכל בצורה מכובדת.

ישראל ב

New member
אני רוצה להגיד לכם

הודעה לחברי הפורום

אני רוצה להגיד לכם
שזה אחד השירשורים הכי מעניינים שנתקלתי בהם פה בשנים האחרונות. פשוט שירשור לדוגמא !
בוז לכם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה