הודעות לשחקנים

Loriella

New member
ליונתן, אדם, ספיר, אלמה וגור!

אתם משחקים מדהיםםםםם אני מתה עליכם!!!! הלוואי עליי להיות מוכשרת כמוכםםםםםם

Noa23678

New member
ליונתן שיינברג

מתיי שרשמת שאתה חושב שאיך שאתה משחק את ריקרדו זה אל משהו..אז לא נכון..זה מאוד טוב הדמות שלה ואתה משחק אותה מאוד טוב..

טימוש1

New member
יונתן

אני משוגעתתתתתתתתתתתת עלייך מקווה שאתה נהנה בטיול מווווווווווואה חולה עלייך

../images/Emo26.gifספיר כנסי דחוף../images/Emo36.gif

ספיר אמא שלך התקשרה לאמא שלי שלשום... היא אמרה אם אני רוצה לדבר איתך וזה... (זה טל בניש)... סוו אם את רוצה תתקשרי אליי... כי יש לי המון מה לדבר איתך פשוט באותו יום לא היייתיי... ביי ממי

yardenushhh

New member
תגובות על השחקנית- מהמכוער עד לחתיך

אדם
יX כוסון גוססת עליךךךךךךךךךךךךךך
רועי
יX מXמי קבורה עליךךךךךךךךךךךךך יונתן יX בנדן שדומה לנעל.... טיפ לחיים תוריד את העגיל בגבה אתה נראה מזה קוקסינל איתו!!!!!!! אבל אתה עדיין חמוד למה יש לך
(חיוך) כובששששש!!!!!!!!!!!!!!!! גור- אל תמרוד זה לא בריא!!! דרך אגב אתה דומה לתאילנדי אבל אתה עדיין חמודדדדדדד!!! ו.... זהו נראה לי תום הקטן החמוד והקומפקטי אתה חמוד ברמותתת ואם משהו אומר לך משהו תשלך אותו אלי!!!!!! ו....זהו אין ליכוח לכתוב גם לבנות אז אני רק אגיד ש- "טלי" שונאת אותך אבל שמיכאלה את דווקא חמודה לאללה... אז זהו אלמה תיהיה בריאה ושימותו כל הקנאיים..... אהבה ממני...

a y o o s h

New member
וואי וואי....

אממ... מתוקה תשמעי... זה יפה שרצית לרשום כמה דברים טובים על חלק מהשחקנים אבל את צריכה לקחת בחשבון שכולם רואים את ההודעה שלך (כולל השחקנים עצמם) ויש כמה דברים שרשמת שם שעלולים לפגוע או להעליב חלק מהם... אני לא רוצה לריב איתך או משהו חס וחלילה אבל רק רציתי להגיד לך שכל ההודעה הזאת שכביכול אמורה להיות לטובה (בעיקרון אמרת לכולם שהם חמודים..) קצת נשמעת לא טוב בכמה מקומות ויצאה בדיוק ההיפך ממה שניסית לעשות אותה... פשוט תשימי לב לפעם הבאה לא לכתוב דברים כמו "גור אתה נראה כמו תאילנדי" או "יונתן אתה נראה כמו קוקסינל" כי זה יכול מאוד לפגוע גם בשחקנים וגם במעריצים שלהם שחושבים אחרת לגמרי ממך... זה יפה שיש לך דעה משלך אבל לפעמים עדיף לשמור את הדעה שלך לעצמך.. מקווה שלא לקחת קשה את ההודעה שלי, רק רציתי שתביני שזה גם יכול לפגוע..

מסכימה עם איוש ב-100%

נכון?! כשראיתי ת'הודעה הזו ממש התרגזתי ! ירדן מצד אחד אומרת דברים טובים אבל באותו הזמן פוגעת ואפילו לא שמה לך לזה.. אם אני הייתי אחת מהשחקנים/ות הייתי ממש נפגעת בחלק מהדברים!!

מסכימה עם איוש ב-100%

נכון?! כשראיתי ת'הודעה הזו ממש התרגזתי ! ירדן מצד אחד אומרת דברים טובים אבל באותו הזמן פוגעת ואפילו לא שמה לך לזה.. אם אני הייתי אחת מהשחקנים/ות הייתי ממש נפגעת בחלק מהדברים!!

Dark faith

New member
אויייש מה העניין?!

יונתן משחק מדהים- ונראה מדהים...לטעמי? אחד השקחנים היותר נראים טוב על הסט. ממש לא לעניין מה שכתבת- תזכרי שמאחוריי הדמויות האלה- יש אנשים אמיתיים, בדיוק כמוני וכמוך.

תרגעי תצמך ומהר..

למה מי את חושבת שאת שאת תרדי על חלק מהם ... מאמי עדייף שאני לא יגיד לך מה אני חושבת עליך כי זה לא היה נעים.. והעגיל בגבה יפה לו ועם את חושבת שהוא ניראה קוקסינל עם זה אז תראי קודם את עצמך עם תפחדי לא נורא על תצאי מהבית חפיף... חח... ושתכתבי הודעות כאלו תחשבי מה את הית חושבת עם היו יורדים עליך ככה אה ואת סתם חנפנית מסריחה אוףףףף יצא לי.. חח... יונתן לא להיתייכס ל_ _ _ _ _ _ הזאת היא סתם _ _ _ _ _!!!!!

אממ...*נידחפת*

אממ...כמה שנכון שמאחורי כל שחקן יש נשמה (אני מזכירה לעצמי את טבע הדברים..) על טעם וריח אין מה להתווכח.. ואם הם שחקנים רציניים הם צריכים לדעת לקבל ביקורת בונה או לא..ולא לקחת הכל אישי..כי אולי אנחנו מכירים אותך בתור שחקנים ולא בתור בני אדם ומשם אנחנו לוקחים את המחשבות שלנו על האישיות שלהם..תחשבו על זה.. *שקד נהנת לזבל את השכל..*

למעלה