הודעות לשחקנים
כנסו

RoniLiron

New member
אלמה, מושלמת כנסי...../images/Emo99.gif

אלמה אני משאירה לך איזה 5000 הודעות פה בפורום ואת לא רואה, אז שירשרתי לפה. מקווה שתסתכלי. קודם כל, מה נשמע? מקווה שלא קר לך יותר מדיי בחורף.
אני אוהבת אותך הכי שבעולם, את שחקנית מדהימה ומעולה...
אז קבלי -
ו-
. אשמח לדבר איתך פה בפורום מתי שתיכנסי, או אפילו לדבר בפרטי.!
חולה עלייך....

לכולם כנסו!!1

הי כולם פתחתי קומונה על ראש גדול ובעיקר על ספיר דרמון שרון דנטר ועל יהונתן אז כנסו בבקשה!!!

ביקיי

New member
../images/Emo78.gif לרועיקוש ויינברג !!!

הייי... חחח אווי פעם ראשונה שאני כותבת פה.. אממ רציתי בקיץ-קיץ להגיד לך שאני מש ממש אוהבת אותך ואתה ממש מקסים!! ותמשיך להיות כמו שאתה כי ככה אוהבים אותך.. ודרך אגב אתה גם ממש מצחיק וחמוד חחחח הנה הצחקתי אותי!! סתם.. עזוב אממ אם אתה יכול אז תענה ליי......

יעל ותומר ההכי הכי..

יעל ותומר הם הכי מתוקים שבסדרה אחריהם מור ואיתי וטלי היא הכי גועלית אז יעל מתה עלייך תומר חולה עליך מור המתוקה ואיתי החמוד... ואיך שחכתי את ריקרדו ואלחנן הקורעים חחחחחח.......

shachari

New member
שאלה ?

מה דעתכם על מפגש של הפורום ? מפגש עם אחד השחקנים ? תגיבו תענו וגם בן אתה יכול הלגיב ולבדוק אפשרויות

gordi13

New member
לשחקנים המדהימים של ראש גדול!!!

אני חולה חולה עליכם אני ישמח לדבר עם כולכם בפרטי והום אתם רוצים כנסו אלי לאיסיקיו שלי 309737609 ואני ישמח אם תחזירו לי תשובה טל

T i T i i

New member
שאלה חשובבבהההההה

אני שולחת הודעות לשחקנים והם לא עונים לי!!! למה??? רותם

dandush2005

New member
לרועי המתוק

הי רועי...מה קורה??? מקווה שהכל טוף.... תיראה אני לא מהמעריצות האלה שנידבקות וכל הזמן יגידו לך כמה שאתה מושלם ....אני לא חושבת שאני בכלל מעריצה שלך....אני רק חושבת שאתה ממש חמוד ומשחק אחלה ויש בך עוד הרבה דברים טובים....אם בא לך לישמור על קשר של ידידות אז דבר איתי בפרטי... צ'או...
דנד!ש

למעלה