הודעות לשחקנים

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo41.gifהודעות לשחקנים../images/Emo41.gif

היי כולם
הודעות לשחקנים- לכאן!

בתוווש

New member
../images/Emo24.gifלכל השחקנים!!!

חולה על כוווווווווווווווווולם!!!
חיבוק +
=
אוהבת אותכם נורא

peddington

New member
לרועי המדהים!

אוקיי אין לי מושג אם רועי ויינברג מהפורום זה באמת רועי ויינברג , אבל שווה לנסות... שמע, אני מתה עלייך אתה משחק הכי הכי טוב (עוד מתקופת 'אסתי המכוערת') ואתה פשוט מושלם!
וממש בלי קשר גם רציתי לשאול... בן כמה אתה? אוהבת, שירה.

לשחקנים המוכשרים!!!!../images/Emo24.gif

ממצב? תקשיבו אם נעשה מפגש פורום בחנוכה אתם תבואו? ועוד משהו אני חייבת להגיד שהיום המשחק של כל השחקנים היה משהו! love you

רועי?

מאיפה אתה?? ואתה בן 14 וחצי? וואי אתה נראה יותר גדול מותק... שיחקת בעוד מקום חוץ מראש גדול?

בלשייק

New member
../images/Emo99.gifראש גדול

לכול השחקנים אתם ממש טוב מסחקים והמנהל פשות מצחיקול בתוכה שתמשיחו כחה ולה תאזבו את הסידרה ראש גדול מאנין עם אני גם יוכולה ליות סחקנית כמוכם אני לא מפספסת שום ברק כי אני הואבת את הסידרה ראש גדול יותר מי אמי ומסתיק וארתור אז כול אילדים הואבים הותכם וזה בתוך כי כול הבית ספר שלי מדבר עלראש גדול בברכה אנה ריבקוב ג-2 אוהבת אותכם ראש גדול

Meitar Rojas

New member
מתרגמת את זה בעברית פשוטה

לכל השחקנים אתם ממש טוב משחקים והמנהל פשוט מצחיקול [?] בטוחה שתמשיכו ככה ולא תעזבו את הסידרה "ראשה גדול" מעניין אם גם אני יכולה להיות שחקנית כמוכם , אני לא מפספסת שום פרק כי אני אוהבת את הסדרה ראש גדול יותר מ"אמי" "מסטיק" ו"ארתור" אז כל הילדים אוהבים אותכם וזה בטוח כי כל הבית -ספר שלי מדבר על ראש גדול . בברכה אנה ריבקוב ג-2 אוהבת אותכם ראש גדול

הינה תרגום לעיברית פשוטה--->

או.רייט זה מסובך חחח....אז ככה: ליפני----> אתם ממש טוב מסחקים והמנהל פשות מצחיקול בתוכה שתמשיחו כחה ולה תאזבו את הסידרה ראש גדול מאנין עם אני גם יוכולה ליות סחקנית כמוכם אני לא מפספסת שום ברק כי אני הואבת את הסידרה ראש גדול יותר מי אמי ומסתיק וארתור אז כול אילדים הואבים הותכם וזה בתוך כי כול הבית ספר שלי מדבר עלראש גדול בברכה אנה ריבקוב ג-2 אוהבת אותכם ראש גדול אחרי----->אתם משחקים ממש טוב והמנהל פשוט מצחיק אני בטוחה שתמשיכו ככה ולא תעזבו את הסידרה "ראש גדול" מענין אם אני גם יכולה להיות שחקנית כמוכם אני לא מפספסת שום פרק כי אני אוהבת את הסידרה "ראש גדול" יותר מ-אמי{שו אדה אמי?!}ומסטיק{זה כבר מוזר}ואתור{או את זהאני מכירה
}אז כל הילדים אוהבים אותכם וזה בטוח כי כל הביה"ס שלי מדבר על ראש גדול... את הסוף הבנתם כבר לא?! אוך זה היה מתיש חחחח....!!!טוב היא בכיתה ג' כולה החמודה...חח תסלחו לה...

SiM GirL

New member
זה ברור שזה הוא ולא היא...

קודם כל-ברור שזה מתחזה ולא אנה בלה בלה מ-ג'2, כי כשאני הייתי בג' בקושי ידעתי מזהמקלדת (טוב נו...ידעתי מה זה מקלדת, אבל בקושי ידעתי מה זה אינטרנט)... שנית, תסתכלו בחתימה שלו: ציטוט: הלוואי דתצליחו בחיי המיטה שלכם!!! אויש נו באמת-ילדה בת 8? לא נראה לי.. ושלישית-כנסו לכרטיס האישי שלו, או ב-2 מילים: תקליקו עליו, ואז תראו שהוא בעצם: רוצח שכיר אתה כ"כ מכוער שבגן לא קיבלת מגירה. ילדה בת 8? כן כן מה שתגיד

SiM GirL

New member
נראה לך../images/Emo35.gif

אם כבר אז הוא היה כותב..אחותו הקטנה של פיסיכי
"בואי מתוקה, בואי שבי לי על הברך ונתמזמז"

idodo cohen

New member
היי....

ילדה בכיתה ג' היא לא עד כדי כך מפגרת..! ואף אחד לא כותב עם כל כך הרבה שגיאות.

וואי

איזה פרק... יונתן הייתי שמחה אם היית עונה לי בהודעות הקודומות שהשארתי לך.. איך אני מתה על הכפכפים שלך חחח אלמה.. אני ממש אבל ממש מזדהה עם הדמות שלך... אין אתם שחקנים הכי הכי! עניבה שחורה! ואני בת לא בן... הכינוי שלי לפעמים מבלבל=/

נכון מאד ממי אמיתי ו..../images/Emo39.gif../images/Emo25.gif

גם המשחק שלך ממש מממש אבל ממממש טוב הוא הכי הרבה משכנע אותי ואני שוכחת שזה טלויזיה.

למעלה