הודעות לשחקנים
כנסו

ליוהנתן שנברג!

היי מה המצב? אני מעריצה אותך מאוד מאוד מאוד ואת "אירס" (שרון) ויש לי שאלה ... יש לך איסיקיו? אם כן תוכל לתת לי את המספר ב-
טלי נאבסווווווו

lollipop1

New member
יהונתןןןן :)../images/Emo23.gif

מאמי מה קורה?! כבר התגעגעתי באמת חח מאתמול לא דיברנו.. הרבה זמן!

ליהונתן

יהונתןןןןןןןן אני מתה אותךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך יש לך אימייל?... אוהבת מאוד

ליוהנתן

הייוש אל תתם לי את המספר כי אני יודעת שלא נוח לך עם זה אז רק תגיד לי מאיפה אתה? ובת כמה?

ליוהנתן

מה?? אני לא מאמינה לך אני חושבת שאתה בן 16 משהו כזה אבל אם אתה אומר אז בכל זאת תודה.. ואיך נדע אם זה אתם (השחקנים) שעונים לנו?

גבי

אתה באמת ינותן אתה באמת משחק את ריקרדו?? בבקשה בבקשה תענה לי על השאלה !!!!!!!!!!!

לטלי הממי!!!!!!!

היי טלי!!!!!!!!!!!!! לא צריך אייסי אני מתכתבת אם יונתן כמעט כל הזמן בפרטי.... ואנחנו שומרים על קשר שם!!!!!!!!!!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gif הודעות לשחקנים../images/Emo41.gif כנסו../images/Emo26.gif

שבת שלום לכולם
אני רוצה לבקש ממכם, בבקשה- לשרשר לכאן את ההודעות שלכם לשחקנים. הפורום קיים חודש ומשהו אם אני לא טועה, ועדיין אנשים לא משרשרים וזה ממש מתסכל, זה נראה כאילו שהפורום עושה צעד קדימה ושלוש צעדים אחורה. הגיע הזמן להתחיל לתרום, כל אחד ואחת לאיך שהפורום נראה. ואני מתכוון ע"י זה שתשרשרו, שתכתבו לעניין, שלא תקללו, שתדברו על הסדרה ולא על אלף ואחד דברים אחרים כי בשביל זה אנחנו פה. תודה

Aviad1987

New member
שכחת לציין -->

רבים כבר נחסמו על העניינים האלה. אז בשביל שלא נאלץ ללחוץ על כפתור החסימה - אנא מכם - שמרו על הכללים.

לספייייייייייר המושלמת1!

ספיר אני ממש אוהבת אותך..! אבל אני לא יודעת לשלוח הודעות פרטיות וזה מצער!! אני חושבת על זה וזה מאוד כואב לי שעוד מעט תיגמר הסדרה!!!! הלוואי שתהיה עונה 2 ואת תשתתפי בה!!! תשלחי לי אי מייל אם בא לך: sapir[email protected] תודה רבה!!!! סמדר (סמדי)

לספיר האחת והיחידהה

ספיר את אחת המושלמות בשידרה... את כזאת מתוקהההההההההההההההההה תשלחי לי ווקשה תגובה לאימייל [email protected] מחכה לתגובה

למעלה