הודעות לשחקנים

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gifהודעות לשחקנים../images/Emo41.gif

הודעות פרטיות לשחקנים לשרשר לכאן בלבד!!!

haifamob

New member
לרועי (המתוק) ויינברג!!

היייייייייי!! משלומך?? אנחנו צופות כל יום בתוכנית המגניבה לאללה שלך ושל החברים הפחות מושלמים ממך ונהנות כל הזמן!!! סתם.... החברים שלך חמודים לאללה.... אבל אתה השחקן הכי הכי שמה!! אנחנו ממש אוהבות את הדרך שבה אתה משחק ובה אתה מביע את רגשו7תיךך!! נ.ב-- אתה פנוי??? חח סתם.. בטח כבר תפסו אותך.. :_(( מקוות שלא!!! eny way.... we love you and hope to meat you!!! love u 4 ever, שלוש בנות מהצפון בארץ! אתה יכול להתקשר כי אנחנו לא רחוקות!! סתם, אנחנו לא באמריקה!!!

L a G o o N

New member
ממש מממש תודה שענית לנו!!

יווווו רועי!! איזה כיףף לנו שענית לנו!!! ממש תודה!! התכונו לכל מילה... איזה מזל יש ליסבבה שאתה שם?! תמסור ד"ש לכל החברים שלך.... אנחנו ממש מודות (עוד פעם...) שענית לנו!!! זה מזה כיף לדעת שאתה אשכרה קורא את כל ההודעות....:) מלוטם ותמר מהצפון הלא כ"כ רחוק!! אם בא לך לכתוב משהו, אז כתוב ל- [email protected] נ-ב:: מזל שאתה פנוי.... לפחות יש לנו סיכוי אחד למיליון.... :)) נ-ב2::: אתה מזה יפה!! love ya!

hilaloosh12

New member
מתי מגיעים לכאן הכוכבים של הסדרה??

אני כבר מחכה שיכנסו לכאן הכוכבים של הסדרה, אם יש כאן איזה כוכב מהסדרה אז פליז שישלח לי הודעה באימייל: [email protected]

inbaroshit

New member
אדם הירש

אני א=ו=ה=ב=ת א=ו=ת=ך!!!!
חיים מושלמים שלי!!!
יש לך חברה

עמיתוש22

New member
איתי המאמוש .. :)

איתי הכי הכי ואין עלייייייייייייייייייייייייייו!!! =))))))

מיייכלי

New member
לרועי

היי רועי... אני מיכל.... אני בת 15...ותאמין או לא...אני רואה את הסדרה... אז...אני מאוד אשמח להכיר אותך... תשלח לי הודעה...

לאדם הירש השווה מכולם!!!

יו ממי שלי אתה לא יודע איך אני מתה עליך! אתה הבנאדם הכי מוושששלםם שיש! חבל שרק בסדרה אתה קצת ביצ'..חח לונורא... אתה מוכן לגלות מתי תהיה חבר של מור(בסדרה דA...)?.... מתה עליך ומקווה מאד מאד מאד לפגוש אותך!!!- מירי

hila d1

New member
שחקני ראש גדול!../images/Emo53.gif

אני ממש חייבת מידע על השחקנים בבקשה אם יש לך איזה מידע(אני מיתכוונת איסיקיו או מסנג'ר...כאילו מקום שאני יכולה לתקשר איתם)בבקשה תגיד לי איסי:243990494 מסנג'ר:[email protected] פליז אם יש לך איזה מידע עלייהם תדבר איתי מהאיסי או מהמסנג'ר!!!!!

הודעה לכל ה-../images/Emo41.gif בראש גדול..

שמי נעה והחלום שלי להיות שחקנית כמוכם..והייתי רוצה לבקש מכם עצות בקשר למשחק אודישנים(כמו לאן כדי ללכת ואיפה אפשר לבבר על אודישנים)..בבקשה תענו לי כי זה ממש חשוב לי..לאב יו..

מה המצב אנשים?

כמה נחמד...כשאני נכנס אף אחד לא נמצא... או שאולי אתם לא רוצים לדבר איתי...
סתם...בכל זאת ,מה המצב? מה קורה? ספרו קצת חדשות , כי, לא הייתי הרבה זמן פה.. אה, כן יש מקום לשאלות גם.. אני פה (ואם לא.. אז אני יענה מחר (אם ישאירו את השרשור) בנתיים - אתכם!

idodo cohen

New member
אני נמצא

קוראים לי עידו (בן 13) ואני רואה כל יום ראש גדול (מן הסתם..). אתה שחקן ממש טוב. הייתי שמח לספויילר מה יקרה עם חנוכה הכלב הזה (הזדהיתי, ניסו לעשות לי את זה פעם, לא משהו אישי). ו...ואיי ממש מגניב שאתם נכנסים הנה. אתה וגור בעיקר.

idodo cohen

New member
אממ בערך.. בעצם לא

רק מעניין אותי לדעת איך זה יסתיים.. באמת עדיף בלי ספויילר

למעלה