הודעות לשחקנים

roy 111111

New member
מת עליכם אוהב אותכם

היייי אם אתם רואים את מה שאי כותב אתם מאלכים היי ראש גול אני מת עליכם אתם מתוקים בעיקר מור

roy 111111

New member
לאלמה בן זאב המ-ת-ו-ק-ה

אלמה אני מיתחנן עליך בבקשה פליז מה המספר אייי סי קיו שלך בבקשה תעני לי אני מת עלך אם את ממש נחמדה אז תיתני לי את האיי סי קיו שלך באהבה גדולה המעריץ המתורף שלך אור

אדם אם אתה נכנס לכאן אני יודעת הכלל

אני ידועת שבסדרה ארבעה בעקבות החג לדמות שלך קראו בן ובגלל שהשם האמיתי שלך הוא אדם אז השחקנים קראו לך בן אדם... וגם למטולטלת הזאת הייתם קוראים פלפלת כי באודישנים היא שרה את השיר גברת פלפלת... תקן אותי אם אני טועה... נשיקה, דניאל

אמ....... אקסקיוז מי?

מה אני קשור? מה שכתבת אני קורא פעם ראשונה! אמנם הייתי באודישנים ל"ארבעה" אבל לא הייתי שם...

YaRiN TzAdOk

New member
../images/Emo24.gifשאלה לאלמו'ששש

קודם כל רציתי לשאול מה שלומך... עכשיו...רציתי לדעת איך הגעת להפקה של הסידרה??שכחתי אם זכית בטיסה לאיטליה ב"ילדים יוצרים סרטים".... שיחקת ב"אסור שבת"...אני עוד זוכר... אז נשמה שלי..אני חולה, מת עלייך אז בבקשה תעני לי על השאלות ו...לא יודע מה אז ביי וחולה עלייך... אם תהיה לי עוד שאלה אני יודע למי לפנות!!! מואההה: ירין...
נ.ב. את משחקת סוףףףףף והייתי מת להיפגש איתך

דבר ראשון תודה!

ודבר שני: עשיתי אודישן והתקבלתי (אין לי סוכנ\ת) דבר שלישי: איך אתה זוכר את הסרט?? ו... לא זכיתי בטיסה לאיטליה אבל זכינו ב"פרס הסרט הטוב ביותר"... דבר רביעי: עוד הפעם תודה! אלמה

orran2

New member
../images/Emo39.gifספיר דרמון

אני צריך לדבר איתך!!!!! דחוףףףף תודה..

לירןןןן

New member
בלה בלה רועי!

סחטיין עלייך! אתה היחיד שאין לו שגיאות כתיב! ועוד אתה יותר קטן מהשאר! המשך כך..

לירןןןן

New member
כי כי כי

לרוב השחקנים(לפחות שאני דיברתי איתם) לא ממש שולטים באותיות!

לירןןןן

New member
HA HA HA

זה אומר רק דבר אחד שהשקעת טחנת!ולא הברזת! והצלי הקול תוב מא איתח ?(אצלי הכל טוב מה איתך) י'תותך!!(תותח)

למעלה